Części z Moskwy do Ład - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

kolejna partię towaru wysyłamy do PL.
czy komuś z kolegów potrzeba części ?
  
 

zostały mi jeszcze :
1 szt. kran nagrzewnicy
1 kt poliuretanów na stabilizator

kolejna dostawa koniec maja początek czerwca.
  
 

Konukera, Twoje zamówienie kompletne pojechało do Polski.
Jak zależy Ci na czasie to odezwij się powiem Ci gdzie jak odebrać, jak nie to czekaj na wysyłkę.
  
 
Jesteś wielki !

4 amorki Plaza + regulowany panhard, wszystko co trzeba do bicia rekordow szybkosci

[ wiadomość edytowana przez: konukera dnia 2011-05-12 23:39:59 ]
  
 

proszę bardzo, dziwne ale mam sporo frajdy, że fajne części mogę wam pomóc zdobyć..
chyba dlatego, że cicho liczę Konukera, że dasz mi się kajtnąć swoją Ładną..

30 maja jadę do polski, jak jakieś nieduże elementy to mogę wziąść ze sobą w bagaż podręczny.
piszcie na priv lub email.
  
 
o to ja wiem co chce: modul z oktan regulatorem
http://www.auto-pulsar.ru/index/electronnoe_zazhiganie_pulsar_m_09/0-8

a dam sie, a co tam
ostatnio udalo sie juz calkiem dobrze podregulowac choc ideal to wciaz nie jest
ja sie Bartku bardzo cieszę z Twojej pomocy przy sciaganiu tych wszystkich czesci, ogolnie jestem z nich bardzo zadowolony

tylko goń goscia zeby mi amorki wyslal szybko ;P
modul

[ wiadomość edytowana przez: konukera dnia 2011-05-18 07:47:01 ]
  
 
Cytat:
2011-05-18 07:28:26, konukera pisze:
o to ja wiem co chce: modul z oktan regulatorem http://www.auto-pulsar.ru/index/electronnoe_zazhiganie_pulsar_m_09/0-8 a dam sie, a co tam ostatnio udalo sie juz calkiem dobrze podregulowac choc ideal to wciaz nie jest ja sie Bartku bardzo cieszę z Twojej pomocy przy sciaganiu tych wszystkich czesci, ogolnie jestem z nich bardzo zadowolony tylko goń goscia zeby mi amorki wyslal szybko ;P modul [ wiadomość edytowana przez: konukera dnia 2011-05-18 07:47:01 ]



to zestaw dla bezkontaktowego aparatu, doczytałeś mam nadzieję.
potwierdź, to złożę zamówienie, bo kilka dni może trwać dostawa do mnie.



[ wiadomość edytowana przez: bartixr dnia 2011-05-18 09:30:34 ]
  
 
dokladnie, na hallu, do samary itp
potwierdzam, wyslalem Ci tez maila
  
 
Cytat:
2011-05-18 10:59:21, konukera pisze:
dokladnie, na hallu, do samary itp potwierdzam, wysłałem Ci tez maila



Dobrze, zamawiam, tylko choroba to z Krasnojarska... nie wiem czy do 30-go dojdzie.

a To coś co Cię napewno zainteresuje:
instrument dla Ziguli
  
 
Cytat:
2011-05-18 10:59:21, konukera pisze:
dokladnie, na hallu, do samary itp potwierdzam, wyslalem Ci tez maila




Konukera,

zamawiać pulsa09 ?
na dzień dzisiejszy kosztować będzie 159,50 + dostawa z Krasjonarska do Moskwy i Dostawa z Moskwy do Warszawy.
  
 
zamawiać
  
 
Cytat:
2011-06-09 17:24:39, konukera pisze:
zamawiać




dobrze !

co do szpery to mi daj znać do wtorku środy ..

cena dla forumowiczy na te zamówienie 1190 złotych za sztukę , preload dowolny. (6 mies. gwarancji producenta).
  
 
ja biorę szperę w tej okazyjnej cenie zamawiać zamawiać !

amorki plaza - na razie ok, ogólnie solidnie wyglądają, kawał rury zasadniczo, nie za twardo nie za miekko, autko przestało skakać na wybojach po wywaleniu mega twardych bili z przodu
  
 
A ile kosztowało by prawe lusterko to prostokątne z regulacją od srodka? To jest to takie inne co u nas jest ponoc niespotykane?
  
 
Cytat:
2011-06-10 21:21:49, NaczelnyFilozof pisze:
A ile kosztowało by prawe lusterko to prostokątne z regulacją od srodka? To jest to takie inne co u nas jest ponoc niespotykane?



samo lusterko to około 25 złotych, tylko że wysyłka jest miażdżąc-droga przy takiej małej pierdółce, z Rosji.
pomyślę jak to grupowo przerzucić do PL.
  
 
Cytat:
2011-06-10 19:25:08, konukera pisze:
ja biorę szperę w tej okazyjnej cenie zamawiać zamawiać ! amorki plaza - na razie ok, ogólnie solidnie wyglądają, kawał rury zasadniczo, nie za twardo nie za miekko, autko przestało skakać na wybojach po wywaleniu mega twardych bili z przodu



szpera zamówiona.
moduł pulsar 9 wysłali do moskwy 16.06.11 , około 10-14 dni będzie jechał koleją. w tym czasie może dotrą blokady do moskwy.

  
 

szpery w tym zamówienie po 1190zł ( preload dowolny) (wysyłka w PL około 30 złotych), czy komuś potrzeba ?? jeszcze mogę dodać do grupowego zamówienia.
  
 
Cytat:
2011-05-18 10:59:21, konukera pisze:
dokladnie, na hallu, do samary itp potwierdzam, wyslalem Ci tez maila



odebrałem, tak wygląda po rozpakowaniu pudełka.
wszystko w worku foliowym który jest nietknięty i ja równiez nie będęgo otwierał:






  
 
A do czego sluzy ten zestaw i jaka jest zasada dzialania tej sztuki? Co bede mial lepiej?
  
 
zwykly/niezwykly modul zaplonowy, ma pare ciekawych funkcji ogolnie, jakies testy swiec, rozgrzewanie swiec (robi chyba stroboskop taki.. jak przyjdzie -50 to odpale , tryb awaryjny - ze jak cos padnie to on daje iskre jakos i tak)... do tego korektor oktanowy...

a wiem to bo to dla mnie lubie gadzety hehe

zasadniczo to jakos lekko wzmocniony/ulepszony modul, jak do samary... trzeba miec do niego tylko halla i cewke niskoomowa

jak jestes bardziej ciekaw to popatrz tam gdzies link powinien byc, i sobie przetlumacz googlem...