Wycieraczka po środku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak to zrobic aby jedna wycieraczka była pośrodku
  
 
Tu niestety zgodzę się z autorami 'wiejski tuning' nawet nie powiem co oni na ten temat sądzą nie podoba mi się to i tyle! A do tego jest niefunkconalne. Ale ze zrobieniem to ciężka sprawa. Słyszałem, że można wykorzystać standardowy mechanizm... gdzieś nawet widziałem instrukcję do tego...
  
 
a propo wiejskiedgo tuningu to widzialem dzis tego białego poldka z tejze strony(był na autosalonie w Katowicach)-on po prostu potrzebuje dobrego blacharza!!

wycieraczka -bajer ale musi stać pionowo(bo widzialem tez lezace)
wydaje mi sie ze na giełdzie bedzie można dostać taki mechanizm..
  
 
Ja na temat gustów nie będę dyskutował!!! Ale sprawa założenia takowego urządząka jest stosunkowo prosta, myślę że wystarczyłoby zdobyć mechanizm od Fiata Uno, założyć, dopasować długość pióra i gotowe
  
 
tak ale ona ma sie zatrzymywać po środku
  
 
Cytat:
2003-10-12 20:51:57, trombocyt pisze:
tak ale ona ma sie zatrzymywać po środku


Rzeby się zatrzymywała trzeba lekko przerobić ten silniczek, zna
  
 
wycieraczka jest na sztorc jak sie silniczek zepsuje

a tak na powaznie to SerU z FSO PTK ma instrukcje wykonania takiego cuda.wystarczy sie do niego
  
 
a jeśli ktoś nie wie jak TO wyglada-> niech zobaczy auto Cichego z FSO PTK jesli ktoś wie jak to wygląda a chce zobaczyć jak powinno wyglądać dobrze stuningowane auto(Polonez) niech też zobaczy!! http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=27474&f=25

i w profilu Cichego....los niebieskos cudos
  
 
dla mnie nawet fajnie taka wycieraczka wygląda widziałem taką zrobioną na innym poldku mam zdjęcia jak chcecie to wam wyśle Aha tego poldka to ja miałem kupić ale niestety za bardzo zjedzony przez rdze
  
 
a ja podzielam zdanie michasia TO JEST DO DUPY(wycieraczka zecz jasna)
  
 
Zgadzam się!!!!!!!!!
A tak poza tym jest jeszcze jeden problem - jak będziesz musiał jechać podczas ulewy to ona nie nadąrza zberać wody z szyby. Więc trzeba zmienić mechanizm na taki który szybiej "macha".

Podobno fiat uno ma taki - bo ma jedą wycieraczkę ale jak z montażem to nie wiem.
  
 
no tu niestety musze sie zgodzić jedna wycieraczka nie poradzi sobie z taka ilościa wody co 2 wycieraczki ale dalej twierdze ze wyglada to całkiem fajnie!!
  
 
Skoro ma fajnie wyglądać a nie funkcjonować, to może ją tylko tak przyklejć na szybę (polecam klej do listw).
Dużo mniej roboty, a jaki efekt i koszty niewielkie.
  
 
Mechanizm taki jest w Mesiu (czyt. Mercedesie) i daje rade a wygląd spoko Jedź na szrot i kup sobie za pare złoty od starego mesia za grosze
  
 
Cytat:
Skoro ma fajnie wyglądać a nie funkcjonować, to może ją tylko tak przyklejć na szybę (polecam klej do listw).
Dużo mniej roboty, a jaki efekt i koszty niewielkie.


niezłe... no przecież zakładanie takiej wycieraczki to jeden wielki bezsens. Ani nie wygląda fajnie + ogranicza widok do przodu + nie nadząrzy zbierać wody + takie rozwiązania jeśli są niefabryczne to... echhh co ja będę gadał
  
 
a co wy tam wiecie?? nie znacie sie i tyle..
  
 
Cytat:
2003-10-21 13:34:24, ZieMa pisze:
Skoro ma fajnie wyglądać a nie funkcjonować, to może ją tylko tak przyklejć na szybę (polecam klej do listw).
Dużo mniej roboty, a jaki efekt i koszty niewielkie.

  
 
A mnie sie podoba czy ogranicza widoczność A Warszawa M 20 tez miała ramke na środku i nikt nie protestował a jak sobie nawieszasz pod lusterkiem różności to tez zasłania
  
 
A co myslicie o rozwiazaniu takim jak w np. Oplu GT, czyli dwie wycieraczki, ale osie umieszczone po bokach szyby? Kazde pioro skierowane jest do srodka. Fajnie to wyglada
  
 
No no jeden pacjent niedaleko mnie odrestaurowuje Opla GT. Mniam auto