Spocik na Śląsku. Zabrze, 13.12, 15:00, Norauto koło C.H. M1 - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-12-14 11:10:48, wyspa19 pisze:
sory chlopaki akurat jak wy sie ustawialiscie padly mi baterie, robilem co moglem ale nie zdazylem wymienic tak szybko bateri, wszytsko przez ten mróz



wybacze Ci nie wiem jak szafa
  
 
hehe nie ma problemu, mam nadzieje powtorzymy kiedys
  
 
a oficjalna prezentacja gdzie? aureel
  
 
to co kiedy nastepny spocik?
  
 
Cytat:
2008-12-14 12:26:15, s_damian pisze:
to co kiedy nastepny spocik?


no właśnie może teraz zrobimy spot w katowicach na paletni? Jak spadnie śnieg idzie się tam fajnie poślizgać
Ci co byli w zeszłym roku wiedzą o co kaman

ps. AUREL - cud zdjęcia gratuluje dziękujemy za paczkę


[ wiadomość edytowana przez: bobas_sk dnia 2008-12-14 12:37:20 ]
  
 
Ja tak patrze że w sumie może 04.01? choć to może trochę za wcześnie i nie którzy będą jeszcze sssss ssss sylwessssstrowiiii
  
 
DZięki aureel za fotki a CI powiem musiało Ci być ładnie zimno bo niektóre są super



tak szybko jechali że ich nie było widać

[ wiadomość edytowana przez: sebus01 dnia 2008-12-14 14:06:13 ]
  
 
Cytat:
2008-12-14 14:05:55, sebus01 pisze:
DZięki aureel za fotki a CI powiem musiało Ci być ładnie zimno bo niektóre są super tak szybko jechali że ich nie było widać [ wiadomość edytowana przez: sebus01 dnia 2008-12-14 14:06:13 ]


A przypadkiem to nie ja na tej fotce
bo jak dobrze pamiętam to tylko ja jechałem sam w waszym kierunku żebyście wracali
  
 
taaa to chyba będziesz Ty Jesteś jak cien Taki bardziej szybki i wściekły
  
 
Cytat:
2008-12-14 23:00:44, sebus01 pisze:
taaa to chyba będziesz Ty Jesteś jak cien Taki bardziej szybki i wściekły



Dobre!
  
 
Pare moich fotek
  
 
Cytat:
2008-12-15 13:50:40, wyspa19 pisze:
Pare moich fotek




coś nie działa..
  
 
Cytat:
2008-12-15 15:10:47, sebus01 pisze:
coś nie działa..



Sebus kliknij w link, pozniej w "free user" poczekaj troche a pozniej nacisnij "download" powinno dzialac... przynajmniej mi dziala
  
 
Działa. Tak jak pisze Wyspa a później trzeba pobrać spakowany folder ze zdjęciami(Download).

-----------------
#2451

'Jest grill jest zabawa'
'Weźmy się i zróbcie'
  
 
ej dajcie to na jakis inny server, mi za chiny z tego nie chce ciagnac
  
 
hehe widać ze moja morda nie fotogeniczna bo znalazłem sie na jednym tylko zdjęciu
i dobrze
  
 

2008-12-14 21:15:07, kolo21dg pisze:
A przypadkiem to nie ja na tej fotce bo jak dobrze pamiętam to tylko ja jechałem sam w waszym kierunku żebyście wracali
[/quote]
HEHE nie niestety to na bank bylem ja jak pierwszy raz sie karnolem z Kuba w te i spowrotem
  
 
RS Wonckiego daje rade
  
 
no daje rade ale to juz 2 poduszka pod silnikem mi poszla hehe w 3 miesiace teraz kolesiowi ze sklepu powiedzialem ze jak mi nie sprowadzi sportowej utwardzanej to juz nic u niego nie kupie no i sprowadzi powiedzial ale za 230 zl mysle ze juz bedzie oki i 2 zawsze wejdzie
  
 
Ale powiem tylko jedno po tak udanym SPOCIE pierwszym na jakim bylem jestem podbudowany by wsadzic kolejne 2 tysiace do mojego RSa