Letni spot warszawski, coby dożyć do LOB PARTY:) - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dojade wieczorkiem
  
 
dołączymy i my około 17
  
 
No i po było na 5 choć troszkę pogoda na począdku kaprysiła ,ale się rozpogodziło i już było ok graliśmy w siate ,podziwialiśmy piękne omy i przywitaliśmy nowych,grilowaliśmy i gawędziliśmy do rana przy ognisku, jednym słowem było zajefajnie i oby więcej takich spotów.Do następnego
  
 
Dzięki wielkie za tak liczne stawienie sie Atmosfera była jak zwykle znakomita, humory dopisywały.
Ci, któży nie przyjechali niech żałują.
było poprostu super

LOB TO LOB I NIE MA TO TAMTO

jeszcze raz wielkie dzięki i do następnego spotkania
  
 
Miejsce super, pogoda w miare dopisała(troszeczke kropilo jak to Arvax powiedzial), frekwencja przyzwoita- kto nie byl niech tradycyjnie załuje

Mała relacja foto(obszerniejsza wrzucimy na FTP)









  
 
chciałem bardzo podziękować Gepardowi za użyczenie prundu z akumulatora tak to jest jak się radia przez sen słucha
Karol wielkie dzięki


[ wiadomość edytowana przez: arvax dnia 2005-07-24 19:02:02 ]
  
 
Heh to ja dziekuje za pomoc w zgaszeniu ogniska
  
 
Witam!

Ja również miło wspominam ostatnie kilkanaście godzin

miło było po jakimś czasie zobaczyć ponownie znajomych oraz poznać kilka nowych osób z grona LOB
miejsce zankomite, brawo dla Arvax-a za organizację spotkania w tak fajnym zakątku, atmosfera jak zawsze wesoła, tematy standardowe które nigdy się nie skończą

na szczęscie tylko trochę kropiło więc pogoda nie mogła nam popsuć humorów...

pozdrawiam wszystkich

Sagittario
  
 
jeszcze jedno :


serdeczne podziękowania dla Geparda, Malego_1 i Mns-a za użyczenie kocy dla moich dziewczyn


p.s. Gepard jak samopoczucie.....???
  
 
Cytat:
2005-07-24 19:03:53, Sagittario pisze:
p.s. Gepard jak samopoczucie.....???




Coraz lepiej zaraz sobie browarka strzele i bedzie git
  
 
W sumie było nas:
17 Omeg i 1 BMW
Arvax, Sołtys, Boogie, Brutal-23, Chemik333, Robertho, Harison, Mały, Cmatt, Sagittario, JanuszGnitecki, Gepard i Cati, Kuba, Arti-77, Fryzjer, Darti i Alicja, MNS, 3.

  
 
Cytat:
2005-07-24 19:03:53, Sagittario pisze:
jeszcze jedno : serdeczne podziękowania dla Geparda, Malego_1 i Mns-a za użyczenie kocy dla moich dziewczyn p.s. Gepard jak samopoczucie.....???



Gepardowi nie dziekuj bo w jego stanie swiadomosci brak koca nie robil specjalnej roznicy
  
 
i my dziękujemy za miłe spotkanie bardzo fajne miejsce może częściej tam bedziemy sie spotykać
  
 
Foty juz na FTP
  
 
No i ja wreszcie zawitałem do domku.

Widziałem stolicę !

Dzięki bardzo wszystkim za atmosferę + (Gepard - głośniki i przejażdżka , Arvax - płyty )

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2005-07-24 23:29:05, ROBERTHO pisze:
(Gepard - głośniki i przejażdżka



Cholera a on mi cały czas sciemnia i przysiega,ze nie prowadził wtedy
  
 
Cytat:
2005-07-24 23:56:47, Cati pisze:
Cholera a on mi cały czas sciemnia i przysiega,ze nie prowadził wtedy



Ale to nie wtedy - to było troche wcześniej (Wtedy co Gepard już był taki zmęczony to Cmatt prowadził)

Cati nie wiem czy wrzucić " T O " zdjęcie na forum , czy FTP ?
  
 
Cytat:
2005-07-25 00:04:08, ROBERTHO pisze:
Ale to nie wtedy - to było troche wcześniej (Wtedy co Gepard już był taki zmęczony to Cmatt prowadził)



Nie sciemniaj
Cytat:
Cati nie wiem czy wrzucić " T O " zdjęcie na forum , czy FTP ?



nie denerwuj mnie na noc
  
 
Było tak dobrze, że słychać Was było aż w Białymstoku..."halo, halo, tu bezpośrednie połączenie z ogólnopolskim spotem warszawskim, halo, mówi się"...
Ostrą banie mieliście.

Pozdrawiam wszystkich wytrwałych
  
 
Może się powtórzę, ale to co się działo na spocie i miejsce i wszystko inne to wg.mnie tzw. n o r m a... i tak być powinno i może być tylko lepiej.

Potwierdza się moje wewnętrzne przeczucie że najlepsze spoty wychodzą spontanicznie kiedy w człowieku odpowiednio chęć dojżeje.

Niniejszym pragnę podziękować wszystkim przybranym ciociom i wujkom za opieke nad brzdącem co dało mi chwię spokoju i umożliwiło oddanie się nałogom (choć nie wszystkim na które chęć miałem)

Żałuję, że dłużej pobyć nie mogłem

Miejsce b.dobre - gratuluję pomysłu.

ps.Chyba w drodze powrotnej widziałem Fryzjera jak pędził do Was - takie duże...ciemno-zielone z czarnymi szybami i żółtą plamą na tyłku.

[ wiadomość edytowana przez: Solltys dnia 2005-07-25 10:52:35 ]