Kartonowe modele Poloneza, 125 i innych - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ma może ktoś linka do firmy itp. która produkuje plastikowe modele fiacików 125p? Jeśli ktoś mógłby tutaj podrzucić to bym był bardzo wdzięczny.
  
 








  
 
Hetman - piękniuśkie modeliki, najbardziej mi się podoba ta "złota" Warszawa . Piękne modele ojj piękne...
  
 
Bardzo Ci dziekuje Jurek! Przygotuje jeszcze wiecej fotki.
  
 
Cytat:
2005-11-22 17:07:25, goldrs pisze:
To co prawda nie karton, ale model Poloneza


Toz to Coupeta!
Wow!

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Choc to była nie polska plaża, to jednak znalazły się osoby , które go też rozpoznały . Niemcy a raczej Slazacy ,którzy pod koniec lat 80 tych wyjechali z Polski .
  
 
do Jurek_j:
zobacz w tym wątku mój wpis z 19.10.2005
  
 
A ja też mam coś w swojej kolekcji Dałem za niego 80zł, ale było warto

Pozdrawiam.

  
 
Hetman - super!
Maku - Dzięki za link, ale jednak mnie interesuje wejsa MR7.! Wczoraj chciałem kupić tak do 50zł model 125p bo siostra była sponsor, ale poszedłprawie za 70zł.


[ wiadomość edytowana przez: jurek_j dnia 2005-12-21 17:28:17 ]
  
 
Cytat:

sova chyba oślepłem nie widzę żadnych fotek tylko forum



no to wklejam tutaj:
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

jutro wrzuce lepsze fotki
  
 
A wybierajcie sobie co chcecie.... 3000 modeli
  
 
Ja zawsze chciałem mieć modelik poloneza. Nie podobały mi się PRL- owskie propozycje typu słynnego już w tej chwili modelu poloneza, zdaje się Estetyki, z numerkami CZZ. Próbowałem więc sam sobie zrobić modelik. Były to próby raczej rozpaczliwe, łącznie z wyginaniem blach z pociętych puszek po browcach i zdejmowaniem wymiarów z rodzinnego Caro Baaaardzo dziękuje więc Momikowi za link. Dzięki temu już niedługo posiadał będe wymarzonego poldzia z I serii, na razie niestety w skali i z papieru
  
 
Przed chwilą coś przypadkiem znalazłem

Długość 16 cm.



Drugi trochę większy leży za szafą ale nie mam jak go wyciągnąć
  
 
Cytat:
-SerU-
Wysłany: 2006-03-01 23:27:19

Przed chwilą coś przypadkiem znalazłem

Długość 16 cm.



no fajowa przejściówka,
handmade pełny czy były gdzieś takie szablony do kupienia??
  
 
Pełny handmade
  
 
Weekend sie zbliża, to można coś zrobić ciekawego

Oto okaz, który gwizdnąłem ze szkolnej biblioteki Było to w piśmie młodzieżowym "Płomyk" Musiałem ukraść cały rocznik



I jak Wam się podoba?? Moze ktoś zrobi dobry model wczesnego MR-a na podstawie tego czegoś??
  
 
Cytat:
2006-03-02 19:09:34, taxi1313 pisze:
(...) Oto okaz, który gwizdnąłem ze szkolnej biblioteki Było to w piśmie młodzieżowym "Płomyk" Musiałem ukraść cały rocznik (...)

  
 
a nie mozna bylo po prostu pozyczyc i zeskanowac?:|
  
 
ja mam zeskanowane modele 125p i poloneza z malego modelarza jesli ktos jest zainteresowany moge wyslac!
  
 
mam jeszcze pare innych modeli kartonowych w formacie pdf! takie jak LANCIA STRATOS. AUDI S1 itp.