VW POLO COUPE:) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A najwazniejsze w tym wszytkim jest to ze gdyby Majer nie odpowiedzial na ogloszenie to bym ja oddal na zlom. Teraz przynajmniej autko odzyje i jeszcze kilometrow nabije.
  
 
nie kilka tylko kilkadziesat
  
 
dzisaj jezdzilem tym samochodem wrazenia sa nawet nawet silnik tylko wystrojic i bedzie jezdzil no napewno lepiej od serji jezdzi tylko zawieszenie jest do dupy
  
 
masz racje zawias do wymiany silniczek sie wystroji i bedzie hulalo ladnie ,Planowane modyfikacje silniczka dadza jeszcze wiecej kucy Potencjal jest dosyc spory ..... w tajemniczeni wiedza o co chodzi




[ wiadomość edytowana przez: MAJER dnia 2006-06-12 23:08:50 ]
  
 
Czy ktoś potrafi odpowiedzieć, na moje jakże banalne pytanie, co w tym silniku jest zrobione, że zamiast pięćdziesięciukilku koni ma ich domniemane 90? A może ilość koni mam zweryfikować stając takim samym silnikiem obok na kresce, a potem będzie wstyd? Że 113 KM za pomocą g-lader'a z niego wykrzesali (z niemałymi modyfikacjami wewnątrz) to jestem jakoś w stanie zrozumieć, ale to co opowiadacie przy ośmiozaworowym silniku wolnossącym powinno jechać od 5000 RPM a bieg jałowy mieć w okolicach 2000 RPM...
  
 
hmmmmmm
tez dzisiaj tym jechalem i fakt faktem na 90km mi to nie wygladalo
ale nawet pozytywne wrazenia
german style i bedzie ok
ale pracy w hu* a wiem ze majerowi nie starczy zapalu a szkoda bo baza do wypierdalacza super
  
 
Chociaz do niemcow nie mam przekonania jesli chodzi o wyglad, to zawsze starsze autko potrafi czyms zauroczyc o czym wie kazdy kierownik. Jesli chodzi o moc. Nie wiem dlaczego wiele osob wychodzi z zalozenia, ze skoro w serii bylo np 54, to teraz po siakims tam tuningu ma byc ich o wiele, wiele wiecej. Przez lata malo mi jest znanych przypadkow, aby wszystkie rumaki ze stadniny wiodly zycie spokojnych emerytow, ktorzy nie spieprzyli w sina dal. Dla takich autek czesto hamownia potrafi byc wyciskaczem, ale lez z dumnych wlascicieli "scigarek" ;].

Pozdrawiam i zycze powodzenia z autkiem ;].
  
 
oj panowie no
Jak Rafal wybierze sie na hamownie to sie wszystko wyjasni
pozdrooo
  
 
No a na hamownie mamy 50 kilometrów nówka funkiel sztuka i tylko 50 zł.
  
 
Widziałem wczoraj autko i jest całkiem spoko, tylko zapłon ustawić i poprawić kilka rzeczy i bedzie chulać. Po tym jak matek szalał na ręcznym i wylądował prawie u sąsiada na podwórku, moge powiedzieć ze auto jest ok
  
 
Chcialem dodac porawke!!!!! seryjnie ma 74 kuce tak mi powiedzial poprzedni wlasciciel chyba ze on tez sie myli ,wiec ile ma teraz to niewiem .Czuczu podaj namiary na ta nowa hmownie z checiom wybiore sie tam po wyplacie.Modyfikacje beda po wyplacie rozpoczete ...a co dalej to sie okaze
A tak mniej wiecej bedzie wygladala po przebudowie:

foto 1

foto 2

foto 3

[ wiadomość edytowana przez: MAJER dnia 2006-06-13 20:38:51 ]
  
 
tego badloka to bym sobie odpuscil od razu
  
 
mi tam sie badlook podoba
  
 
no w sumie to najwazniejsze zeby Tobie sie podobal wyrazilem tylko swoja opinie ale poszerzenie i fele beda zajebiste
  
 
zajebiscie majer jak przylece mysle ze juz bedzie po modyfikacjach pozdrawiam zza oceanu
  
 
Wow majer szarpnąłeś sie na te fele i poszerzenia to pojde ze 3 wypłaty + lancia
  
 
Cytat:
Wow majer szarpnąłeś sie na te fele i poszerzenia to pojde ze 3 wypłaty + lancia



No niestety kasy trosszku pojdzie ale efekt bedzie naprawde fajny
  
 
Ruszyło coś w temacie? czy Polówa dalej stoi na podwórku pod drzewem które na nie sika syropem?
  
 
ruszy cos w sobote bo dopiero mam cos wolnego czasu praca nie pozwala mi na gzrebanie przy niej
  
 
Zapier*** jak dziki osioł, myslałem ze sie zabijemy na tej ulicy wczoraj