Hamulce w Samarze: problem - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wiele rzeczy -u mnie np. byly to okladziny
  
 
U mnie bylo to powietrze w układzie.
  
 
to slychac bylo w tylnym kole, ale jak niedawno patrzalem(wzime) to okladziny byly jeszcze ok
  
 
a powietrze w ukladzie to raczej nie bo nagle by sie tam dostalo?
  
 
Cytat:
2006-08-02 13:10:28, Weider pisze:
to slychac bylo w tylnym kole, ale jak niedawno patrzalem(wzime) to okladziny byly jeszcze ok


heh, no dobra, ale mamy juz sierpien... ja bym zobaczyl
  
 
to tak szybko by sie starly? ale czemu to umilklo po mocniejszym hamowaniu?
  
 
Witam! Mam problem z hamulcami w mojej Samarce a mianowicie przednie tłoczki cały czas trzymają wymieniłem ostatnio klocki na nowe i jakos mi moja Samara straciła na wigorze tak sie zastanawiałem co moze byc tego powodem i po podniesieniu jej nie mogłem nawet przednimi kołami obrócić bo mi trzymały hamulce, rozebrałem je i nasmarowalem cylinderki, nieznacznie pomogło ale klocki nadal trzymają po tym jak puszczę pedał hamulca.
  
 
wymień przewody elastyczne przy zaciskach



[ wiadomość edytowana przez: kropi dnia 2009-11-05 16:09:46 ]
  
 
w moim przypadku bylo tak ze przewod elastyczny sie w srodku rozwarstwil i jak plyn wracal przewod sie zatykal i trzymal zacisniete cylidnerki ...
  
 
No możliwe, bo przewody nie sa juz pierwszej młodości dzisiaj je wymienię, a znajomy z pracy który mial samarke powiedzial mi zebym przetarl tłoczki papierem takim 3000, nie wiem czy to doby pomysł. Chociaz musze powiedziec ze te tłoczki miały na sobie taki rdzawy nalot co myślicie o tym przetarciu papierem?