[marimar] zima i problemy z centralnym - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-08-25 20:59:43, Grand_XR3i pisze:
i kolege głupiego. cyferki świecą na biało gdy są oświetlone czerwonym światłem podświetlania. wiem bo wymieniałem żaróweczki niejednokrotnie.



dziwne troche.....zapodaj fote jakąś
  
 
Cytat:
2008-08-25 20:59:43, Grand_XR3i pisze:
i kolege głupiego. cyferki świecą na biało gdy są oświetlone czerwonym światłem podświetlania. wiem bo wymieniałem żaróweczki niejednokrotnie.



ja tam nie wiem jakich masz kumpli ale jak to mówią z kim przystajesz takim się stajesz, ale to już inna bajka...

koniec OT
  
 
Cytat:
2008-08-25 00:15:33, Asior pisze:
Jak już kombinujesz to polecam przerabiać na coś takiego:



ładnie to nawet się prezentuje Asior,masz też wskazówki z mondka?
  
 
Cytat:
2008-08-25 22:04:48, marimar pisze:
ładnie to nawet się prezentuje Asior,masz też wskazówki z mondka?


Raczej od MK4 lub sierry.
Od mondka są białe, ale może podświetlone na pomarńczowo...
  
 
Cytat:
2008-08-26 11:37:02, surec pisze:
Raczej od MK4 lub sierry. Od mondka są białe, ale może podświetlone na pomarńczowo...



to są seryjne wskazówki od mk4, podświetlenie wymienione na białe, a z tyłu z tarczy zdrapana zielona farba i przyklejona niebieska folia. Sama zmiana żarówek na niebieskie by nic nie dała bo i tak jest zielona folia, a pozatym wskazówki potrzebują jasnego białego światła żeby tak ładnie świecić

fotka nie oddaje rzeczywistego wyglądu, w nocy bajka
  
 
Cytat:
2008-08-26 11:57:11, Asior pisze:
to są seryjne wskazówki od mk4, podświetlenie wymienione na białe, a z tyłu z tarczy zdrapana zielona farba i przyklejona niebieska folia. Sama zmiana żarówek na niebieskie by nic nie dała bo i tak jest zielona folia, a pozatym wskazówki potrzebują jasnego białego światła żeby tak ładnie świecić fotka nie oddaje rzeczywistego wyglądu, w nocy bajka



też to przerabiałem,mam tarcze zeszlifowane i od spodu tarcz niebieskie diody,teraz tylko kombinuje aby wskazówki podświetlić,musze dać mocną żarówke aby ładnie podświetlało,a tak wygląda mój licznik od tyłu




[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-08-26 19:08:41 ]
  
 
Cytat:
2008-08-26 19:04:45, marimar pisze:
też to przerabiałem,mam tarcze zeszlifowane i od spodu tarcz niebieskie diody,teraz tylko kombinuje aby wskazówki podświetlić,musze dać mocną żarówke aby ładnie podświetlało,a tak wygląda mój licznik od tyłu [ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-08-26 19:08:41 ]



Żadna niebieska dioda nie podświetli ci dobrze wskazówki, musisz mieć białe światło, jedynym najlepszym wyjściem jest danie białych diód/żarówek od tyłu, a na tarcze od tyłu nakleić niebieska folie przepuszczalną, i nie musisz robić aż takiej choinki z tyłu
  
 
Cytat:
2008-08-26 20:31:12, Asior pisze:
Żadna niebieska dioda nie podświetli ci dobrze wskazówki, musisz mieć białe światło, jedynym najlepszym wyjściem jest danie białych diód/żarówek od tyłu, a na tarcze od tyłu nakleić niebieska folie przepuszczalną, i nie musisz robić aż takiej choinki z tyłu



te diody z tyłu to tylko są do podświetlenia tarcz na niebiesko,a do wskazówek dam białe diody tak jak piszesz lub czerwone będzie lepszy efekt
  
 
teraz licznik chyba lepiej wygląda,oceńcie sami,dodam że wskazówki są jeszcze nie podświetlone
no.1

no.2

no.3


[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-09-20 22:04:15 ]
  
 
Też bym tak chciał... Ciekawie to musi wyglądać "na żywo", w nocy szczególnie.
  
