Fotorelacja z remontu Karoliny - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-07-08 12:12:28, Wujek-Kajtek pisze:
Mam nadzieję, że to indyjska kość słoniowa

tez mam taka nadzieje
  
 
no to moim zdaniem (tego dalekiego nawet od sympatyka klubowego), mimo że już pewnie kolor wybrany, to ładny jest bahamagelb - FSO 208 i na takiego bym go zrobił, co prawda ten zielony też jest ładny, ofcors wszystko w metalikach, co do kości - były takie seryjne i karolina by sie zabardzo nie wyróżniała, a do pomarańczowego to ja mam słabośc dlatego jestem za
  
 
Cytat:
2005-07-08 12:40:17, Lechu pisze:
btw. o jaką końcówkę chodzi?




Kiedys w kaberecie Dudek niezapomniany E. Dziewonski (zawny dudkiem) chcial od szefa dostac urlop choc mu sie nie nalezal i zaczal - A ja cos wiem,
na to szef ze tydzien urlopu,
Dudek z kamienna twarza - A ja cos wiem,
na to szef z trzesacymi sie rekami - dwa tygodnie urlopu
Dudek dalej z kamienno twarza - A ja cos wiem,
na to szef z przerazeniem w oczach - trzy tygodnie pelnoplatnego urlopu i premia.
Na to dudek usmiechniety: A ja cos wiem, ze nic nie wiem.

Jezeli chodzi o karoline to ja cos wiem,
ale koniec nie jest taki jak w oryginale dudka

zgodnie z prosba nie powiem przed tym jak to oglosi Lechu publicznie
  
 
A ja też wiem. Ale nie powiem
  
 
Słyszalem ostatnio z pewnego źródła, że Karolinka ma być czarno - niebieska. Całkiem fajny pomysł.
  
 
a ja slyszalem ze ma by rozowo - belkitna
  
 
Cytat:
2005-07-10 23:29:15, Rys1977 pisze:
a ja slyszalem ze ma by rozowo - belkitna


a ja slyszalem ze ma by rozowo - belkitna w kanarkowo żółte ciapki*





*) preferowany styl ciapek: lecący krowi placuszek, który napotkał na swej drodze wentylator


[ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2005-07-11 07:36:47 ]
 
 





  
 
Yellow Bahama
  
 
Dobrze, że nie biały ani kremowy
  
 
Wygląda na to, że Lechu zapatrzyl się na moje zdjęcie z dzieciństwa - teraz już wiem czemu się tak w nie wpatrywał
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
ale to chyba nie będzie następna replika monte carlo?
  
 
Nie no piękny lakier. Aż się łezka w oku kręci . Gratuluję wybory ładnego lakieru . Ja swojego zabyncia na 100% pokoloruję na ten sam kolor . Nie no naprawdę pięny Fiat 125p może lechu bierzesz go na żółte blachy
  
 
Po co ? Z żółtymi blachami kolor się będzie za bardzo zlewał
Złodzieje gotów pomyśleć,że ta kareta po prawej stronie numerów rejestracyjnych to jakaś naklejka w stylu "Zachowaj odstęp-Trup przed tobą" znana z Ikarusów czy też Jelczów
  
 
no, lechu! lepszy ten niz zielony lub wisniowy. przynajmniej nie bede gderac za kazdym razem, ze inny bylby lepszy. czeka cie uzbrajanie auta. masz przejebane, ale tez masz co robic. nie bedzie czasu na panienki. a tak z ciekawosci pytam, ruchales cos ostatnio, bo sadzac z zaangazowania fiatem, chyba dawno, buehehe!
  
 
Cytat:
2005-07-24 19:22:23, PAGAN pisze:
a tak z ciekawosci pytam, ruchales cos ostatnio, bo sadzac z zaangazowania fiatem, chyba dawno, buehehe!


No mi się zdaje że nie ruchał, a teraz będzie dlugieee składanie fiata do kupy jak pisałeś Lechu
  
 
Gratuluje!
Na fotkach bardzo ladnie wyszlo.

Dzisiaj dowiedzialem sie, ze Karolina wczesniej nalezala do kolegi z listy i byla biala. Razu pewnego nawet mnie gonila i w koncu wyprzedzila.....
Nie jestem pewien, ale chyba zamek bagaznika tez dostala w prezencie....
Wlew gazu ukryty pod klapka paliwa


Szybka jak strzala..podczas powrotu ze Zlotu Listy FSO w Sworkach 21.09.2002
  
 
nie wiem jak by wyglądała kościowo słoniowa, ale teraz wygląda prześlicznie... czysta rozkosz uzbrajanie takiego cacuszka.
 
 
niestety z powodu absolutnego braku wolnego czasu prace przy składaniu musialy zostac zawieszone do odwołania może na przyszły sezon się uda...
  
 
Lechu a udało Ci się zrobić cokolwiek w kierunku uzbrajania czy dalej jest "goła" ?