{awaria} potrzebne czesci fiat argenta :

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
potrzebuje porady co do tylnego mostu w argencie.....bede musial zmienic prawdopodobnie piaste tylnego prawego kola, lozyska rowniez : czy piasta i lozyska sa zamienne z jakims popularnym autem? 125? polonez? lada? 131? zaraz zaczne poszukiwania czesci ale wszelkie sugestie "od czego pasuje" mile widziane...
aha no i jedna felga stalowa od argenty 5.5x14 et25mm tez by byla mile widziana , ale to moze poczekac...
  
 
No nie mów, że ubiłeś dyfer!!!
  
 
Cytat:
2005-03-07 13:19:51, Wujek-Kajtek pisze:
No nie mów, że ubiłeś dyfer!!!

tak by to wygladało
  
 
Siemka
Bartek wydaje mnie się że od polskiego mostu powinno pasować, ale pewności nie mam. Most jest jest praktycznie identyko, a ma tylko inne mocowania.
Pozdro
PS
Kajtek jak prace nad Fiatonem?
  
 
nie, dyfer i polos mysle w poradku bo tam cichutko jest ale piasta kola i lozyska rozqrw... zepsute napewno bo grzechot z bebna slychac no i beben ma lekkie bicie....w tym samym miejscu rok temu urwalem kolo w 127... fuck....
  
 
Bart , niezły winkiel musiał być , co ??
Podaje Ci do Kanta narazie : Łożysko 6306 2Z - półoś tylna
Oraz symbol SKF VKBA607 dla Argenty tył półoś.
Pozdro. Piotrek.
EDIT : Łożysko z SKF-u narazie niedostępne...
Spróbuj tu :

SUDER&SUDER
ul. Płk. Dąbka 13
30-832 Kraków
Tel: +48-12-293 84 50
www.suder-suder.com.pl

To jest przedstawiciel firmy SKF na Kraków , lub przedzwoń sobie do firmy " WIKA " na Łowińskiego koło Transbudu , tel. 684 37 27 , 425 79 64 , lub www.wika.com.pl
Pamiętam też porządny sklep z łożyskami na Gromadzkiej :
656 51 16 , 656 51 31 , lub www.specjal.com i podaj ten symbol łożyska z SKF-u i niech Ci znajdą zamiennika .
To tyle ode mnie.


[ wiadomość edytowana przez: Peyyoo125 dnia 2005-03-07 14:02:28 ]
  
 
Fiaton na razie w takim stanie jak był, tylko bardziej zasolony.
A Barta najwyraźniej ta zaspa podrywa
  
 
po konsultacjach z quattro i jego ojcem mozliwe ze skonczy sie tylko na lozysku nowym.... rozbierze sie i zobaczymy... oby nie poloska
  
 
Cytat:
2005-03-07 14:55:58, Bart128 pisze:
po konsultacjach z quattro i jego ojcem mozliwe ze skonczy sie tylko na lozysku nowym.... rozbierze sie i zobaczymy... oby nie poloska



ziom ja poloski od kanta mam jakbys chcial to Ci dam
  
 
jak wyjmiesz poloske- zmierz srednice wielowpustu. Jak 26mm- pasuje od 131 kombi (i tylko od kombi!) i jak cos to jakas taka poloske znajde w swoich zbiorach. Jak 28mm- poldek (podobno). Lozyska na polosie sa identyczne jak w 131, robilo je takze FŁT wiec nie ma tragedii. Pierscien odadczy pasuje od poloneza. A felgi od argenty leza niedaleko na szrocie- po 20zl/sztuka
  
 
a mówili bart żeby nie jeździc autkiem na gazie...