Rezerwa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wlasnie ile jeszcze moze byc w baku paliwa jak zapalila sie rezerwa?? chodzi o samarke
  
 
Teoretycznie powinienes na tym przejechac do 100 km, praktycznie roznie to bywa ....

  
 
Moim zdaniem 100 juz raczej się nie przejedzie. To jeszcze zależy czy lampka miga czy świeci ciągłym światlem. Ale i tak lepiej na granicy końca nie jeździć, po co pozniej pchac albo leciec na stacje. heh!
  
 
Mi się udalo kiedyś przejechać 100km a nawet troche ponad od pierwszych mrugnięć

Ale w tej kwesti poprostu musisz znać swoje auto Ja już wiem kiedy może mi się zatrzymać, kiedy unikac podjazdów albo zjazdów
  
 
eee, gora 50 km... cociaz mi w pugu zapala sie tarz jak mam jeszcze prawie pol baku... I dodam gazu. Taka lampka ostrzegawcza to jest chyba
  
 
To jesteli rezerwa jest ok 6 litrow to ile ci Leszek pali ze przejedziesz nawet i 100 km, ja nigdy wiecej jak 55 nie zrobie i to na trasie, a w miescie to gora 45 i to powoli .Ale wy macie te rezerwy obszerne , jakos mi sie nei chce w to wierzyc
pozdr.
  
 
Cytat:
2005-02-14 23:28:18, Pablox pisze:
To jesteli rezerwa jest ok 6 litrow to ile ci Leszek pali ze przejedziesz nawet i 100 km, ja nigdy wiecej jak 55 nie zrobie i to na trasie, a w miescie to gora 45 i to powoli .Ale wy macie te rezerwy obszerne , jakos mi sie nei chce w to wierzyc pozdr.



a kto jezdzi na rezerwie
ja mam beny tyle co na odpalanie i nalane tak zeby kontrolka nie mrugala bo nie lubie
a gaz jak zatankuje, przejade jakies 40km i rezerwa LPG swieci non toper
  
 
Teoretycznie na rezerwie 100km? Jak tyle to ja 1/4 albo 1/3 przejade
Więc nie bawię się tak
Poza tym, w ładzie to przy przyspieszaniu jak jest jeszcze połowa potrafi mi mrygać
Więc...trzeba po prostu wyczuć i znać swoje auto
  
 
Przecież napisałem ze od pierwszego zabłyśnięcia liczyłem i przejechałem ponad 100km.

Pozatym ja ciągle jeżdżę na rezerwie Ryzykant ze mnie

Ps. Ostatnio sprawdzalem spalanie i wyszło mi 7,4l/100km - zima to chyba calkiem całkiem wynik.
  
 
ja mam taki sposób: jak lekko przyhamuje i jeszcze kontrolka gaśnie to po bożemu ale jak już nie gaśnie to gorsza sprawa i trzeba się udać do CPN-u
  
 
Eee tam...ja pierwsze błyśnięcie to mam jak mam ruszam mocniej troche przy 1/2 baku (co wcześniej napisałem)
Do CPN-u jak do dentysty, co Mariuszu?
  
 
Ostatnio sprawdziłem na stacji benzynowej.W momencie gdy kontrolka zaczęła palić się światłem ciągłym,do baku weszło 33 litry.A skoro pojemność baku w 2107 to 39 litrów,wynika,że zostało jakieś 6 litrów.I chyba raczej więcej niż 50 km bezpiecznie się nie da zrobić na tej ilości.
  
 
Cytat:
dcnt pisze:
a kto jezdzi na rezerwie
ja mam beny tyle co na odpalanie i nalane tak zeby kontrolka nie mrugala bo nie lubie
a gaz jak zatankuje, przejade jakies 40km i rezerwa LPG swieci non toper



ja na LPG przekrecajac regulacje rezerwy ukrecilem jesden przewodzik i mi sie wogole nie zapala wiec mam zatankowany zawsze FUL Sam kntroluje ile mam LPG (przewaznie po przejechanych km)

Mozesz sobie ustawiac by Ci sie nie zapalala tak wczesnie !!!



[ wiadomość edytowana przez: Michal_Krakow dnia 2005-02-15 10:31:09 ]