Wins & Losses on the Roads - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
lojalnie uprzedzam żeby nie drażnić nowej generacji TDi, obojętnie czy to Audica, Ford, Toyota czy inny diabeł; raz że ich pojemność to przeważnie co najmniej 2.0 L dwa to turbina i wtrysk, więc rozrabiają takich pętaków jak ja, czyli poruszającego się ciężkawa Lantra 1.6 na drobne
Osiągalne dla mnie są przyciężkawe bryki do 1.8 w benzynie (Vectry i takie tam), ewentualnie 2.0 ale kobylaste, np. stara Omega.
  
 
ja mam 2.0 ale to i tak na wiele się nie zdało
  
 
dzisiaj w nocy powalczyłem z Passatem kombi 1.9 TDI (nie wiem czy to było czerwone 'i') na trasie Bydgoszcz-Toruń i, mimo iż czasami było czuć że moje 180 km/h to trochę za mało żeby mi / albo ja jemu odjechać to walka była wyrównana choć ze wskazaniem na paska
  
 
hehe ale motyw dopiero zobaczylem ze mamy taki fajny temacik ;p Szkoda bo bym cos napisal wczesniej bo juz za dobrze nie pamietam moich wszystkich sprintow spod swiatel... ale jak sobie przypominam zjadelm e30 e36 w tym 1,8 is ; 2,0 z 2,5 nie mialem okazji ale raz bylo z e39 chyba 2,5 albo 2.0 litra tez koles wtopil i jeszcze tego roche bylo. Jakies 2 tyg temu podjezdzam na czerwone a obok mesio SL. Patrze kto za kiera a tam koles patrzy na mnie hehe wiadomo ocb 1 trzyma sie, 2 to samo ale po 3 zostal, nie wiem ale to troche dziwne bo bylem pewnien ze z nim wtopie. Automat albo sobie odpuscil. Ale porazke to ja mialem kiedys. Stoje na swiatlach a tu podjezdza subaru forester ;d kumple dawaj dawaj z nim na scine. Odrazu wiedizalem ze nie mam szans. Tam 4x4 ninimum 160hp i tylko kierowca, ale mysle, a co tam... Ladnie mnie odstawil ;d

Ale z tego to nie ma wiekszego ubawu, podjezdza jakas tak opicowana fura szyby czarne muza na maksa albo spojlery itp. POdjezdza i mi tu gazuje. Sobie tak mysle kolesiu i co ty chesz zrobic hehe Zjadalem ich albo poprostu tak ich podpuszczalem gazujac a duren z piskiem rusza juz na zoltych hehe LOL szkoda mi paliwa na takich..
  
 
Wczoraj mialem okazjesie scigac z dwoma autkami na raz Podjezdzam do czeronych a tam stoi ford focus taki ladnie wystylizowany i obok niego nowy golfik V z sinikiem Fsi cos takiego chyba;p Fajnie to wyglodalo bo kazdy na kazdego popatrzyl i odrazu sie przygotowal i czekal zeby ruszyc z procy wpatrzony w sygnalizacje. Poczatek startu, wszyscy sie trzymaja pod koniec 1 biegu przeciagam do 6 tys i na prowadzeniu juz. Wbijam 2jke focus odsiada,golf ciagnie ale nie na dlugo;p Przy3 biegu zostawiam wszystkich
  
 
No, dawno mnie tu nie było.
Aktualnie z moją KIjAnką, to soie całkiem nieźle poczynam po Krk, co jest o tyle dziwne, że skośnoocy producenci tego wózka w wersji USA zrobili coś innego niż wersja UE. Z przedwczoraj KIA vs. H Civic 2006 (w Polsce) 1:0 - jakaś kiepska ta Honda )
P.S. Hyundai się robi...
  
 
o jaka KIE chodzi ?
  
 
kiedys... dawno jeszcze ale pamietam jak dzis. Ja Fiat Doblo 1,9 JTD (100 KM) a obok Subaru Impreza WRX. Ja podpuszczam... zolte i staruje... on przepisowo... nie mozliwe to bylo... jak moze miec takiego kopa? A jednak mial i zniknal... A Doblo mialo kopa... w miare (nawet do 190 rozbujalem z gorki)
pozdr
  
 
Lantra 1.6 Vs calibra 2.0 16V z nudów jezdziłem sobie po takiej mieścine w lubuskim i kilka razy nonołem jeżdząca chyba w tym samym celu co ja czarną calibrę, po chwili zauważyłem w lusterku ze siedzi mi coś na dupie i wyraźnie zachęca do przyciśnięcia, tak też zrobiłem, przejechałem jakieś 2 km i gdy światła goscia znikneły gdzieś z tyłu zaczełem się zastanawiać czy gosciu naprawde chciał się scigać - jednak chciał bo po chwili dojechał i nadal próbował. Do dzis się zastanawiam czy ta calibra taka rozklekotana była czy ja lantry nie doceniam
  
