Zbigniew Wrzesiński

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
info.onet.pl/1097658,11,item.html

Naprawde miła niespodzianka, znam jego i jego syna osobiście. Z jego synem jestem na jednym roku PW SIMR.
Pan Wrzesiński wykłada na VIP (wydz. inżynierii i produkcji)
Naprawde bardzo uczciwy człowiek, jeden z powodów dlaczego jego syn studiuje na innym wydziale jest taki ze on jako syn wykładowcy musiałby umieć 10 razy tyle ile normalny student.
Stara szkoła, nie chce tu robić zadnej kampanii wyborczej, ale przyzwoitość nakazuje cos o nim napisać

To będą moje pierwsze wybory w ktorych głos oddam przekonany ze zagłosowałem na uczciwego człowieka
  
 
Naprawdę wierzę w to co mówisz - podstawowe tezy jego kampanii też jak najbardziej są ok (zresztą u którego z kandydatów nie są ). Dziwi mnie tylko dlaczego tacy ludzie startują - przecież on najmniejszych szans nie ma - skąd taki pęd do prezydentury (reklama własnej osoby ), napewno lepiej sprawdzi się jako wykładowca, a nie jako prezydent.
  
 
hmmm pytanie powinno brzmieć dlaczego tacy ludzie NIE startują, czemu go koryta pchają sie sami złodzieje i przekręcarze.

On startuje, bo takie są prawa demokracji mimo że nie zgadzam sie z nim w kilku sprawach programowych, zagłosuje właśnie na niego. Z prostej przyczyny, to naprawde uczciwy człowiek, swoim poziomem cos reprezentujący

....a i mój ojciec pisząc prace magisterską chodził do niego na konsultacje z komputera "ODRA" 30-40 lat temu