Klubowe Polary - może tym razem się uda? - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2010-06-21 18:02:20, mifinka pisze:
Jasne, że czerwony



Super, to będę miała dwa
  
 
Cytat:
2010-06-21 18:02:20, mifinka pisze:
Jasne, że czerwony

A dał bym sobie głowę odciąć, że wsadziłem tam zielony...
  
 
Cytat:
2010-06-21 11:11:50, mifinka pisze:
Właśnie otrzymałam paczkę z polarami Grupy warszawskiej - DZIĘKI Kisztan`ie Trzeba będzie jakiegoś spota zmontować coby przekazać polarki Basis i Gosi48



Ano trzeba jakiegoś spota zrobić, biorąc pod uwagę obecną pogodę to polarek się przyda . Co do terminu to jest mi obojętny, może być ta sobota, tak jak proponował Lucas.
  
 
Własciwie może być ta sobota czemu by nie?
  
 
Ano czemu by nie
  
 
lucas48 i AgA48 - nie ma nas w ten weekend w W-wie
Gosia48 - jesli spot wypali, w sprawie transportu kontaktuj sie z np z basis

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
jakimś sesemesem proszę o info gdzie kiedy i dlaczego tak daleko ja bedzie dograne
Basis jak można to zamawiam jakiś cichy transporcik na zlota jak bedziesz jechać z domu
  
 
Niestety nie wiem czy jutro dam radę się z Wami spotkać, gdyż czeka mnie wizyta w dwóch warsztatach samochodowych (o czym niestety nie wiedziałam wczoraj) i trudno mi powiedzieć kiedy wrócę do domu. Jednak, jeśli bym się wyrobiła to także miałabym prośbę do Basis o transport .
  
 
Ja tez nie mogę, a mifi tyra do 19, więc chyba odłożymy to np. na 3 lipca, może uzbiera sie nas większa garstka
  
 
hmmm ja też nie mogę, dzisiaj się okazało, że mam gościa który zostaje do niedzieli i już pojawiły sie jakieś plany co do spędzenia czasu, więc 3 lipca będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Z transportem nie ma problemu.
Kula, chyba,że zrealizujemy to tak jak rozmawialiśmy parę dni temu?
  
 
Cytat:
2010-06-25 22:17:33, basis pisze:
hmmm ja też nie mogę, dzisiaj się okazało, że mam gościa który zostaje do niedzieli i już pojawiły sie jakieś plany co do spędzenia czasu, więc 3 lipca będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Z transportem nie ma problemu. Kula, chyba,że zrealizujemy to tak jak rozmawialiśmy parę dni temu?


dobra propozycja ew piąteczek 2 -07
  
 
wiadomość dla zainteresowanych idzie na priv
  
 
Spocik połączony z PFD 03.07.2010 r. CH Reduta godz. 17:00, więcej w spotach w-wskich i PFD
  
 
Dziś otrzymałem polar dla mojej dziewczyny i dla mnie z rąk własnych Pawła. Jakość - super Jestem bardzo zadowolony, polarki przydadzą się podczas górskich wędrówek.
  
 
Ja również odebrałam. Jednak trochę za duży ale co tam, pralka 90 stopni i będzie git
  
 
I już wczoraj przeszły chrzest bojowy podczas wyjścia na Babią Górę
  
 
Cieszy mnie bardzo, że podobają się Wam polarki.


Cytat:
2010-07-03 22:06:19, basis pisze:
Ja również odebrałam. Jednak trochę za duży ale co tam, pralka 90 stopni i będzie git


Kurcze, aż ciśnie się na usta
"A nie mówiłem....."
  
 
Cytat:
Kurcze, aż ciśnie się na usta "A nie mówiłem....."



wiedziałam,że to napiszesz Ale ja naprawdę myślałam,że jestem "ciut" większa
  
 
Mój też jest troszkę dla mnie za duży, a tak samo jak ten czerwony ma rozmiar M
  
 
Wybaczcie, że pytam ale ile taki polarek kosztuje i czy jest jeszcze możliwość zamówienia?