BMW Pitlane Park. 17-19 sierpnia

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hejo,
Pewnie już wiecie, a jak nie wiecie to poczytajcie:

Info z Wybiórczej

Wybiera się ktoś?
  
 
akurat jak ja wyjeżdżam
  
 
Cytat:
2007-07-24 11:37:54, Jabuszko pisze:
akurat jak ja wyjeżdżam


I JA
  
 
hm....

Why Not ?

Pomyślę, pokombinuję i będę w kontakcie...


Pozdro All.
  
 
Wszystko pięknie ładnie tylko ciekawe ile taka impreza będzie kosztować...
  
 
Cytat:
2007-07-24 18:34:51, YeLonkoskY pisze:
Wszystko pięknie ładnie tylko ciekawe ile taka impreza będzie kosztować...


"Wstęp Wolny"
  
 
postaram się być, w sumie fajna impreza się szykuje ....oby pogoda dopisała
  
 
Jako, że z Cezarem się wybieramy na 2 dni (sob/niedz) pytanie - czy ktoś chciałby doświadczyć zaszczytu i przytulić nas na noc? Nas dwóch + moja córka.
  
 
No więc ostatecznie kto się wybiera i którego dnia?
  
 
Nadal szukamy noclegu...
  
 
Cytat:
2007-08-11 17:44:14, Navi pisze:
Nadal szukamy noclegu...



W aucie się przekimasz. W czym problem? A Kubicę i jego bolidy... zobaczysz... na telebimie co najwyżej
  
 
No i jak tam sytuacja? Jest nocleg? Będziecie?
  
 
bedziemy
spimy w hotelu fso
bedziemy w sobote kolo poludnia
kontakt na fona
  
 
Z ciekawości to udało wam się dopchać.

PS. Prorok jakiś jestem czy coś?
  
 
Byliśmy. I wcale się nie "dopychaliśmy" - wystarczyło być trochę wcześniej niż o 13. W sumie ok 2 h czekania. Warto było być, chociaż powiem, że ING-Renault show mi się bardziej podobało.
Niemniej uważam, że dla kogoś kto interesuje się F1 nie tylko ze względu na RK impreza taka jak ta jest mimo wszystko dość ciekawa.

  
 
Trochę odświeżę wątek bo nadarza się ku temu okazja. W tym roku wszystkich zlotowiczów ominie kolejny Pit Lane Park w dniach 13-15 czerwca (ponownie na Lotnisku Bemowo).
A w zasadzie to można by przed wyjazdem na zlot zahaczyć o ten "Park" skoro to prawie pod domem
Ciekaw jestem czy po zeszłorocznych doświadczeniach w tym roku zwiększą przepustowość.
  
 
A czytał wątek dotyczący zlota Ja włąśnie jadę w sobote na skróty przez wawę. Biltey już (mam nadzieję) do mnie idą pocztą
  
 
Trzynastego to klan m będzie witał "Mocnym Mifim" kolejno zjeżdżających do iłek Zlotowiczw, więc tę impreże sobie odpuszczamy
Przykre, że pokryły nam się terminy
  
 
Cytat:
2008-06-05 21:59:43, Navi pisze:
Biltey już (mam nadzieję) do mnie idą pocztą


Krzysiu poczta strajkuje
  
 
Cytat:
2008-06-05 21:59:43, Navi pisze:
A czytał wątek dotyczący zlota Ja włąśnie jadę w sobote na skróty przez wawę. Biltey już (mam nadzieję) do mnie idą pocztą


Miałem o tym napisać w wątku zlotowym ale jako przykładny klubowicz, który postępuje zgodnie z wytycznymi partii i ma już nawet elitarne "elite" postanowiłem odgrzebać właściwy wątek i tam się rozpisać w tej kwestii.
A szczerze mówiąc umknęło mej uwadze Twoje wspomnienie na ten temat