Proszę Państwa oto MI¦,MI¦ KLUBOWY jest od dzi¶! ZAMóWIENIA! - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
A czy przez Miasto ¦więtej Wieży już szły, czy pozostaje mi się upić i zadowolić medalikami?
PS: Podobno poczta miewa poważnie kłopoty z paczkami.
  
 
Cytat:
2007-12-29 21:50:00, Esperynek pisze:
A czy przez Miasto ¦więtej Wieży już szły, czy pozostaje mi się upić i zadowolić medalikami? PS: Podobno poczta miewa poważnie kłopoty z paczkami.


póki co...medaliki.. sorki ale nie wyrabiam czasowo...¶lę sukcesywnie ale powolutku ..
  
 
Cytat:
2007-12-29 22:26:02, bogdan1 pisze:
póki co...medaliki.. sorki ale nie wyrabiam czasowo...¶lę sukcesywnie ale powolutku ..


Nic nie szkodzi, mnie się nie spieszy. Po prostu pytałem czy kto¶ o mnie pamięta, czy poczta ma problemy etc.
  
 
Cytat:
2007-12-30 18:25:51, Esperynek pisze:
czy poczta ma problemy etc.



Co Wy z t± poczt±??
Jest, działa, i niema zadnych problemów


....tylko trzeba wysyłać poczt± kuriersk±
  
 
Cytat:
2008-01-01 15:56:56, Kula69 pisze:
Co Wy z t± poczt±?? Jest, działa, i niema zadnych problemów ....tylko trzeba wysyłać poczt± kuriersk±


A słynna usługa Pocztex....kurierka poczty polskiej polega na wyręczeniu się ....PKP...czyli "przesyłkach konduktorskich".. (i skasowaniu stosownie wyższej opłaty )
  
 
Cytat:
2007-12-28 17:26:03, krzychu_ch pisze:
A może to znowu literówka i miło być Kulka - tak pieszczotliwie


Kurnia,jaki pieszczoszek
  
 
NO nareszcie jest i ma już kumpli



-----------------
Miałem kiedy¶ ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodz± wspomnienia, wspominam przeszło¶ć kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
Jako¶ ten wiekszy jaki¶ taki wku... y albo tak mu z pyska patrzy
  
 
No bo pewnie nie spodziewał się synka.
  
 
Ten mały tez wygl±da jakby w miche dostał
  
 
Cytat:
2008-01-07 22:49:44, krzychu_ch pisze:
Ten mały tez wygl±da jakby w miche dostał

to Bogu¶ jak wysyłał pu¶cił pod młota bo do pudła się nie mie¶cił

-----------------
Miałem kiedy¶ ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodz± wspomnienia, wspominam przeszło¶ć kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
Dziękuję! Ja też dostałem dzisiaj mi¶ka!
  
 
Cytat:
2008-01-07 22:49:44, krzychu_ch pisze:
Ten mały tez wygl±da jakby w miche dostał


e tam, ladne misiaki, mi się podoba
  
 
Wła¶nie odebrałem paczkę - 2 szt. mi¶ków dotarły w stanie nienaruszonym.
Dziękuję piknie.
Ale czemuż to z Warszawy? I na imię nazwisko mojej żony (pewnie tak na przelewie stało). Ala omal nie odesłała ich tam sk±d przyszły - bo dzwoni do mnie, że jaka¶ paczka z Wa-wy, a w ¶rodku: mikser. No to nikt tu takiego czego¶ nie zamawiał, faktury nie ma - może to jaki¶ bonus do innych zakupów?
I taki dialog sobie toczyli¶my, aż w pudełku po mikserze Ala dogrzebała się mi¶ków - no to wszystko jasne.A już miałem się zacz±ć przypominać.

--
Pozdroowka,
Wiesiek
  
 
Cytat:
2008-01-15 18:38:51, Maestro pisze:
Wła¶nie odebrałem paczkę - 2 szt. mi¶ków dotarły w stanie nienaruszonym. Dziękuję piknie. Ale czemuż to z Warszawy?.."


bo Warszawa da się lubić ...

nooo...tak wyszejdło ...przegrupowanie sił i ¶rodków ...efekt ważny przeca

Cieszy mię że fszysko OK

Pozdrawiam
  
 
Qbaj zgło¶ sie po miska bo na gape w Esperaku jeżdzi od ¶wi±t
  
 
Cytat:
2008-01-15 18:38:51, Maestro pisze:
Wła¶nie odebrałem paczkę - 2 szt. mi¶ków dotarły w stanie nienaruszonym. Dziękuję piknie. Ale czemuż to z Warszawy? I na imię nazwisko mojej żony (pewnie tak na przelewie stało). Ala omal nie odesłała ich tam sk±d przyszły - bo dzwoni do mnie, że jaka¶ paczka z Wa-wy, a w ¶rodku: mikser. No to nikt tu takiego czego¶ nie zamawiał, faktury nie ma - może to jaki¶ bonus do innych zakupów? I taki dialog sobie toczyli¶my, aż w pudełku po mikserze Ala dogrzebała się mi¶ków - no to wszystko jasne.A już miałem się zacz±ć przypominać. -- Pozdroowka, Wiesiek


Dopiero teraz to przeczytałem...mnie z Katowic przyszły kinkiety.
  
 
Pozwolę sobie na od¶wieżenie tematu... bym chiał takiego Misiaka a może i 2 czy była by tak możliwo¶ć?
  
 
gdzie mój misiek k*rwa ! ileż to można czekać?! ... no dobra zapomniałem sie przypominać
kto go ma w ogóle? i gdzie on sie teraz znajduje i czy jest jakakolwiek szansa że go kiedy¶ zobacze?!?
  
 
chyba nie...;]