 
Cytat:
2008-09-20 18:38:41, Jeden_Osiem_D pisze:
Też bym tak chciał... Ciekawie to musi wyglądać "na żywo", w nocy szczególnie.



W nocy KOZAK!!!
Zdjęcia masz w moim wątku na 6stronie, ja podświetlałem wskazówki lakierem do paznokci i diodami UV
Mariusz no.1 wygląda lepiej, PRAWIE tak jak u mnie




[ wiadomość edytowana przez: ArekCLX dnia 2008-09-20 18:48:36 ]
  
 
Cytat:
2008-09-20 18:38:41, Jeden_Osiem_D pisze:
Też bym tak chciał... Ciekawie to musi wyglądać "na żywo", w nocy szczególnie.



no troche roboty jest z tym aby pozbyć się tej orginalnej zieleni ze stajni forda,a fotka i tak nie oddaje tego efektu,na żywo wygląda super


Cytat:
Mariusz no.1 wygląda lepiej, PRAWIE tak jak u mnie



ale prawie robi dużą rużnice

[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-09-20 18:52:06 ]
  
 
Cytat:
2008-09-20 18:49:59, marimar pisze:
ale prawie robi dużą rużnice [ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-09-20 18:52:06 ]



No Mariusz z tą robotą to masz rację, trza nieżle kombinować żeby było ładnie, ja nie zmieniałem wskazówek na poswietlane tylko poszedłem na łatwiznę i pomalowałem oraz zapodałem sobie 4UVki ale i tak siedziałem przy tym chyba z trzy dni.
  
 
z związku z tym że esi dostał niedawno stożek byłem zmuszony zapodać nowy gril dla lepszego chłodzenia,co myślicie o takiej zmianie?






[ wiadomość edytowana przez: marimar dnia 2008-09-28 21:08:42 ]
  
 
Super!!
Ale...
Albo dodaj znaczek Forda, albo usuń całkowicie na niego miejsce.
  
 
mariusz padaka,ten grill jest do bani,wogole nie pasuje,fuj,ohyda to mniej wiecej z mojego watku odnosnie takiego grilla

jak dla mnie on jest kozacki i do tego chlodzi ladnie silniczek,nie kosztuje 90 zl jak z cossa tylko 20zl, teraz jeszcze moretty pakuj i przod miod i orzeszki
  
 
jarcio wiem co pisali w twoim wątku na temat tego grila,ale ty jesteś w innej sytuacji bo masz moretty,mi się tak podoba i chyba ten gril tak zostanie

JmB napewno znaczek zagości i to nawet czarny a zawcześnie było znaczek naklejać bo gril jeszcze pachnie lakierem,a powiem ci że przeszła mi myśl by całkiem miejsce na znaczek usunąć

p.s a grill kosztował mnie 10 zł
  
 
Podoba mi sie pomysł z czarnym znaczkiem
  
 
Koniecznie zmontuj sobie białe kierunki, Wtedy będzie super
  
 
przepraszam mariuszu,podalem cene 20zl jako przyklad ale skoro musisz zaznaczyc ze kupiles go za 10zl a nie za 20zl to uwazaj bo zaraz uslyszysz ze jestes z tych ludzi co kupuja wszystko za pol ceny albo za darmo...

i wiesz co ci powiem? ze nawet jakby na moim essie byly lampy od rs-a a byly i taki sam grill byl to tez sie dopierda.... ze jest do dupy,bo komus trzeba...pod tym wzgledem to forum jest Poje...e co zreszta Remik kiedys fajnie nazwal w watku o jego brata Cabrio
Cytat:
2008-09-28 21:35:43, marimar pisze:
p.s a grill kosztował mnie 10 zł