Punt II jak odłączyć licznik kilometrów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie. kumpel jeździ na elce i potzrebuje odłączyć licznik kilometrów

dzięki za info ewentualnie gdzie szukac info na jakim forum

pozdro
  
 
POLSKA
  
 
co poradzisz. jak koles który prowadzi L ma do dyspozycji 20 km na jedną gdzinę jazdy.....sami powiedzcie ...kpina i tyle.

pozdro
  
 
nie słyszałem o przepisie, który by ograniczał dystans jaki może pokonać eLka przez godzine... ale może ja się nie znam.

poza tym nawet jeżeli, to może to być średnia 20km na godzine, czyli trzeba pamietac ze polowa zajec odbywa sie na placu, gdzie raczej ciezko zrobic 20km w godzine. A po miescie zakladajac ze ograniczenie jest 40-50 i liczac swiatla, satrzymania itp. moze wyjsc lekko ponad 20... Czyli z placem wcale nie jest tak tragicznie.

Ja tu wyczowam poprostu zanizanie przebiegu przy sprzedazy, bo sie bedzie bardziej oplacalo tylko nie wiem dla kogo
  
 
panowie nie kumma was.

koles ma jakis plan i chce go wykonac a wy tu o jakichs przepisach, pewnie ze nie ma ale jak ci szefowa czy szef powie ze jak wyjeżdzisz wiecej to bulisz kilometrówke to nie jest do smiechu nie????a druga sprawa to bujaja sie przez 10 godzin z kazdym kursamnetm po placu..ja wiem ze trzeba ale są tacy jak mój kumpel który jezi autem od 4 lat a ma teraz 18 i robi prawko ....placyk zrobił dobrze za pierwszym podejsciem itd...wiec chca sie jakos dogadać coby wszyscy na tym dobrze wyszli!!

pozdro i prosze o nie komentowanie po co i dlaczego i czy powinien.......

pozdrawiam i dzieki za info
  
 
rozumiem ze on za kazdym razem kiedy wsiadzie do auta na lekce bedzie pol godziny majstrowal przy liczniku [oczywiscie wiedziac jak to zrobic zajmie mu 30 minut] i przez pozostaly czas jaki mu zostanie na lekcje i tak nie zrobi wiecej niz 20 km - gra nie warta swieczki- ale ile ludzi na swiecie tyle pomyslow - nie sadze aby odlaczeniu liczniak towarzyszylo odlaczenie jednego kabelka - pewnie sa jakies plomby itd. takie jest moje zdanie
  
 
A jaki to samochód Uno Punto czy jeszcze jakiś inny?
  
 
a jaki silnik 1,1
jesli tak to na dole tam gdzie jest polos (mechanizm roznicowy) powinna byc linka niech ja odczepi
  
 
Silnik 8 v jak rozumiem ?????
U mnie wystarczyło pojeździc po wertepach
Aso naprawiło Ja bym tam uderzył .. zagadac do kgos znajomego ze sie linka zawesiał i wtedy jak dobry znajomy to powie co i jak
  
 
dzieki panowie za niekonkretne info. jak odłączaliśmy w carismie to wystarczyło odpiąc jedną wtykę....ale spoko.

a co do sensowności to zostawcie to bez komentarza bo ani ja ani wy nie znacie powodów.

pozdrawiam