Propozycja - galeria czesci

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Tak ostatnio grzebalem pod maska i nie wiedzialem co to jest za czesc. Zapytalem na forum, ale bylo mi trudno opisac gdzie to dokladnie jest i jak wyglada. Dlatego taka moja propozycja: moze tak gdzies na stronce stworzyc galerie jakis dokladniejszych fotek silnika, wnetrza, podwozia... Bo zawsze latwiej pokazac o co chodzi i o tym dyskutowac niz tak w ciemno. W istiejacych galeriach sa tylko fotki z zewnatrz, albo silnika tak z daleka, ale znalazlem malo szczegolowych. Niestety z braku cyfraka nie moge dac przykladu i udostepnic fotek jako pierwszy ale kazdy cos tam czasami robi i jak ma mozliwosc to moglby udostepniac takie fotki...

co Wy na to??

pozdrawiam,
  
 
Pomysł bardzo dobry


Sam zamierzam pstryknąć kilka fotek
  
 
Ja również popieram
  
 


Nic dodać, nic ująć.
  
 
Dziekuje za wyrazy poparcia
to teraz moze sie wypowie ktos kompetentny co do realizacji

pozdrawiam,
raf
  
 
Cytat:
2004-02-08 21:27:52, raf316 pisze:
to teraz moze sie wypowie ktos kompetentny co do realizacji


Musimy poczekać aż Ćwikus upora się z karierą naukowca .
Jakiś czas temu wysłałem mu trochę uwag i sugestii odnośnie strony. Obiecał, że się tym zajmnie po egzaminach.
A więc cierpliwości.
  
 
aha, skoro tak to czekamy cierpliwie
i zycze powodzenia w karierze naukowej

jakby co to sie przypomne po feriach (na koniec lutego)

pozdrawiam,
  
 
Witam ponownie

jakos wszystko przycichlo po entuzjastycznym przyjeciu propozycji
i wlasnie dlatego chcialem sie przypomniec

pozdrawiam
  
 
Doskonały pomysł - tylko jakoś nie moge sie za to zabrać
Chce też w miarę mozliwosci pomóc Zoltarowi w dziale FAQ ale też jakos zapał mi opadł
  
 
ok, ja mam chyba jakies fotki od spodu naszego woza, komu je wyslac?
  
 
Dobra, jestem Mam troszke wolnego czasu wiec od razu zagladam do kochanego klubu

Przywitanie oficjalne.

Cześć misiaczki :*

Koniec przywitania oficjalnego.

Wprawdzie egzaminy przesunieto mi na za tydzien w srode, ale olewam, poucze sie we wtorek wieczorem

Ja moge takowa galerie czesci zrobic, mozna to nazwac np. Katalog Czesci Zamiennych na stronie. Tylko ja na mechanice kompletnie sie nie znam i w tej sytuacji nie moge zrobic nic innego jak oczekiwac od kogos, kto sie zna, zeby wykonal część prawidlowa zadania, a ja ogranicze sie do zlozenia tego w stronce i opublikowania..

No chyba ze ktos nie wie jak wyglada silnik to moge pokazac chociaz nie wiem czy bym sie nie wystawil i przy tym na posmiewisko
  
 
no ja tez do mechanikow samochodowych nie naleze

poczatkowo mialem na mysli po prostu kilka fotek zeby mozna bylo pokazac o co chodzi, ale to wszystko mozna oczywiscie rozbudowac i opisac...

ja niestety z braku cyfrowki nie porobie fotek, ale jak juz cos bedzie to moze uda mi sie wskazac na fotkach wczesniej wspominany silnik i cos napisze...
  
 
ja wogóle zamieścił bym szkice z książki z legendami , łatwiej było by nazywać rzeczy po imieniu
  
 
Witam!

Mam taką sugestię, żeby nową "galerię części" połączyć ze starym działem "porady". Chodzi o to, aby przy pomocy kilku fotek usystematyzować tematycznie porady, np.:

1. eksploatacja: a) wymiana kloców hamulcowych, wymiana płynu chłodzącego, c) wymiana oleju w silniku
2. drobne naprawy: a) wymiana pompy paliwa, b) naprawa anteny elektrycznej, c) naprawa wycieraczek
3. patenty własne: w/g uznania Klubowiczów

W pewnym sensie ograniczy to dyskusje na forum na te tematy, które są typowe i często poruszane. Należałoby zatem moim zdaniem opracować listę takich tematów i następnie rozdysponować do opracowana a potem zebrać i opublikować.

A co Wy o tym sądzicie?

Pozdr.,
Wrolo
  
 
Ze względu na to iż zostałem mianowany "Fotoreporterem Klubu Espero", zobowiązuję się do wykonania bardzo szczegółowych fotek silnika, podwozia i wszelakich części !
Tylko komu to potem wysłać do opisania???
Albo sam opisze - w miare moich możliwośći
  
 
jestem pelen uznania za poswiecenie kolegi Łukasza
  
 
ja moge opisać .....mam sporo fotek bebechów esperaka.... będe się starał sukcesywanie wrzucać porady.
  
 
Cytat:
Mam taką sugestię (...) W pewnym sensie ograniczy to dyskusje na forum na te tematy, które są typowe i często poruszane. Należałoby zatem moim zdaniem opracować listę takich tematów i następnie rozdysponować do opracowana a potem zebrać i opublikować.

A co Wy o tym sądzicie?



No wiesz, ktos to musi jednak pisac . Ja nie dysponuje dostateczna wiedza w zakresie mechaniki samochodowej ;-(
  
 
jak macie jakies zdjecia rozebranych bocznych drzwi, przelacznikow szyb i tych okolic to poprosze na maila. Ostatnio robilem silowniki centralnego i wymiane diodek podswietlajacych na niebiesko to moge opisac
  
 
Sorka, że wpadałam w słowo. Lecz Sama jako Kobitak dokształciłabym się z fotek co do czego "przypiąć" należy.
Pozdrawiam