[szafa] Radical Low Cars ;) 10"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!! chcialem sie pochwalic swoim cabriolecikiem w sumie to seria:p ale z biegiem czasu beda zachodzic w nim jakeis zmiany narazie to tylko wnetrze pomalowane pod kolor i przyciemnione lampki czekam na komentarze i te dobre i te zle pozdrawiam





ps. niebieski jest od kumpla


[ wiadomość edytowana przez: szafa dnia 2010-06-29 20:48:13 ]
  
 
ładne zadbane cabrio jeszcze jakieś ładniejsze większe fele i będzie miodzio
 
 
oooo siemanko
widze fotek troche popstrykales no ladnie ladnie chcialbym zobaczyc te tapicerki bo musze cos z moimi zrobic eskorcik jest ladniutki
  
 
widze ze ekypa z rudy ma staly plener do cykania zdjec (mam na mysli ta halde czy co to jest)


coz....bez fajerwerkow ale niezle....tylko escorcik az prosi sie o zmiane felg (nota bene mam na sprzedaz 15" z rs turbo ) i glebe


btw. Zrobilbys fotki wnetrza tak z blizsza a nie z lotu ptaka

no i z zamknietym dachem jestem ciekaw jak wyglada bo widze ze masz przyciemniane szybki z tylu pod kolor autka...
  
 
ciu to auto już dawno powinno miec założony ten gwint z przodu i inne springi ze zadku, autko ładnie sie prezentuje ino puki co ewidentnie zawysoko siedzi
co do miejsca to znismaczony ma racje to je hołda ino tak jakoś to wygląda dziwnie choby szafa i jego kolega niemieli żadnych problemów z wjazdem jak ja z Tomq tam robili my sesje to hokeje nam sie zleksza podwijały
  
 
a wlasnie...cyknalbys pare fotek tego 'home made' gwintu jak to z bliska wyglada...bo slyszalem ze niezle wykonany...a nie powiem przydalby sie taki sprzet


mozne znacie jakiegos dobrego magica co robi takie rzeczy?...bo dostac gwint do mk4 to raczej ciezko...
  
 
W koncu mi sie fotki otworzyly... wczoraj czekalem... czekalem i nic. NeoZdrada rzadzi

ładny cabriolecik Kiedyś chciałem taki kolorek u siebie
Jak przyjdzie gleba to bedzie lux
  
 
dziekuje za mile slowa auto napewno pojdzie na glebe tylko musze zregenerowac gwint... zniesmaczony dokaldnie o gwint mozesz pytac Intela bo to wlasnie od neigo zakupilem...felgi tez beda inne Florek podsunol mi pomysl czarnej szerokiej stali prozd 8j tyl 9j dlatego najpierw planuje zrobic felgi i wtedy go posadzic szybki z tylu nie sa pod kolor autka tylko brazowe...a co do wnetrza to zaraz jakas fotke wkleje tylko ze to jest przejsciowo probowalismy z qmplem...na alto autko bedzie malowane i wnetrze tez myslalem nad zmiana koloru ale po tej sesji doszlem do wniosku ze kolor jest cool halda jest ta sama ale inne miejsce dlatego nie bylo problemow z wjazdem niestety te wasze meijsce jest zawalone smieciami i nie ma dojazdu :/

  
 
Szczerze mówiąc mi się malowanie wnętrza pod kolor karoserii nie podoba. Wygląda to jakby zamiast tapicerki była goła blacha...
  
 
hehe....co do poszerzanej stalowki to ja juz kupilem nawet felgi 15" zeby poszerzyc sobie w niedalekiej przyszlosci

wybor felunku dobry tylko koszty niemale....a do tego gleba musi tez byc bo bedzie jak offroad wygladal...

jak chcesz to mam namiary (nie wiem czy aktualne) do jakiegos faceta z mikolowa co poszerza stalowki...



jesli chodzi o gwint to mam fotki od intela ale sa troche ciemne i slabo widac :/




btw czym malowales wnetrze?
  
 
hmm no felgi mam zamiar kupic zwykle fordowskie 14 ni o dopowednio poszerzyc wlansie u goscia z mikolowa dokladnych fotek gwintu porobie jutro i wrzuce malowalem to sprejem robionym na zamowienie koszt jedej puszki to 28zl przy zcym podczas malwoania autka srodek bedzie malowany lakierem samochodowym i na koniec pokryty klarem...
  
 
mam prosbe moglby ktos zrobic vt mojego cabriolecika


na takiej feldze i tym lakierze jak ten golfik:>

z gory dzieki


[ wiadomość edytowana przez: szafa dnia 2007-04-07 16:22:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: szafa dnia 2007-04-07 16:22:55 ]
  
 
odswierze temat bo auto zmienilo troszke charakterek dostalo poszerzane stalowki przod 7,5 cala tyl 8,5 z odpowiednio naciagnietymi oponami 195/40/14 i 195/45/14 rama szyby i podszybie poszlo w czarny mat, spojler z tylnej klapy zostal wyrzucony oraz zagoscil gwint na przodzie auto czeka jescze na zamontowanie amortyzatorow koni na tyl i sprasowanych sprezyn....narazie z przodu jest bardzo twardo reszta widac na zdjeciach


  
 
No, no, no... Teraz to German-Style pierwsza klasa... Widze, że modyfikacje zmierzają w dobrym kiedunku... Gdzie można dostać takie poszerzane stalówki?

P.S Jak zobaczyłem miniaturki, to pomyślałem, że napisze: KUP FAJNE ALU, ale jak sie otworzyły zdjęcia w pełnym rozmiarze, to myśle sobie pie....l alu, super są te stalówki... Wiem, że głupoty gadam, ale alkohol robi swoje
  
 
hehe dzieki za dobre slowa
stalowki sam dalem do poszerzenia do goscia z mikolowa ktorego mi juz pare osob polecilo...a mozesz takie wyrwac na allegro ale zazwyczaj sa z rozstawem 4x100
pozdro
  
 
Ejjjjjj :|:|:| ile takie stalóweczki ?? naprawde fajnie sie prezentują.
I zawsze to cos innego i odbiegajacego od wszystkich
do tego pasuje niezle do mk4
  
 
poszerzenie to kolo 80zl za szt. no nie powiem na poczatku dlugo sie zastanawialem jak to bedzie pasowac i wogole ale po zalozeniu autko nabralo charakterku :d
  
 
Ciekawe jak by zrobic felge 13 albo 12 cali na opone 195. Są wogule 12 calowki do forda ??
  
 
podoba mi sie ...zreszta sam mam zamiar poszerzyc stalowki na jesien (nawet juz zakupilem takowe tyle ze 15" )

btw....cos slabo ten gwint skreciles na przodzie
  
 
wg mnie tył chyba zbyt monowystaje poza obrys skrec zawias nizej to bedzie roznica, bo tak wygląda jak pick-up ..... tylko bliźniaków z tyłu brak