Policja grasuje i się panoszy... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mondeo jest koloru dziwny fiolet na alumach przyciemiane szybki
peguot zgnita zielen
oni sie wymieniaja autami bo mondeo na katowickich numerach jezdzi tez po jaworznie
a vectre widuje czesto tez na trasie siewierz tychy,pozostale auta tez
  
 
co do policji to mam jedna tzw definicje"im wszystko wolno"też miał przypadek ze poczas pozrózy(wakacyjny wyjazd do władysławowa)jechalismy podczas dnia i przejeżdzajac przez mniejsze miasta(gminy)wyjechał nagle policyjny poldek który zaczoł grzac 160 km i to w terenie zabudowanyma wszyscy zanim zeby niebyło:]wiec jesli mi ktos powie ze kazdy kierowca ma takie same prawa co kierujacy policjant to oficjalnie go wysmieje

a co do policyjnych radarowców to uwazałbym w chorzowie na 2 poldki:]jeden koloru :ciemny granat a drógi ciemno zielony
  
 

Aktualna lista samochodów policyjnych z wideoradarem

> Katowice
> Ford Mondeo * Zielony * SR 07852
> Nissan Primera * Szary * SG 34551
> Ford Mondeo * Zielony * KBB 413x
> Volkswagen Vento * Kremowy * KAT 734A
> Ford Mondeo * Fioletowy * KXA 0148
> Opel Vectra * Bialy * KBJ 392F
> Volkswagen Passat * Granatowy * KEL 3593
> Fiat Brava * Zielony * KBA 1472
> Volkswagen Bora * Srebrny * SK 12796
> Nissan Primera * Srebrny * SD 01520
> Nissan Primera * Srebrny * SD 01520
> Skoda Octavia * -- Inny -- * KBE 963U
> FSO Polonez * -- Inny -- * KAL 712K
> Ford Mondeo * Wisniowy * KAP 555P
> Ford Mondeo * Granatowy * KAH 999U
> Ford Mondeo * Sliwkowy * KBA 725N
> Volkswagen Golf * Czerwony * KBO 7298
> Ford Mondeo * Granatowy * KTA 8392
> Ford Mondeo * Granatowy * KBA 724N
> Ford Mondeo * Zielony * SR 07852
> Opel Vectra * Blekitny * KAT 588N

  
 
hmm moze zaczniemy wogle jeździc po katowicach??jesli tyle tam tego "gówna" jest czarek Thx za info
  
 
pytanko, czy na slasku sa juz radiowozy z druga kamera i radarem "z tylu" ? te autka maja za zadanie wciagnac kogos na metode "za nim", ale nie wiem czy na slasku juz to jest
  
 
Jeszcze chyba nie ma... a co do listy brakuje tam jednego Forda Mondeo -ciemny fiolet tablice SJ....... wczoraj w nocy widzialem ... Skode fabie z kogutem na dachu zapierd....ła za Golfem 3 po DTŚ. Czerwona Fabia tablice SK... wiecej nie zauwazylem.. sypali ze 180
  
 
hmm i tu mnie własnie zastanawia pewna zecz poco komu tak mocne samochody jesli nawet niemozna nimi szybciej pojechac niz 60:-/a jak sie przekroczy to odrazu mandacik i te sprawy:-/moze cofniemy sie do syrenek itp??
  
 
Cytat:
2005-06-19 14:07:13, patrykowski pisze:
hmm i tu mnie własnie zastanawia pewna zecz poco komu tak mocne samochody jesli nawet niemozna nimi szybciej pojechac niz 60:-/a


Po mieście? Oczywiście nie są potrzebne mocne samochody. 50 KM to jest aż ponad satysfakcjonująca moc do miasta... Tyle że na trasie, ta większa moc się przydaje... Ja coby w miarę bezstresowo i szybko wyprzedzić na trasie tira co jedzie 80 km/h zrzucam na 3 bieg... Myślę, że najfajniejszym silnikiem do espero by był jakiś TDI 2.0 150 KM... Połączenie ekonomii i dynamiki... Ostatnio na autostradzie przyspieszając od 110 km/h wzwyż tylko wąchałem spaliny i oglądałem oddalający się tyły Stilo JTD i Primery (również Tdiesel).
  
 
W miescie dobry but tez sie przydaje, np. przy sprawnym wlaczaniu sie do ruchu, opuszczaniu skrzyzowania itp....
  
 
Moc zawsze się przydaje...

A Polija ostatnio wręcz szaleje...
  
 
Cytat:
2005-06-19 15:37:23, Zoltar pisze:
A Polija ostatnio wręcz szaleje...



to odpowiedz policji na szalejacego na drogach niejakiego zoltara vel zwyrola..
  
 
Cytat:
2005-06-17 07:12:08, the_undertaker pisze:
a pierwszy i ostatni łapali migających swiatłami.



Bzdura, za miganie NIC Ci nie moga zrobić!!!
Migałeś na przebiegającego kota albo pomyliłeś dzwigienkę świateł z wycieraczkami....
Stoją po kolei dlatego, że każdy po minięciu patrolu daje w rurę, ot co!
Pozdr. P.
  
