(126)śruby zabezpieczające koła

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś wie gdzie na terenie Wrocka lub w okolicy można tanio kupić takie śruby(TANIO) W sklepach motoryzacyjnych cena wynosi 70zł-dlaczego tak drogo??
  
 
im droższe śruby zabezpieczające tym bardziej spokojnie możesz spac w nocy , żadna śruba zabezpieczajaca nie zapewni ci bezpieczeństwa aby koła zostały na swoim miejscu ale wydaje mi sie że nie ma co ładować kasy w jakiś tani syf którego odkręcisz kluczem do rur np
  
 
czy te śruby są na kluczyk czy na jakiś specjalny duży klucz???są wogóle jakieś rodzaje tych śrub??
  
 
"na kluczyk" są syfiaste ... podobno otwiera sie to pierwszym lepszym kamieniem :/
Pominąwszy powyższe rozwiązanie, są zestawy z nasadką wewnętrzną i zewnętrzną. Opiera się to na odlewie ząbków o specjalnie dobranych szerokościach i odstępach (w otworze wydrążonym w łbie śruby, bądź na zewnątrz łba śruby) - po ludzku: masz śrubę teoretycznie odkręcalną kluczem, który tylko ty posiadasz.

Ja mam u siebie i polecam patent z nasadką na śrubę. Sprawia wrażenie solidniejszego i łatwiej niż otwór daje się oczyścić jak zajdzie błotem. (przy otworowych trzeba zaślepki nakładać żeby sie nie syfiło, a te nie wyglądają za ciekawie)
  
 
Cytat:
2005-01-13 18:52:03, PaculaSportGarage pisze:
"na kluczyk" są syfiaste ... podobno otwiera sie to pierwszym lepszym kamieniem :/ Pominąwszy powyższe rozwiązanie, są zestawy z nasadką wewnętrzną i zewnętrzną. Opiera się to na odlewie ząbków o specjalnie dobranych szerokościach i odstępach (w otworze wydrążonym w łbie śruby, bądź na zewnątrz łba śruby) - po ludzku: masz śrubę teoretycznie odkręcalną kluczem, który tylko ty posiadasz. Ja mam u siebie i polecam patent z nasadką na śrubę. Sprawia wrażenie solidniejszego i łatwiej niż otwór daje się oczyścić jak zajdzie błotem. (przy otworowych trzeba zaślepki nakładać żeby sie nie syfiło, a te nie wyglądają za ciekawie)


a ile dałeś za te swoje śruby??