126p - hardcore"owe planowanie.....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Może ma ktos jakieś doświadczenia z planowaniem powyżej 4mm??konkretnie ok 4,5mm co jest niezbędne do tego typu doświadczeń??

pozdro)
  
 
Planowaniem czego??????
  
 
Planowanie wybudowania niższego domu o 4,5mm
  
 
Ja mam 4,5 mm bez uszczelki złożone Pozdro
  
 
...i jak to zrobiłeś Daymon??na jakim wałku ??robiłeś duże nacięcia w tłokach?..a wogóle to jak hula fura tak zrobiona??
  
 
Cytat:
2004-07-10 12:36:00, huggoo pisze:
Witam
Może ma ktos jakieś doświadczenia z planowaniem powyżej 4mm??konkretnie ok 4,5mm co jest niezbędne do tego typu doświadczeń??

pozdro)


To jest hardcire
Hardcore to bylk w silniku ktory rozbieralismy, gdzi eglowica splanowana byla 8mm.... To byla 800 o mocy 70KM. Na bazie bloku malucha oczywiscie....
Tak wiec 4,5 to normalka. Sam mialem w 650 glowice zebrana 5mm... BEZ podciec.
  
 
Ale na cylindrach podniesionych o 1.5mm...
  
 
Cytat:
2004-07-10 13:01:48, Zuraw pisze:
Cytat:
2004-07-10 12:36:00, huggoo pisze:
Witam
Może ma ktos jakieś doświadczenia z planowaniem powyżej 4mm??konkretnie ok 4,5mm co jest niezbędne do tego typu doświadczeń??

pozdro)


To jest hardcire
Hardcore to bylk w silniku ktory rozbieralismy, gdzi eglowica splanowana byla 8mm.... To byla 800 o mocy 70KM. Na bazie bloku malucha oczywiscie....
Tak wiec 4,5 to normalka. Sam mialem w 650 glowice zebrana 5mm... BEZ podciec.


...POWIEDZ JAK TO ZROBIC....

[ wiadomość edytowana przez: huggoo dnia 2004-07-10 13:22:11 ]
  
 
Nie wiem - silnik sie wysral i zostal przyprowadzony do garazu na holu, zeby go naprawic. Glowica sie wsypala do cylindrow....
  
 
A co tu robić? Idziesz planujesz , Na 5,2 mm lata, wałek 555 Kałuża, podcięte tłoki. Obowiązkowo 98 albo 99+ Shella. Jak cosik chcesz wiedzieć więcej i konkretniej wal na priv albo GG. Narx
  
 
Jak macie glowiczke 5 mm dziabnieta to co robicie zeby wam sie kolektor nie opieral o sprzeyne ? i jak z blachami ? duzo rozpilowywania ?
  
 
kolanko sie nie opiera (minimalny luz jest), blachy zlap podczas dokreacania glowicy to ie uloza i nie zapomnij rozpilowac obejm tlumika, bo ci sie urwie...
  
 
Dzieki. Ja narazie tyle nie planuje. Mam 2mm i zostalo mi tam miedzy tym kolankim malo miejsca wiec pytam z ciekawosci.