Mała statytystyka

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
18 marca wysłałem do wszystkich klubowiczów (oprócz tych, którzy umieścili swoje opisy na stronie) info o tym by cos napisali, przesłali jakieś fotki itp. o swoich samochodach. Na 130 osób 38 nawet nie odczytało wiadomości. Czyli jak łatwo obliczyć ok. 30% zapisanych klubowiczy, chyba nie wie że się zapisało
  
 
czyli wysylaleś do ludzi z listy z forum tak??

to podaj mi liste tych czarnych owiec cos poradzimy na to
  
 
ja się nawet nie dziwię że nie odczytało, coś jest nie tak na forum, logując się dostaje się powiadomienie o ewentualnej wiadomości w skrzynce, po kliknięciu ok. często nie można odczytać, tak jakby komp się zawieszał, mam tak b. często w godzinach 13 - 15
  
 
ogólnie całe motonews ostatni szwnakuje a w tych godzinach co podałes to jest szczyt szwankowania
  
 
Problemy techniczne problemami technicznymi, ale nie od dziś wiadomo, że jest sporo tzw. "martwych dusz" na naszym forum. Sporo osób albo przestało się na forum udzielać i już tu nie zagląda, albo zapisało się tak sobie i nigdy nie napisało żadnego posta.
Myślę że ta lista osób które nie odczytały wiadomości może w pewnym stopniu posłużyć do weryfikacji tych wspomnianych "martwych dusz".
  
 
ja sie przyznaje wiadomosc odczytalem ale nie odpisalem poniewaz stwierdzilem ze poczekam na fotki i odrazu wysle wszystko razem a nie bede wysylal seriami... - takie mam zdanie wiem ze to nie usprawiedliwia ale taka martwa dusza do konca to chyba nie jestem...
  
 
ze mną podobnie, najpierw czekałem na wiosnę, żeby zrobić fotki, teraz czekam na wolny weekend może nie udzielam się za dużo, ale martwą duszą się nie czuję
  
 
Panowie, absolutnie nie o takie martwe dusze mi chodziło. Martwymi duszami nazywamy osoby które od miesięcy nie zaglądają na forum, albo osoby które zapisały się do Klubu, ale nigdy nie ujawniły się ze swoją obecnością...
Wy absolutnie martwymi duszami nie jesteście.
Po prostu przy okazji powstania takiego tematu chciałem wspomnieć o tym problemie, za który pewnie weźmiemy się po rejestracji Stowarzyszenia.
  
 
Ja martwie się, że za jakiś czas więcej bedzie HFP FRIEND niż HFP MEMBER

do eqs i termos:

Gdy wysyłam wiadomość, to pisze mi czerwonym druczkiem "nie czytana", jesli wiadomość odczytałeś to, to znika.
Celem wiadomości było sprawdzic prawdziwą liste klubowiczy i przypomniec o umieszczeniu swoich wozów. Ja nie zmuszam nikogo do umieszczania, ale zachęcam, bo w końcu po to jest ta strona.


[ wiadomość edytowana przez: Witek dnia 2005-04-06 19:05:29 ]
  
 
Osoby, które nie mają zdjęć swoich samochodów, mogą zrobić opis a zdjęcia dołączyć w przyszłości ....
  
 
macTB moze poprostu wystarczalo by wydluzyc proces rejestracji a nie napisanie tylko mam hyundaia lubie marke = member - choc nie wiem jak naprawde wygalda przyznawanie czlonkowstwa i absolutnie niechce podwazac czyjes pracy... ale wystarczylo by zrobic tak zglasza ktos chec przystapieniea najpierw zostaje obserwowany przez okres zalozmy 2 tyg po czym decyduje sie czy byl aktywny na forum i w sprawach klubowych.... jezeli tak dostaje czlonkowstwo jezeli nie... to juz tu nic nie sugeruje jezeli jest pol na pol to friend... i po pewnym czasie zoowu sie patrzy czy cos sie zmienilo jezeli tak to member jezeli nie to dalej zalozmy friend... Niechce nic tu narzucac to jest tylko moja propozycja rozwiaznia problemu bo taki problem widac ze istnieje... Bedzie to przejsciowe bo to sie pozniej zmieni jak ktos kiedys dobrze napisal chyba Tomi ze jak przyjdzie do oplacania skladek to problem sam sie rozwiaze... Moje zdanie takie nie musimy byc najlicznieszym klubem bo nigdy takim nie bedziemy wazne zebysmy byli zgrani...

