TANIE PROSTOWANIE ALUFELG W WARSZAWIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Skrzywiłem felę i muszę ją naprostowć - zrobiłem małe rozeznanie jeśli chodzi o cenę takiej usługi (zdjęcie opony, prostowanie, wyważenie) - różnice są chore. Zdarzały się nawet do 100 pln szt.

Znajomy oponiarz polecił mi gościa na Arkuszowej 14 - 30pln szt. - umówiłem się na sobotę, gość ponoć robi do dobrze i ma oczywiście specjalną maszynę - jutro wrzucę do niego namiary, a w sobote napiszę jak było.

Nie dajcie się doić frajerom

  
 
Witam,
Nie wiem czy tanie ale wiem że bobrye. Nie pamiętam dokładnego adresu ale jest to gdzieś na końcu ul. Znanej (coś koło 23).
Jeden z najstarszych zakładów w tej branży, polecany mi przez kilku mechaników i wulkanizatorów .

  
 
Potwierdzam....

Ulica Znana - wjazd ze skrzyżowania pod Halą Wola-
cena prostowania chyba koło 100 w górę... ale fakt że klientów mają non stop

i też słyszałem dobre opinie - TAXiarze tam zawsze są...
  
 
a może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w jednym warsztacie biorą 30 pln w innym 100 pln ??? Na Arkuszowej 170 (nie 14) gość mi prostował w tej cenie - kółka pięknie się wyważyły i wszystko jest git. a 140 zostało w kieszeni
  
 
Cytat:
2005-06-13 19:56:52, elChopin pisze:
a może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w jednym warsztacie biorą 30 pln w innym 100 pln ???



Nie możemy
Wydaje mi się że to jakaś zmowa...doświadczył tego w ostatnich dniach Kolega Kolber ....W Katowicach wszyscy trzymają twardo swoje chore cenniki (min.70 -150 zł za felgę!!!) , a ponieważ Wszyscy to zero wyboru !!.... ...przecież trudno jechać 300km bo tam taniej

Przewalone !