Nakładki polaryzacyjne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy wiecie coś o skuteczności tego produktu?:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=39446455
????
  
 
Tak prościej
  
 
jeżeli potwierdzą ci skuteczność w każdych warunkach to kup jeżeli nie to odpuść sobie. To co tam przeczytałem to czysty marketing akwizycyjny, czyli spżedaż bubla za niezłą kase. Ale to tylko moje zdanie, i nie polecam z niego korzystać he he
  
 
Hmm. Jeśli często poruszasz się po mieście i wiesz że mógłbyć być narażony na foto z radaru to myślę że wpłynie korzystnie na twoją kieszeń.

Nie wiem jak cenowo, ale po 23 godzinie reklamuje takie specyfiki Gulczas z Big Brothera na antenie TVN Turbo. Sprawdź sobie jak to się klasyfikuje cenowo.

Jeśli miałoby mi to w czymś pomóc to może i maznął bym sobie tablice. A to nie jest karalne???
Pozdrawiam.
  
 
Zgodnie z Kodeksem Ruchu Drogowego:

Montowanie ozdób, czy innych przedmiotów utrudniających odczytanie numerów rejestracyjnych jest zabronione .

Ozdabianie tablic rejestracyjnych oraz umieszczanie z przodu, lub z tyłu pojazdu znaków, napisów lub przedmiotów ograniczających czytelność tych tablic jest, wg Taryfikatora zagrożone mandatem 50 zł , brak jest punktów karnych

Wystarczy? hehehe
A słyszałem ze za rzeczoznawce i inne zabawy zwiazane z nkładkami można sumarycznie zapłacić 1000zł Może i skuteczne jest (trzeba by sprawdzić organoleptycznie)ale przy każdej rutynowej kontroli płacisz!
powodzenia
  
 
Cytat:
2005-01-19 10:52:08, cjanek pisze:
Nie wiem jak cenowo, ale po 23 godzinie reklamuje takie specyfiki Gulczas z Big Brothera na antenie TVN Turbo.


juz mam dosc tej reklamy Gulczas i Aras dwa pedaly !!!!
  
 
zwykła lipa
jesli działa to tylko w nocy przy błysku lampy z fotoradaru

podobny efekt można uzyskać laierując kilka razy tablice lakierem do włosów np. TAFT - cena ok 10zł
  
 
mało tego oglądałem program w którym stwierdzono, że w Polsce z uwagi na to że są słabsze lampy błyskowe(tzn. mniejszej mocy) nawet w nocy takie zdjęcia moga zostać zrobione. A tak poza tym to przypominją mi się czasy jak wszyscy wieszali kompakty na lusterkach żeby na radar nie złapali
  
 
...chłit metetidowy... cytat z kabaretu "Ani mru mru".

Nic dodac nic ująć.

Pozdrawiam.