Szukam nr telefonu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Mam mały problem właśnie dziś moja bestia odmówiła mi posłuszeństwa. na 1 korbowodzie owineła się panewka i bestia staneła.
Tak więc szukam nr telefonu pamientam że było to gdzieś nad morzem do gości którzy sprowadzają silniki i dają na nie gwarancje. Przeszukałem forum i niemoge znaleźć.

Niechce robić remontu tylko kupić dobry używany silnik
Jesli ktos ma namiary na takich ludzi co sie tym zajmują to bym był wdzięczny.

NARA

Zapomniałem silnik C30SEJ

[ wiadomość edytowana przez: bzyk21 dnia 2004-05-18 22:36:39 ]
  
 
eeee - to napewno coś innego

rzędówki przecież się nie psują

... nie ... to napewno nie silnik



[ wiadomość edytowana przez: dARTi dnia 2004-05-18 22:49:25 ]
  
 
to bylo chyba w gdansku Piotrs o tym pisal wiec napisz priva do niego


pozdr
  
 
Tytuł strony
  
 
Raz na miesiąc ktoś o to pyta.
I prawie każdy myśli, że jak tam zadzwoni to dowie się, ze może kupić silnik za grosze i to jeszcze legalny, np c20ne za 500 zł.
Natomista gdy się okaże, że cena jest porównywalna z ceną od pana miecia z okolicy i nie trzeb po niego tłuc się do Gdyni a o zaliczce nie wspomnę, to dochodzi do wniosku, że się nie opłaca.
Ludzie są poważni, można się umówić na montaż w zaprzyjaźnionym warsztacie, który na okragło wstawia i wyjmuje silniki.Wszystko jest ok. Dlatego najpierw trzeba się nad tym zastanowić a potem się pytać.

Jeśli kolega się zdecyduje to proszę na priv a podam namiary.
  
 
jest gosc w Rumii ktory sie tym zajmuje,jesli chcesz dam ci namiary bo kilku moich znajomych bralo,postaram sie zdobyc numer telefonu

sprawa wyglada tak...goscie nie sa zbyt uczciwi,z gory im powiedz co konkretnie cie interesuje i wszystko niech ci przedstawia na pismie,glownie chodzi o kase ,bo potrafia potem naciagac ludzi.
Rumia 6714308 kier.058

[ wiadomość edytowana przez: K_R_Y_S dnia 2004-05-19 14:32:59 ]
  
 
Ja swojego czasu też szukałem silnika do mojej Omesi i to nietypowego jak na Polske E18NVR i po jakimś czasie zgłosił się do mnie gość i teraz jeżdze i tfu tfu wszystko ok a nawet lepiej niż bym się spodziewał (z resztą mój mechanik też )
Namiary na gościa:

AUTO-HANDEL
Mariusz Rekus
64-820 Szmocin os. Smolary 4
Tel. 067 28-49-335
Kom. 502 739 808 (ale tego numeru nie jestem pewien)

Gość wysyła silniki nawet Stolicą

Pozdrawiam
Grzegorz