Polonez Atu 1.4 16V wersja cytrynowy lakier - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-05-02 19:57:09, Skora pisze:
A dokladniej to kolo warzywniaka



Dokładniej się nie da
  
 
Jadac do Sulejowa widzialem w Gdyni na Morskiej tez tą wersje ale w kolorze malinka lamana na czerwien. Byl na bialych gdanskich blachach.
  
 
Ciekawe czy byly Cargo LE
Moze moj jest a ja o tym nie wiem
  
 
Cytrynowy znowu krąży

Dzisiaj jak wracałem z egazaminu, widziałem w Łodzi Atu Cyrynke w Oriciari, z tym że blacha była żółciutka, a spojlery i zderzaki były w koloże żółtym, troche złamanym zielenią.
BARDZO ŁADNY BYŁ!!!

Autko wyglądało na zadbane, czyściutke, błyszczące...jechała nim jakaś rodzinka.
Niestety nie zdążyłem się przyjrzeć jaki miał silik, bo jechał z przeciwka.
  
 
w wyszkowie jest wszystko !!!
  
 
to miało miejsce w Łodzi....
  
 
No panowie minelo juz troszke czasu od ostatniego postu a tu fotki cytrynowego atu ani widu ani slychu Ma ktos te fotke?
  
 
Ekhm no własnie sam jestem ciekaw co to za cudo??
  
 
Widziałem takiego z rok temu na parkingu.Piękny.
  
 
A i jeszcze jakiś czas temu widziałem złote caro ocriari.(metalik)
  
 
Fotek jak nie było tak niema.
  
 
I sie nie zapowiadała by były..............
  
 
Cytat:
2005-02-20 19:21:32, Yoshi81 pisze:
I sie nie zapowiadała by były..............


Dokładnie.
  
 
Ktos w mojej okolicy kupil wlasnie atu w takim kolorze.
Nie wiem jeszcze czy to rover, ale podpatrze ktoregos razu jak go zobacze.
Poki co z daleka widzialem tylko, ze przedni blotnik ma inny odcien lakieru, a poza tym wyglada nie zle.
  
 
Cytat:
2005-02-20 19:30:32, fiacior125 pisze:
Ktos w mojej okolicy kupil wlasnie atu w takim kolorze. Nie wiem jeszcze czy to rover, ale podpatrze ktoregos razu jak go zobacze. Poki co z daleka widzialem tylko, ze przedni blotnik ma inny odcien lakieru, a poza tym wyglada nie zle.


Piękny widok prawda?Zrobisz fotki?
  
 
Przyznam ze naprawde fajnie wyglada.
Co do zdjec, to ewentualnie moglbym zrobic tylko z telefonu jak go gdzies spotkam, chyba ze uda mi sie wyczaic gdzie parkuje
Pozyjemy, zobaczymy
  
 
Miesiac temu widzialem cytrynke w ASO na Hallera w Gdansku - pewnie byl na uszczelke . Ogolnie ladnie sie prezentowal - brak ognisk korozji
  
 
Cytat:
2005-02-20 20:14:11, road_runner pisze:
Miesiac temu widzialem cytrynke w ASO na Hallera w Gdansku - pewnie byl na uszczelke . Ogolnie ladnie sie prezentowal - brak ognisk korozji


Widziałem tego samego.
  
 
Niech ktoś zrobi fotkę wreszcie .
W Łodzi widziałem kilka razy takiego, ale dawno, dawno temu[ z 6 lat].A zdjęć cytrynki nie mam
  
 
Właśnie chcemy fotek!!!