Białe klosze przednich kierunków do DF - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fajnie że już doszły i jesteście zadowoleni.
Jezeli chodzi o boczne to najpierw będę chciał zdobyć te prostokatne (nie ważne jak i kiedy). Jeżeli to się nie uda to:
- z BMW E 30 tez są prostokątne - podobne
- z Cienkiego okrągłe - coś na starą modłę
- zaspawać i po kłopocie (nie mam, ani nie przewiduje haka)
Zobaczymy czy Nomad coś załatwi, albo ja......

A jeżeli chodzi o homologację to jest........ ale jej nie ma.
Przecież nikt nie dostanie chomologacji na taki produkt.
  
 
Cytat:
- z Cienkiego okrągłe - coś na starą modłę
...
Zobaczymy czy Nomad coś załatwi, albo ja......



1. białe do cienkiego = kierunki od seja... do kupienia w kazdym sklepie motoryzacyjnym...

2. Ja jednak dziś się wybrałem do tego sklepu... tych o które wam chodziło już nie ma... i nie będzie... maję jedynie podobne, białe, montowane powierzchniowo (zarówka jest w kloszu), o takiej samej "grubości" ale zamiast "przekoszonych" prostokątów mają kształt zwykłych (wszystkie rogi 90' ) i są one ciut większe...


3. Może mi się uda załatwić białe okrągłe i co najważniejsze PŁASKIE lampy na tył.. . ale nie chcem zapeszać...
  
 
Cytat:
2004-06-02 15:35:33, Nomad pisze:
2. Ja jednak dziś się wybrałem do tego sklepu... tych o które wam chodziło już nie ma... i nie będzie...


Oj jak boli...... jak boli.......
  
 
Ja rowniez przejde sie po Szczecinie i zobacze czy sa jakies boczne bilae kierunki.. do mnie paczuszka jeszcze nie dotarla czekam dalej
  
 
Cytat:
2004-06-02 17:48:49, Gremlin pisze:
Ja rowniez przejde sie po Szczecinie i zobacze czy sa jakies boczne bilae kierunki.. do mnie paczuszka jeszcze nie dotarla czekam dalej


Ale do Ciebie jest najdalej - nie pękaj przyjdzie.
  
 
Do mnie też jeszcze nie doszła, ale pewnie niebawem dotrze.
  
 
Hehe a co innego mi pozostaje?! tylko czekac
  
 
Właśnie otrzymałem paczuszkę
Dzięki Vazyl
  
 
Cytat:
2004-06-03 10:09:03, FIACIOR pisze:
Właśnie otrzymałem paczuszkę
Dzięki Vazyl



No problemo
  
 
A ja jeszcze nie dostalem Mam nadzieje ze niedlugo dojdzie bo sie juz doczekac nie moge !!!
Pozdrawiam
  
 
Ja takrze jeszcze nie dostałem
  
 
A ja dostałem o 13:47 , ale jeszcze nie mialem kiedy założyć
  
 
Ja też dostałem.
Dzięki.
  
 
Panowie przepraszam , ale nie mam wpływu na to co robi poczta polska.
Mam kwity na wszystkie paczki.
Wysyłałem je wszystkie na raz - tak żeby nikt nie był poszkodowany, że do jednych szybciej, a do drugich później.
Tak przy okazji to na poczcie było czynne tylko jedno okienko i jak zacząłem wyciągać z plecaka te 10 paczek to się niezły "korek" zrobił.

Mam nadzieję ze dzisiaj dostaną wszyscy, jak nie to następną akcję przeprowadzam "priorytetem".

Chyba kożystając z long weckendu pozbędę się bocznych kierunków i założę chromowaną atrapę i lusterka.
  
 
to do kompletu brakuje jeszcze przednich bocznych noi tylnich
dawaj z kolejną akcją
  
 
Cytat:
2004-06-04 09:08:30, vazyl pisze:
Panowie przepraszam , ale nie mam wpływu na to co robi poczta polska.
Mam kwity na wszystkie paczki.
Wysyłałem je wszystkie na raz - tak żeby nikt nie był poszkodowany, że do jednych szybciej, a do drugich później.
Tak przy okazji to na poczcie było czynne tylko jedno okienko i jak zacząłem wyciągać z plecaka te 10 paczek to się niezły "korek" zrobił.

Mam nadzieję ze dzisiaj dostaną wszyscy, jak nie to następną akcję przeprowadzam "priorytetem".

Chyba kożystając z long weckendu pozbędę się bocznych kierunków i założę chromowaną atrapę i lusterka.


To że przesyłki były nadane tego samego dnia nie oznacza że doręczenie będzie "zsynchronizowane". Po za tym nie jest to usługa najszybsza jaką proponuje Poczta Polska. Priorytety idą zdecydowanie szybciej . Jeśli ktoś nie otrzymał przesyłki i jest to juz dość długi okres czasu prosze o info na priva wraz z numerem nadania , adesem odbiorcy, datą i urzędęm w którym było nadane to pomogę
  
 
To kto jeszcze nie dostał?
  
 
Ja jeszcze nie dostałem
  
 
vazyl , prześlij mi dane nieszczęśliwca
  
 
Teoretycznie ja nie dostałem. Jeśli wysłałeś moje do FIACIORA to jest wszystko ok. Jeśli nie to czekam.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."