 
Cytat:
Do dzis się zastanawiam czy ta calibra taka rozklekotana była czy ja lantry nie doceniam



oj lantra potrafi! Trzeba jej tylko dobrego drivera U mnie juz paru znajomych sie przekonalo ze jednak hyundai to nie taka zla fura i to paru kierowcow z bmw, jeden to ostro sie podniecal co sie dzieje od 4200rpm ;D
Wczoraj mialem okazje sie zmierzyc z nowa corolla vvt-i. Jade sobie tak i koles mi ciagle na tylku siedzi, co ja przyspiese to on tez. Az tu nagle swiatla i czerwone Koles obok sie ustawil. Ja zrobilem maly zabieg, klime wylaczylem (bo jednak na klimie juz tak sie nie wkreca szybko samochod na obroty) i szybke otworzylem;p Myslalem ze ruszy na zoltym ale nie czeka az ja rusze.. zielone i sie zaczelo Jedynki poszly w ruch. Szlismy rowno ale po 4 tys mnie tak wyciagnelo na przod ,dwojka i wtyle koles juz, trojka papa bylo :d
  
 
Ostatnio zkillowalem: BMW e39 Mazda MX3 a rowno szedlem z Honda CRX 1.6 V-tec ale mam dlubniety silnik delikatnie.
  
 
A co masz dlubnietego i ile ci pali? Ostatnio kumpel do mnie chodz sie poscigamy hehe ma wlasnie crx'a VTI 1.6 dlubnietego na 185 HP z wykazem z hamowni. Samochod lata ;p
  
 
Cytat:
2006-07-06 16:59:53, mAkArOn pisze:
A co masz dlubnietego i ile ci pali? Ostatnio kumpel do mnie chodz sie poscigamy hehe ma wlasnie crx'a VTI 1.6 dlubnietego na 185 HP z wykazem z hamowni. Samochod lata ;p



kumpel ma w CRX ponad 600 KM to dopiero lata ostatnio zdobył Mistrzostow Europy w Belgi

jakiś słaby kierowca w tym VTi musiał być jak z nim wygrałeś
  
 
Cytat:
jakiś słaby kierowca w tym VTi musiał być jak z nim wygrałeś



hehe no co ty;p nawet nie mialem zamiaru startowac z tym killerem ;p ale jak mowisz 600hp niby skad to sie u niego wzielo?jakie mody?
  
 
Cytat:
2006-07-06 22:31:32, mAkArOn pisze:
hehe no co ty;p nawet nie mialem zamiaru startowac z tym killerem ;p



to nie było do Ciebie

Cytat:
2006-07-06 22:31:32, mAkArOn pisze:
ale jak mowisz 600hp niby skad to sie u niego wzielo?jakie mody?



słyszałeś o CRX z PromoR'a ?? tak, to on
  
 
Cytat:
2006-07-06 22:52:05, speedmaster pisze:
słyszałeś o CRX z PromoR'a ?? tak, to on



Jesli chodzi o ta niebieska to nawet i widizalem ;]
  
 
Cytat:
2006-07-06 23:56:55, mAkArOn pisze:
Jesli chodzi o ta niebieska to nawet i widizalem ;]



nie, nie o tą w zeszłym sezonie był czarno rudy, a teraz biały jest
  
 
Lantra 1.6 (na LPG) kontra BMW 1.6 96r. kumpel z pracy (benzyna). Ruszamy z pod świateł i bejca została z tyłu,a już chciałem przełączyć na benzynkę ale nie było potrzeby.Kumpel był lekko zdziwiony
  
 
Lantra kontra Clio dci... jade sobie w kierunku Place de la Concorde a jakies dziwne Clio mnie sie stale szweda to z prawej to z lewej. Przycisnalem ale zobaczylem ze zbliza sie czerwone wiec odpuszczam. Gosc mnie wyprzedzil ale mocno hamuje przed swiatlami. Ja spokojnie motorem i redukcja bo widze ze piesi maja juz czerwien. To bylo dobre posuniecie bo zaraz dostalismy zielen i go wychulalem. Na samym placu jest fajnie bo kostka brukowa i pofalowana powierzchnia wiec jak cisniesz to auto sie ciekawie zachowuje. Docisnalem do ok 120 km/h i znow czerwien. Podjezdza Clio, otwiera okno i palcem mnie grozi wiec zwatpilem nieco. Jak ruszyl to juz wiedzialem po rejestracji ze to byl tajniak. Cale szczescie ze sam A tak na marginesie to niezle przedtem wymiatal wiec te nowoczesne diesle zaczynaja mnie coraz bardziej pokory uczyc
  
 
a co on tam mial, 1,4 dci