Spot Lodzko-Warszawski

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sluchajta chlopy i kobity cos czuje, ze zrobimy polaczonego spota przedswiatecznego. Chcialem zrobic w polowie drogi, czyli kolo Rawy, ale jak wnioskuje Chata goralska w Polichnie (kolo Piotrkowa Trybunalskiego) ze wzgledu na zajebiste zarelko juz zostala przeglosowana.

Trzeba tylko dobrac termin, bo Warszawiacy umowili sie na 13.12 a Lodzianie na 20.12. Komu jak pasuje z tymi terminami. Mi jest obojetne, Gumbasowi takze jak sadze.

Co do godziny, to wolalbym troszke pozniej po 16, a nawet blizej 17 by dojechac. W weekendy pracuje na gieldzie sportowej i pewnie w tych dniach zejdzie mi do jakies 15.

co Wy na to?

PS.
Albo moze spotkac sie w sobote?


[ wiadomość edytowana przez: fatboy82 dnia 2009-12-02 21:21:22 ]
  
 
rzeczywiście w połowie drogi to nie jest.Jeśli chodzi o mnie to oba terminy mi pasują włącznie z sobotami.
  
 
jeśli znacie jakieś fajne miejsce bardziej pośrodku to dajcie znać
  
 
Ja 20.12 bede w trasie do domku i przypadkiem bede jechal w okolicach planowanego spota.Jezeli wypadnie na ten dzien to sie melduje (choc na chwile)
  
 
i to jest dobry argument by zrobic to jednak 20.12i przywitac odpowiednio goscia z dalekich ziem
  
 
Ciekawy pomysł Jestem na TAK
  
 
A ja mysle ze tu z nami z Warszawy i okolic bedzie problem, wiec moze by sie najpierw spytac kto z tych co juz sie zadeklarowali przyjedzie te 130 (lub wiecej) kilometrow w jedna strone. Tu moze chodzic i o koszty przejazdu ktore wcale nie beda mniejsze od zarcia ktore sie kupi na miejscu, i o czas, bo ze 3 godziny w obie strony lacznie z przejazdem przez Warszawe to sie pewnie zejdzie minimum...
Szczerze mowiac nie mam pojecia czy my bysmy sie pojawili, ale szanse dla nas na pewno maleja.
  
 
Chemik wlasnie po to jest ten watek, by to wszystko dograc
  
 
a co zreszta brygady? Narazie tylko kilka osob sie wypowiedzialo.

Co do dojazdu, to jest to 130km (dla Kuby troche dalej), z wyjazdem nie bedzie problemu, bo to weekend, wiec korkow nie bedzie. Do przejechanie troche jest, wiec na wache pojdzie wiecej, ale za to zarcie bedzie znacznie tansze i do tego bardzo dobre i syte Nad Zalew tez jest pare kilometrow, ktore trzbea przejechac, wiec w sumie koszta nie beda az o tyle wieksze. Jedynie wiecej czasu idzie na dojazd, co jest uwarunkowane panujacymi warunkami pogodowymi tego dnia, co trudno przewidziec teraz.

Poki co pewniacy to
Arti-77, marckiL, gumbas66, fatboy82, erwinomega
  
 
Nie wiem jak bedzie z nami, ale jest szansa że się pojawimy. Mam pare rozgrzebanych planów na przyszły weekend i nie wiem co z tego bedzie. Na pewno trzeba sie liczyc z tym że cały dzień bedzie zajety - dojazd- posiadówka-powrót a powroty nie dośc ze ich nie lubie to jeszcze sie rozwlekają. Skonsultuję sprawe i zobacze czy da sie olac wszystko pozostałe i przyjechac do Was. Oma stoi a lanos nie darzy mnie zaufaniem. Fatboy, bedziesz miał w razie czego 2 miejsca? zawsze to wacha na pół i mniej miejsca na parkingu zajętego

pozdr
  
 
katanos to jest 20.12 nie 13.12 jesli wypali ten spot, czyli dopiero za 2 tyg. Niestety nie mam wolnej kanapy, poniewaz woze w zasadzie caly stragan (namiot rozkladany 3x6m, stoliki, stojaki i inne pierdoly). Do tego najwczesniej bede jechal ok. 15, wiec 16:30-17:00 bede na miejscu, a zapewne ludzie beda chcieli wczesniej rozpoczac impreze.

Na pewno inni jadacy z Wawy beda mieli miejsce
  
 
Ok jestem po rozmowie z "prezesem" i na 20.12 jeżeli bedziemy mogli się z kimś zabrać to chętnie się zameldujemy.
dzieki Fatboy.
  
 
Ja też na 20.12 się piszę
  
 
ja wpadne...
  
 
Witam
no i ja będę
  
 
..Ok jak dla mnie 20.12.2009 Polichno - Radom sie zjawi
  
 
Jak nic nie wypadnie , to i ja się zjawię ......
  
 
Cytat:
2009-12-07 08:44:41, AndrzejMT pisze:
..Ok jak dla mnie 20.12.2009 Polichno - Radom sie zjawi



hehe no prosze zaraz sie zrobi spontaniczny zlot LOB

Tylko chcialbym zauwazyc jeden szczegol, o ktorej godzinie? Ja zaproponowalem 16-17, bo koncze robote cos kolo 15:30. Czy to Wam pasuje? Pare osob powiedzialo, ze to troche za pozno, zwlaszcza dla Warszawiakow, bo jeszcze trzeba potem wrocic.

Ja wymyslilem, ze posiedzimy od 16 tak przynajmniej do 20 a moze nawet do 22
  
 
Odpadam.
  
 
Cytat:
2009-12-07 10:41:24, fatboy82 pisze:
Tylko chcialbym zauwazyc jeden szczegol, o ktorej godzinie?



Ja sie dostosuje,mam najbliżej