Czasowy włącznik wycieraczek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie działa czasowy włącznik wycieraczek. Na zwykłej prędkości i na najszybszej chodzi ok a na czasowej wcale... Przekaźnik (taki czerwony) został wymieniony i nie pomogło. co to może być?
  
 
ja stawiam na styki w zespolonym.
ja tak miałem z pozycyjnymi czasami świeciły a czasem nie. przeczyściłem styki i wszystko działa jak trza.
  
 
no w sumie u mnie z pozycyjnymi też był problem i to była wina zespolonego... to może i masz rację. tylko muszę się do niego jeszcze jakoś dobrać...
  
 
my kiedyś słyszeliśmy że do pracy przerywanej wycieraczek potrzebny jest przełącznik z regulacja, inaczej jak sie do zwyklego przełącznika zaloży przekaźnik z pięcioma nózkami to tryb pracy przerywanej nie działa ... prawda to ?
 
 
No nie działa Niko, bo niema jak włączyć tych biegów - przełącznik nie ma takich położeń
  
 
dziękuję
podobno istnieje równiez przekaźnik, ktory umożliwia przerywaną prace tylnej wycieraczki...
czy do niego również potrzebny jest przełącznik zespolony z regulacją ??? byłoby to logiczne, ale wolę sie upewnic
 
 
a to jest Kochana przełącznik zespolony... mi nie chodziły wycieraczki wcale. Wymienilam przełącznik, a później okazało się ze czasówki nie działają... wymieniłam przekaźnik i jest oki