HILFE !!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wlasnie mi sie troszke tarcza hamolcowa zniszczyla sprawdzalem w archiwum ale nic nie znalazlem o cenach. chce zmienic obie tylnie i my mechanior powiedzial ze sa za 400 dwie. czy to dobra cenka. z gory thx.
  
 
no taka sobie - ale wszystko zależy od firmy...

ja tam zapodałem na tył bradi za chyba 140 zł/sztuka (przy tej cenie wymiana gratis), klocki na tył też dałem bradi bo.... wolę dać 2x droższy komplet na przód który jest odpowiedzialny za ok 70% siły hamowania

P.S. nie piszczą

P.S. 2 - jak masz kasę, to zakładaj Textara
  
 
thx dArti. jutro dowiem sie czy takowe w saczu dostane.


pozdro
  
 
hmm czyli textary nie sa złe ?
  
 
urg a ile te textary?? bo widze ze je masz a ja za jakies 2 godz jade po tarcze i nie wiem ile brac ze soba i ile sa drozsze od tych bradi. z gory thx.


pozdro
  
 
dorwalem DELFi chyba sie tak pisze 230 za dwie. ktos sie moze na ich temat wypowiedziec??

z gory thx
pozdro
  
 
siemka ja do mojej omy mam tarcze za bodajze 90cos zl za sztuke oczywiscie wentylowane no i sa w sumie ok samochod hamuje dobrze jedynie przy jezdzie z 140 i mocniejszym wcisnieciu hamulca slychac takie : łuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

teraz mam klocki bosha to jakby przycichlo hehe
  
 
Cytat:
2004-04-05 21:47:48, ROBUR pisze:
dorwalem DELFi chyba sie tak pisze 230 za dwie. ktos sie moze na ich temat wypowiedziec??

z gory thx
pozdro



DELPHI.

Jak sie sprawuja i skad je kupiles?
  
 
no coz jednak ich nie bylo, ale dali mi ATE za 330 do tego klocki bradi i szczerze mowiac nia wiedzialem, ze moga byc takie dobre hample w omesi . a tamte DELPHI to moze i by byly ale jechalem na swieta i potrzebowalem czegos na teraz. a tak wogole to je mozna w saczu za tyle dostac.


pozdro