OSRAM NIGHT BREAKER-opinie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no ale jak to jest? te zarowy nei oslepiaja bardizej kierowcow z naprzeciwka?
bo jesli tak to o d... rozbic takie zarowki... zamiast pomagac to nam samym przeszkadzaja w momencie kiedy kierowca z naprzeciwka nam uwali lusterko albo pol auta.......

  
 
no coś za coś... jeśli światło ma być mocniejsze i mieć większy zasieg, to nie ma bata...będzie bardziej raziło innych. Dlatego mam u siebie nisko ustawione krótkie, ale porządne żarówki...
  
 
Cytat:
2007-11-28 09:46:19, archivi pisze:
no ale jak to jest? te zarowy nei oslepiaja bardizej kierowcow z naprzeciwka?



Nie jest to problem pod dwoma warunkami:
1. Prawidłowo ustawione światła
2. Używamy markowych żarówek - chodzi o "plamę" światła, jaką generują. Przy szicie Zenony, Gzenony i inne na Allegro problem jest całkiem poważny.
  
 
Czyli w halogeny w rs-owy zderzaku wchodza zarówki H3??
  
 
Cytat:
2007-11-29 12:37:23, Cetek71 pisze:
Czyli w halogeny w rs-owy zderzaku wchodza zarówki H3??


tak dokładnie
  
 
dzisiaj też założyłem żaróweczki OSRAM NIGHT BREAKER ,różnica jest bardzo widoczna , światło bardzo białe ,tak więc polecam...
  
 
ja też muszę pochwalić te żarówy... różnica jest wręcz ogromna, czuję się jak bym na długich jeździł cały czas
  
 
jako ze mi sie spalila zarowka postanowilem wymienic dwie na cos nowego

wrzucilem sobie tugsram +60
i roznica jest widoczna miedzy zwykla zarowka a taka
  
 
ja tam zalozylem osramy +30% i jestem jakos tez zadowolony i w portfelu troche zostalo a roznica jest kolosalna w porownaniu do moich poprzednich bo jedna mialem spalona a druga kosztowala 5zl
  
 
Cytat:
2007-12-02 05:31:33, koala_25 pisze:
ja też muszę pochwalić te żarówy... różnica jest wręcz ogromna, czuję się jak bym na długich jeździł cały czas


ciekawe co czują wtedy inni mijający Cię kierowcy
  
 
Też mam Night Breakery, świecą bardziej na biało, zdecydowanie bardziej przyjemnie sie jeździ
  
 
a jak się to ma np do PHILIPSA X-Treme Power?
KLIK
  
 
a może ktoś używał tych philpsów?
  
 
A ja mam takie troche inne pytanie....
Co by było gdybym założył żarówki 100W zamiast 55W??
Można to czy nie??? (oczywiście wg przepisów)
I czy warto zakładać żarówki z niebieską poświatą te al'a xenony??
Są one coś warte??
  
 
Ja mam założone Philipsa +30 i muszę powiedzieć że nieźle się spisują - 12,50za sztukę
  
 
Cytat:
2008-01-25 17:18:35, Rafal__K pisze:
A ja mam takie troche inne pytanie.... Co by było gdybym założył żarówki 100W zamiast 55W?? Można to czy nie??? (oczywiście wg przepisów) I czy warto zakładać żarówki z niebieską poświatą te al'a xenony?? Są one coś warte??


Nie można. Lepiej kupić porządne żarówki 55W
  
 
Cytat:
2008-01-25 17:18:35, Rafal__K pisze:
A ja mam takie troche inne pytanie.... Co by było gdybym założył żarówki 100W zamiast 55W?? Można to czy nie??? (oczywiście wg przepisów) I czy warto zakładać żarówki z niebieską poświatą te al'a xenony?? Są one coś warte??


To tak, jakby wstawić dwa razy mocniejszą grzałkę do środka reflektora. Może tego nie przeżyć.
  
 
Cytat:
2008-01-25 22:22:19, Mirekm11 pisze:
To tak, jakby wstawić dwa razy mocniejszą grzałkę do środka reflektora. Może tego nie przeżyć.



myślę, że reflektor przeżyje bez problemu, ale instalacja elektryczna już niekoniecznie. Do tego będziesz oślepiał innych kierowców, a i oni moga nie przeżyć. Ty będziesz widział więcej, a inni mniej.
  
 
klik używa ktoś Philipsa X-treme?
  
 
Ja na takich jeżdżę od 3 miesięcy, jestem zadowolony, na zlocie w Poznaniu porównaliśmy moje Philipsa X-treme i Remika OSRAM NIGHT BREAKER różnicy nie było.