Przedzlotowy spot w W-wie 18.09.05 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Każda Myszka swój rewirek chwali...

Ale skoro Wy przy drusialiście na moje białołęckie zadupowo to i ja mogę się przegonić przez całą wawę do zalesia i to na dodatek górnego

...jak mnie żona puści
  
 
SOŁTYŚ, KIEDY SIĘ TWOJA OMA ROZSYPUJE ? UPSS, CHCIAŁEM NAPISAĆ ŻONA[/B] !!!
  
 
O to ja mam pomysł na miejsce.. Znam zajefajną miejscówke w Ciechanowie! To co piszecie sie?
  
 
Cytat:
2005-09-12 11:59:04, Myszka_Drusia pisze:
..... proponuje Zalesie Górne, miejsce tzw. Spalona....



I niech tak zostanie
  
 
Podsumujmy.
Data - 18.09.2005. niedziela
Miejsce - Zalesie Górne
No i została jeszcze do ustalenia godzina spotkania
  
 
Wiem gdzie jest Zalesie!!! Hue, hue ...z przyjemnoscią się z kluską zamelduję jesli podacie godzinę i jakąś mapkę z dojazdem - pozdrawiam serdecznie
zupper
  
 
Proponuje godz 12, komu za wczesnie zapraszamy pozniej, powinnismy tam byc.

Mapka z dojazdem zostanie umieszczona jeszcze dzisiaj wieczorem
  
 
Hallo Drusie !

Czy to w tym miejscu gdzie byliśmy na grilu i rybkach ???

Czy też to drugie Zalesie ???

Nigdy nie mogę zapamiętać które jest które
  
 
Cytat:

Czy to w tym miejscu gdzie byliśmy na grilu i rybkach ???
Czy też to drugie Zalesie ???


nie, to bedzie to drugie Zalesie.
Tam gdzie bylismy na rybkach jest super, ale duuzo ludzi w niedziele, aczkolwiek jest bardziej dziki teren i fajniejszy do pobrykania monsterkiem, wedkarze krzycza ze sie halasuje

Natomiast Zalesie Gorne - Spalona, parking blisko miejsca docelowego, drewniane stoly i laweczki, wydzielone miejsca na ognisko, grila tez bedziemy palic. Mozna tez posiedziec. A i jest tez zadaszenie jak by pogodzie cos odbilo.

W sumie jak nam sie znudzi siedzenie i obzarstwo to mozemy ladnym karawanem pojechac do drugiego zalesia ( 10 min drogi ) Popoludniem w niedziele nie powinno byc tam duzo ludzi.
  
 
ok
dzięki
już wiem na które Zalesie się kierować

jak na razie nie mam żadnych planów więc pewnie przybędę na 12 jeśli już tam będziecie

Pozdrawiam
Sagittario
  
 
Jeśli pogoda dopisze, to pewnie bymię wybrał może z klajniakami, a może nawet i żona się skusi, aczkolwiek, po zlocie w Augustowiestwierdziła, że nie rozumie, jak można całymi dniami debatować przy podniesionych pokrywach silnika . Sądzę jednak, że jeśli aura będzie łaskawa, to zawsze można pognić na trawie, podeżreć coś z grila itp.
Antoś oczywiście cały w nerwach, czy zobaczy monsterka w akcji .
Cieszę się, że dacie mapkę, chociaż szczerze mowiąc chętnie bym się wybrał z kimś, kto ma już obcykany dojazd, jak znam siebie, to oczywiście zabłądzę , ja trafiam z zamkniętymi ocami tylko do Bełchatowa
  
 
Jedzie sie droga wylotowa z Piaseczna na Gore Kalwarie. Po wylocie z Piaseczn pierwsze skrzyzowanie w prawo bedzie drogowskaz na Żabieniec i tam sie kierowac. Caly czas droga asfaltowa tak jak prowadzi, tuz przed rzeczka/mostkiem trzeba skrecic w lewo w las, prosto do parkingu, ktory bedzie po prawej stronie za placem zabaw dla dzieci. Czekamy na parkingu badz na terenie na tylach parkingu.


[ wiadomość edytowana przez: Myszka_Drusia dnia 2005-09-15 18:53:23 ]
  
 
i wszystko jasne

[ wiadomość edytowana przez: Sagittario dnia 2005-09-15 21:36:08 ]
  
 
To czas o miejsce akcji znamy a powiedzcie Kochani co zabrać ze sobą po za szkodnikami ?
  
 
Cytat:
2005-09-15 09:15:54, zupper pisze:
To czas o miejsce akcji znamy a powiedzcie Kochani co zabrać ze sobą po za szkodnikami ?


Będzie grill albo ognisko. Więc wszystko co do tego potrzebne.
Zwłaszcza piwo. Bezalkoholowe oczywiscie
  
 
wpadłbym do was ale moja oma stoi i czeka na wycene szkody bo komuś spodobał sie tył caravana. miłej zabawy
  
 
Byc moze i ja sie pojawie, choc jeszcze nie wiem na pewno.
  
 
Jak tam, nic się nie zmieniło ???

Rano spadam na myjnię i potem Zalesie.
Janusz daj znać o której będziesz jechał, może gdzieś poczekam na Puławskiej i polecimy razem.

  
 
możemy spotkać się przy wyścigach, ale o której
  
 
Bawcie się dobrze i nie zamarznijcie gdzieś po drodze