Skąd woda w kabinie??? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja opiwem o czymś innym. Nie mam pojęcie skąd ani kiedy ale pod akumulatorem przerdzeiala mi cala blacha, poprostu sito i tamtędy lały sie litry wody z szyby podczas deszu. a potem jeszcze znalazlem inne sito pod parownikiem od klimy. MASAKRA a szukałem wszędzie i dopiero kiedy teść zaczął polewac autko a ja siedzialem w srodku przeżyłem SZOK - więc polecam oblukac to miejsce. POWODZENIA
  
 
Cytat:
2007-12-13 14:44:50, KOKOTEK pisze:
A ja opiwem o czymś innym. Nie mam pojęcie skąd ani kiedy ale pod akumulatorem przerdzeiala mi cala blacha, poprostu sito i tamtędy lały sie litry wody z szyby podczas deszu. a potem jeszcze znalazlem inne sito pod parownikiem od klimy. MASAKRA a szukałem wszędzie i dopiero kiedy teść zaczął polewac autko a ja siedzialem w srodku przeżyłem SZOK - więc polecam oblukac to miejsce. POWODZENIA


dlatego polecałem wcześniej poszukanie na forum.
  
 
gdy poziom wody w progu osiągnie wysoki stan to woda przelewa sie do kabiny normalnie to nie wystepuje ale poszedlem za Twoją radą i udroznilem dwa otwory w progu to jak sie w koncu udalo to woda leciala kilka minut ladnym strumieniem, ponowilem probe z polewaniem i problem nie wystapil cala woda wylewala sie z progu zamiast sie w nim nabierac. problem ten zauwazalny byl gdy przod byl nieznacznie wyzej wtedy na calej dlugosci samochodu robil sie niezly baniak z wodą teraz suszenie juz dzisiaj auta nie poskladam bo nie dam rady zreszta trzeba go pod suszyc pozostaje piechota ale jutro ... juz powinno byc w koncu ok pozdrawiam i wielkie dzieki za pomoc surec to nie wiem czy dalbym rade, wielkie dzieki i pozdro
  
 
a balche pod aku tez swoją drogą sprawdze strzezonego Pan Bóg strzeze