K r A K - Spoty i nie tylko - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ta. Zapraszam do fotek, wkleje tam pozniej kilka zdjec z dzisiaj.
Wiewiórowóz roxx
  
 
wiec jutro o 18...? powazne wyzwanie. ale...bede na 99%.
czesci do klasykow nie mam zadnych o jakich bys nie wiedzial, ale moge na jakis czas uplynnic kilka z mojego (dekle,zderzaki, itp), a on zaczeka do kapitalki w wakacje (to ostateczny termin) i wtedy dostanie duuuzio nowych czesci, i nie zaleznie od ich ceny. a teraz zalatwiam mu garaz, co prawda w krzeszowicach, ale za to za free, jutro powiniennem wiedziec czy to sie uda. oby. dzis go przepalalem po tygodniu stania - oczywiscie pali bez problemu.

a pikap long... no fajny wogole sm pikap. ciesze sie. nomalnie jajcarze... eh
  
 
Cyprys przejedziesz jutro podemna?:] A co do fotek - sa dosyc dyrastyczne to tu je wrzucam

Oto Fiacik. Tym razem odelżony tjunink spojler madafaker



A oto dlaczego 127ka Kajtka nazywa sie teraz Wiewiórowozem:







[ wiadomość edytowana przez: Julo_ dnia 2005-12-17 17:54:12 ]
  
 
no coz, NIEJEDNA juz stracila glowe dla fiata... hahahaha
  
 
Hehehe Cyprys to Ci wyszło
No dobra kto się pojawia jutro na spocie?
Oczywiście o Wydzi, Cyprysie, Kubracie, Julo, Bodziu (chyba) i mojej skromnej osobie wiem, ale czy ktoś jeszcze?
Dawajta oznaki życia panocki
  
 
A kto ci powiedzial ze ja bede?:|
  
 
Cytat:
2005-12-17 21:36:11, Wujek-Kajtek pisze:
Hehehe Cyprys to Ci wyszło No dobra kto się pojawia jutro na spocie? Oczywiście o Wydzi, Cyprysie, Kubracie, Julo, Bodziu (chyba) i mojej skromnej osobie wiem, ale czy ktoś jeszcze? Dawajta oznaki życia panocki



Yyyy no dawno mnie tu nie czytano.... (remoncik w domu byl i net sie wyprowadzil na ten czas... )
W Niedziele mam do 18.00 zajecia... jak sie kurde madafaka uda zwiac wczesniej (kolos jest) to sie zjawie.
  
 
Swireq nie swiruj tylko wpadaj bedziesz oblewal/zalewal, w zaleznosci jak ci pojdzie... hahaha
  
 
Poza tym Świrq przeca my o 18 zaczynamy
I nie będziemy tam pół godziny, tylko trochę dłużej
  
 
jakies...16minet . tzn minut mialo byc
  
 
a gdzie ten spocik jeśli można wiedzieć?? może bym wpadł na chwilke jeśli jeszcze będe w krakowie do tej godziny
  
 
Spocik w knajpie Sami Swoi w galerii kazimierz
Zapraszamy, a jeśli będziesz jutro w KrAKu i nie odwiedzisz nas, to jesteś p@#da jakich mało
No i nie masz wyjścia hehe
Pozdrowionka
  
 
ok komu w droge temu fiacik (125p ) nie zapali ale polonez zawsze (zawłszcza z 1800 DOHC pod maską )
  
 
Cytat:
2005-12-18 17:21:26, bodziot pisze:
ok komu w droge temu fiacik (125p ) nie zapali ale polonez zawsze (zawłszcza z 1800 DOHC pod maską )



No to komu w knajpie krotko temu sniegiem w oczy ;P
Puenta na dzis: Ludzie k@#$% my w Kaczolandzie mieszkamy a tu sie zaklada zimowe gumki!!!

Pozdrowionka wszystkim
  
 
Ta. To kto pisze relacj? Ja sie moze pokusze. Opto ona:

Był spot.

Koniec
  
 
Co prawda prezydent zabronił parady, ale sie odbyła
  
 
Brakowalo tylko ciebie...
  
 
No więc był spot....był? spot? Nieważne
  
 
to zesmy polili nieziemsko... jeszcze mam kaca... po pierozkach... hehehe
  
 
ano był spot

kajtek ucieszył sie z nowej puszki smaru miedzianego reszta popiła pojadła (oprucz mnie bo miałem post)

było fajnie szkoda ze tak krótko