Dzieje Poloneza CARGO - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Robiony jest tzw przeszczep tzn ćwiartka z innego poldera wstawiana jest w rozbite miejsce i kawalek byl za maly
  
 
No wiec.....

Stoimy na 4 kolach
Szyba,dzwi, blotniki maska... spasowane.
Przekatne pomiezone i o dziwo jest ideal
Teraz wymiana progow... walka z rdza w niektorych miejscach...malowanie i .......
przekrecam magiczny kluczyk
  
 
Podziwiam cie stary za upor i wytrwalść, tak trzymac
  
 


No to jeszcze ze dwa miechy i bedziesz smigal

[ wiadomość edytowana przez: Lazik dnia 2003-04-08 22:14:22 ]
  
 
Brawo MaciekW!Oby wszyscy z taką pasją reanimowali swoje autka-zwłaszcza takie "unikaty"jak Twój.Czego Wam i sobie życzę... Pozdrawiam i czekam na efekty "przeszczepu".
  
 
Blotniki,szyba i dzwi pasuja idealnie.
Maska jutro sie okaze...
Wymiana progow anulowana z uwagi na to ze sa w dobrym stanie
(9lat !!!) jest jedna nieduza dziura przy kierowcy-reperatura.
Wszystkie laczenia podloga/prog sa w porzadku.
Kolesie musza jeszcze doprowadzic dzwi ktore kupilem do stanu uzywalnosci..tzn jest na nich troszke rdzy.
jeszcze 2 ogniska rdzy w tylniej czesci auta i bedzie sie nadawac do malowania.
Kupie chyba plastiki na progi...
Bedzie dorobiona odpoczywaja na noge

PS. Wymyslilem zeby pod maska zrobic nieduzy zbiornik i wezykami polaczyc go z progami i dzwiami. Jakies malutkie przewodziki elastyczne. Bedzie wygodniej lac olej taki LUX update. heh Co wy na to ?

To tyle na dzis
Zapowiada sie obiecujaco... :]

  
 
Jak zrobisz odpoczywajke to opisz jak to zrobiles
  
 
Brawo, wyrazy uznania.
  
 
tak trzymać stary. Ze mnie sie wszyscy smieją że poldera lepie ale taki samochód ma dusze.
  
 
Cytat:
2003-04-11 02:33:12, keen pisze:
tak trzymać stary. Ze mnie sie wszyscy smieją że poldera lepie ale taki samochód ma dusze.




Ze mnie już się znajomi nie śmieją. Czują respect.
  
 
Cytat:
2003-04-11 06:55:50, Janio pisze:
Cytat:
2003-04-11 02:33:12, keen pisze:
tak trzymać stary. Ze mnie sie wszyscy smieją że poldera lepie ale taki samochód ma dusze.




Ze mnie już się znajomi nie śmieją. Czują respect.


no własnie to jest to !!!
  
 
AWM w Wawie ma na sprzedanie kilka sztuk karetek roczniki 94-99, tylko przebiegi duże ceny wywoławcze 1200-8500 zł. Jak ktoś chce sobie kupić prywatną karetkę to adres AWM będzie dostępny na zlocie w Sulejowie.

PEREK
  
 
Ha ale to karetke
A nie Cargo
hehehehhehe
  
 
Ja tam karetkę polecam MaciekW piszesz,że progi dobre w 9-letnim autku...W moim 18-letnim(kombiaku) też są dobre.Okazało sie,że są oryginalne(myślałem iż nie).Widać,że były regularnie konserwowane(wywiercone dodatkowe dziury do konserwacji).A patencik ze zbiorniczkiem oleju bardzo fajny

NIE MA BATA NA POLSKIEGO FIATA!
-to nie moje są słowa,to legenda ludowa

[ wiadomość edytowana przez: kaovietz dnia 2003-04-11 18:47:16 ]
  
 
Widzialem dzis poldka keen-a - myslaem ze moj to padlina hehe ale t jest tak jak sie kocha samochod - P.S. Moj Truck sie dorobil nowych sanek za cale 5 zl
  
 
Cytat:
2003-04-11 21:37:15, Seru pisze:
Widzialem dzis poldka keen-a - myslaem ze moj to padlina hehe ale t jest tak jak sie kocha samochod - P.S. Moj Truck sie dorobil nowych sanek za cale 5 zl



Ej Ej $$$##%@%^#% podjechałeś jakimś zagranicznym siewcą rdzy i marudzisz.
  
 
Faktyczne Swietokrzyska Rdza jest agresywna i zarazliwa - jak postawielem poldka w tym miejscu gdze stal poldek Keen-a to dopatrzylem sie dziuru w progu a jej tam nie bylo - uzwajacie na zlocie gdze stawiacie poldki
  
 
Cytat:
Ej Ej $$$##%@%^#% podjechałeś jakimś zagranicznym siewcą rdzy i marudzisz.



Tak sie sklada ze bardzo nie ludie tego zagraniczengo siewcy rudy Bo ja koffam autka stare i te ktore maja malo elektroniki
  
 
Ha ha ha dowcipny jesteś seru... .. naprawde. Za to z tej twojej smiesznej zagramanicznej bryki jak płyny kapały to dziura w asfalcie została. A o mojej rdzy wszyscy wiedzą. Dlatego właśnie dzisiaj nakarmiłem ją twoimi blachami i na zlocie będzie bezpiecznie. Takie dobre zachodnie blachy to zajecie dla mojej rdzy na jakieś 3 dni
  
 

Cytat:
Ha ha ha dowcipny jesteś seru... .. naprawde. Za to z tej twojej smiesznej zagramanicznej bryki jak płyny kapały to dziura w asfalcie została. A o mojej rdzy wszyscy wiedzą. Dlatego właśnie dzisiaj nakarmiłem ją twoimi blachami i na zlocie będzie bezpiecznie. Takie dobre zachodnie blachy to zajecie dla mojej rdzy na jakieś 3 dni



Hmmm ona nie saidla na zagranicznym aucie tylko czekala jak jakis poldek podjedze a, ten poldek to niestetu byl moj a na Rude lekerstwa nie ma