Początki Speed"a :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Robiłem sobie dziś pożądek w kompie i znalzałem kilka foteczek "Białej strzały" w faziem prób i błędów . Aż normalnie łezka się w oku zakręciła





ehhhhhhhh
  
 
masz jeszcze jakies poczatkowe foty???
  
 
hehe pamietam go jeszcze w takiej postaci jak na tych dolnych fotach Speed widzialem Cie kupe lat temu na zlocie w Rudnikach,stales w kolejce do wyscigu,ale samego finalu nie widzialem,bo bylem z kumplami i musielismy sie zmywac Kto by wtedy pomyslal ze sie kiedys na forum spykniemy
  
 
ciesze sie ze już nie masz tych pasków
  
 
widzisz jaki ten świat mały a tak wogóle to na tych Rudnikach 3 miejsce zająłem w klasie i puchar dostałem jak na razie jedyny

co do fotek to jeszcze z 2-3 by się znalazły ale mam problemy z umieszczeniem ich na serwerku

co do pasów (Viper style) tez się ciesze że ich już nie mam ale musze się pochwalić że byłem pierwszym w mieście, który je miał i pierwszy również miałem napisy na biało na oponach malowane dzis te relikty przeszłości pozostały na maluszkach tylko


[ wiadomość edytowana przez: speedmaster dnia 2004-06-18 01:14:09 ]
  
 
Hahaha... 2 paski "Małysz", tego nie miałem, ale miałem oponki pomalowane - moje duże P3000 a po drugiej stronie (180' w dół) było PIRELLI - wyglądało bosko.

A'propo... zaglądaliście tutaj kiedyś?

wiejski tuning
  
 
Speed na tych fotkach widać głęboką transformację w słusznym kierunku. A tak na marginesie dobrze, że już nie masz tych pasków
  
 
no macie racje te paski troche badziewnie wygladaly, moze jeszcze jakby byly szersze to by troche lepiej wygladalo
  
 
i pomyśleć że mój kiedyś tak wyglądał