Do Witka:
Ja bardzo chetnie zamieszcze swoja opinie i swoj samochod u Ciebie na stronie... ale poprostu chce to zrobic z jak najlepszej strony a nie odwealic byle co. Jak ma byc cos to zeby juz mialo rece i nogi . A na to widomo trzeba czasu ja nie pracuje ( jeszcze ) ale sie ucze i za 2 tyg zaczynam ta nowa mature wiec ostatnio wiecej zcasu spedzam nad jakims wertowaniem ksiazek i kaczeniem semstru. jak bedzie tylko czas obiecuje cos napisac... Kiedys mialem zamaiar zrobic strone rowniez o hyundaiach ale skoro ty zrobiles nowa ktora mi sie podoba nie widze potrzeby tworzenia drugiej

Bolls:
Niechce robic zamieszania z dosylanie itd. chce zrobic jeszcze pare zmian a pozniej fotki i razem all wyslac

uff ale sie rozpisalem sory juz sie nie odzywam bedziecie mieli pare tyg spokoju od mojej osoby az zdam ten nie wypal ( mam nadzieje )

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: eqs dnia 2005-04-06 21:22:03 ]
  
 
Ooo Witek a jakim systemem to bylo slane? Bo ja nic nie dostalem. Moze to do mnie nie doszlo. Moze tak do wielu osob nie doszlo i dlatego taki marny wynik przeczytanych wiadomosci. Jesli do mnie wyslales i masz zaznaczone ze nie przeczytalem, to dobrze jest zaznaczone, bo nic tez nie dostalem. Nie chce byc zle zrozumiany, ja nie mam zadnych pretensji, tylko to moze tlumaczy zaistniala sytuacje.
  
 
Do eqs:

Ja jeszcze raz mówie, że tylko zachęcam. Są sprawy których nie da się odłozyć na później i rozumiem sytuacje. Moja wiadomość odnosi się do osób, które są w klubie już dobrych kilka miesięcy, ale opisu i fotek nie widać. Nowa matura brrrr...... mnie też to czeka za 2 lata

Do Kolargol:

Moje przeoczenie. Pewnie uznałem, ze opis Twojego autka juz dawno jest. Przed chwilką sprawdziłem i do Ciebie nie wysłałem akurat tego liściku
  
 
po rejestracji jak już było kilukrotnie pisane będą dwa statusy oficjalne (HFP MEMEBR I USER);

Member = płaci składki, bierze aktywny udział w życiu forum ,odwiedza zloty, promuje klub itp.

User = czytacz, przyjaciel klubu itp. (brak wglądu w wątki klubowe)

a póki co lekko olałem sprawę gdyż i tak sie wszystko zmieni więc przez jakiś czas mam jeden obowiązek mniej
  
 
A FRIENDA nie bedzię?? no nie???
  
 
User = Friend; no chyba, że zrobic FREINDA dla tych co nie maja H a udzielaja się to już sa kwestie kosmetyczne to będzie się to robic na bieżaco
  
 
Tak z ciekawości zapytałem, zobaczy sie ile bedzie takowych bezhyundaiowców i jak wspomniałeś wtedy się bedzie zmieniało
  
 
List przeczytalem. Mam tylko te fotke z komisu co przy nicku. Opis auta i przerobek jest w profilu wiec stwierdzilem ze to wystarczy. Nie znaczy to ze w przyszlosci sie to nie zmieni.
  
 
Cytat:
2005-04-06 22:46:58, Witek pisze:
Nowa matura brrrr...... mnie też to czeka za 2 lata



a mi zostaly 2 tyg... to jest boze taki nie wypal ze ehh ale co tu zrobic mam nadzieje ze jakos zdam... ja tma wole stara bo byla matma zamiast jezyka... a w moim wypadku to by mnie uszczesliwilo...
  
 
JA a'propos fotek przyznaję... bez bicia.... odczytałęm myślałem nawet, że tego samoegoi dnia dam radę ale niestety. Praca, praca...
Witek: postaram się, really
GAdi