 
No nie wiem czy tak NIC nie mogą mi zrobić. No i tylko ten środkowy łapał na radar, dwaj brzegowi tylko z lizakiem czekali na migających, radarów nie mięli na 100%. A sprawa tłumaczenia się to już inwencja tfu-rcza kierującego



A tak OT to dzisiaj pojechałem sobie do Bydgoszczy na mecz żużlowy Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów. Przed prezentacją jeździły po torze panienki na fajnych ścigaczach no i się zakochałem w takim motorku. Ale ok, mecz zacięty, porywający, Polonia wygrała a ja uciekam do auta żeby nie stać w korku. Dalej droga wyjazdowa z Bydgoszczy na Inoworcław, dwupasmówka, ruch niewielki, śmigam sobie zgodnie z prawem 110 km/h, mijam przydrożną knajpkę gdzie co jakiś czas spotykają się motocykliści na ścigaczach (teraz też byli), podziwiam ich ścigacze zakochany w tym z meczu żużlowego i wtedy...

... kieruję wzrok przed siebie i na przeciwnym pasie ruchu widzę, że się popisują ścigaczami, nagle tylko widać kupę kurzu, "coś" staje w poprzek jezdni, wali w barierę oddzielającą pasy jezdni, roztrzaskuje się w drobny mak a części motocykla lecą wszędzie gdzie tylko można, na mój pas ruchu i pod Esperaka też, dalej już tylko motor zaczyna szybować jakieś 20 metrów koziołkując i pada na ziemię roztrzaskująć się doszczętnie. Gdzie w tym wszystkim był kierujący tego nie wiem, ale wątpię jakoby wyszedł z tego tylko z lekkimi obrażeniami zakładając, że wogóle przeżył ten wypadek!!! No nic, patrzę w lusterko wsteczne, po hamulach, na pobocze i za komórę 112. Wolałem nie czekać i nie patrzeć jak przyjeżdżają go pozbierać szufelką, wyglądało to jak masakra. Tak oto przeszła mi miłość do ścigacza i z pewnością już nigdy nie wróci. To była skuteczna kuracja wstrząsowa.

[ wiadomość edytowana przez: the_undertaker dnia 2005-06-19 22:48:36 ]
  
 
Cytat:
2005-06-19 22:46:11, the_undertaker pisze:
A sprawa tłumaczenia się to już inwencja tfu-rcza kierującego


A jaki przepis łamiesz migając światłami...?
Coś muszą napisać na mandacie....
Pozdr. P.
  
 
Cytat:
2005-06-19 22:46:11, the_undertaker pisze:
Tak oto przeszła mi miłość do ścigacza i z pewnością już nigdy nie wróci.



Gwarantuję Ci, że wróci jak tylko przejedziesz się za sterami bike'a!!!
Jak jedziesz - myślisz innymi kategoriami. O ew. niebezpieczeństwach myślisz dopiero w domowym fotelu z piwkiem w ręku.
P.
  
 
Bez choćby odrobiny ryzyka życie jest nudne i bez polotu...

Będą fundusze... Będą starty w Kjs-ach
  
 
Cytat:
2005-06-19 23:40:25, pyrekcb pisze:
A jaki przepis łamiesz migając światłami...? Coś muszą napisać na mandacie.... Pozdr. P.



Dajcie czlowieka a paragraf sie znajdzie...
  
 
Ja tylko w jednej, a właściwie w dwóch sprawach:
- vectry kat 588N juz nie ma i nie będzie ponieważ już jakiś rok temu miała wypadek tzn nie ona sama tylko gliniarze, którzy w niej jechali tir zawracał na autostradzie i wjechali pod niego, zdarza się..........
- a druga sprawa to policjanci na hondach w gliwicach oni przeważnie jeżdża jak nienormalni po mieście troszke świrują moim zdaniem, ale radze wam unikajcie spotkania z nimi.........
  
 
Cytat:
2005-06-20 02:32:58, Tomek2 pisze:
- a druga sprawa to policjanci na hondach w gliwicach oni przeważnie jeżdża jak nienormalni po mieście troszke świrują moim zdaniem, ale radze wam unikajcie spotkania z nimi.........



powiedzmy takkazdy z nas na jakims punkcie swirujeja np swiruje nad esperakiem
  
 
moim zdaniem rola policji jest przeceniana. kazdy chce zeby bylo fajnie dobrze i porzadnie na drogach a jednoczesnie kazdy z nas sypie ponad ograniczeniami - normalka.

dzisiaj w piekarach mijalem dwoch motocyklistow (policja), stali sobie na poboczu grzecznie kontrolujac ciezarowki (bylem rowerem ) - pewnie gdybym lecial w tamtym miejscu autem zostalbym shaltowany, bo pierwszy raz ich tam widzialem a ja zawsze tam latam 80-90. jak i cale miasto zreszta...

... panowie taki zawod maja, ktos musi go wykonywac. kazdy z nas robi pewne naduzycia w swoim zawodzie, kazdy z nas kombinuje, czemu policjant, tez czlowiek zreszta, mialby byc inny? znam trzech policjantow - palaczy marihuany co nie przeszkadza im byc dobrymi sluzbistami, czlowiek czlowiekiem nic tego nie zmieni...