Lakier, podkład itp /malowanie/ - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
poczekaj chwile dluzej , nie zaszkodzi.Papier 2000 i lecisz.Kup sobie zieloną paste 3m i zieloną gąbke do tego.
  
 
Mam Feracla G3 czy jakoś tak to było...
  
 
farecla sie ujebiesz a efekt słaby.
  
 
a do zacieków możesz delikatnie papierkiem 1000 bo 2000to będziesz machał i machał, oczywiście na koniec popraw 2000 ale początek jedz grubszym.
Lakier utwardza się kilka dni czasem kilkanaście zależny jak się kładło ilość warstw, a tak przy tych temperaturach to po tygodniu nie prędzej bym się za to brał. I możesz go na słońce wystawiać jak masz możliwość a na noc od garażu spowrotem
  
 
dobra a jak mam na kaszlu stary zmatowialy lakier ale jest dobry to jak to przepolerowac? Pasta tempo daje efekty na krotko. papierem 2000 i pasta polerska? Jaka polerka do tego jest potrzebna?
  
 
Fareclą.
  
 
Cytat:
2011-03-14 21:01:19, 34 pisze:
Jak teraz się do tego zabrać


muszkę potraktuj papierem, a zacieki najpierw 'obszpachluj' i dopiero szlifuj. będziesz ścierał zaciek razem ze szpachlą i nie porobisz przecierek do podkładu.
  
 
Jasiek ja po odnowieniu lakieru w zeszłe wakacje całego fiata tam gdzie nie był malowany opyliłem papierem na wodę - 3000 bodajże (ale delikatnie) i pastą polerską - nie matowieje jest OK.
  
 
Cytat:
2011-03-14 22:05:45, jaqo pisze:
dobra a jak mam na kaszlu stary zmatowialy lakier ale jest dobry to jak to przepolerowac? Pasta tempo daje efekty na krotko. papierem 2000 i pasta polerska? Jaka polerka do tego jest potrzebna?



pasta 3m zielona + gąbka zielona i na to politura 3m różowa. Efekt miażdżący.Zieloną paste nakładasz na auto polerką najpierw na malych obrotach a potem jak ją rozprowadzisz to na około 2tyś.Bierzesz mikrofibre dmuchawke i całe auto dmuchasz i przecierasz sciereczką. Potem Nak nakładasz politure miekką szmatką i scierasz mikrofibrą.
  
 
Chyba nie tutaj jest temat do zamieszczania ogłoszeń.
  
 
Cytat:
2011-06-09 11:11:09, 34 pisze:
Chyba nie tutaj jest temat do zamieszczania ogłoszeń.



racja