Warszawa zlot gokartowy 08.11.2008 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tez sie melduje w domku Parkingowiczow z Blue City odstawilem calych i zdrowych Zlot byl naprawde wypasiony Do zboaczyszka

P.S Pstrus rob projekt i robimy gokarta bo te 30zl to porazka
  
 
Melduje się w domku cały... reszty nie moge powiedzieć bo bym skłamał Do zdrowego to mi daleko A i humorek zgubiłem podrodze do domku. Dzięki za mile spedzony czas. Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-04-05 23:47:47, Torp12 pisze:
P.S Pstrus rob projekt i robimy gokarta bo te 30zl to porazka


zdecydowanie popieram!!! przy koszcie 30-40zl za 10 min ma sie wrazenie ze ktos nas robi w konia...

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Jedno kółoko z rurką oblukałem pozostałe graty z espero stworze Monstergokart rodem z piekła pstrusia
  
 
Dla usprawiedliwienia ostatniego miejsca :

a) To był mój pierwszy raz

b) Miałam buty na obcasie które 2 razy mi sie zaklinowały i musiałam stawać,żeby odblokować

c) Czas jaki miałam za pierwszym razem to 30.49 a drugi 24.49 wiec mogę powiedzieć,że dopiero sie rozkręcałam

Ale i tak było super

A następnym razem chciałabym dosiąść monstrum Legoo (bez skojarzeń)

  
 
Sie wzión i przeciągnął mój powrót do doma, ale jesem ija. Szkoda, że nie pamiętam numeru karta na którym śmigałem, bo cholera czas na pewno był rewelacyjny jak na first time.
Pozdrawiam wszystkich zlotowiczów gokartowców
  
 
Ja i moje córki wybieramy sie na carty do Carefoura na Bemowo w sobotę 12.04 (sobota) ok. 17-18, jeśli ktos chętny?
  
 
mówimy o Powstańców Śląskich 126?

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2008-04-11 11:27:58, lucas48 pisze:
mówimy o Powstańców Śląskich 126?


Tak
  
 
no to troche daleko i godzina nieprecyzyjna ale moze wpadniemy na male spotkanie

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Cytat:
2008-04-11 17:50:54, lucas48 pisze:
no to troche daleko i godzina nieprecyzyjna ale moze wpadniemy na male spotkanie


W razie gdyby dzwoń do mifci, bo ja nie wiem o której się wyrobię
  
 
Udalo sie wam pojezdzic?? Bo ja bylem tego dnia ale kolo 14 to byla "przerwa techniczna"
  
 
nie bylismy rodzina mifich odpadla, w zwiazku z tym my z AgA tez

-----------------
..:: Tylny napęd jest jak seks... Po co na ręcznym? Jak można dać w pizd*** ::..
  
 
Kurde bylem dzis przed 11 a otwieraja od 12 Jakos sie wstrzelic nie moge
  
 
Odświeżenie
Jak ustalono na ostatnim spocie wybieramy się na karty do Piaseczna 08 listopada tj. sobota, a teraz proszę o doprecyzowanie godziny i miejsca zbiórki
  
 
Eh.. Pracuje.
  
 
Cytat:
2008-10-29 22:42:27, mifinka pisze:
Odświeżenie Jak ustalono na ostatnim spocie wybieramy się na karty do Piaseczna 08 listopada tj. sobota, a teraz proszę o doprecyzowanie godziny i miejsca zbiórki


Jak zwykle przyjadą Ci co zawsze wieć moze odrazu spodkajmy sie na miejscu, Gacek ma najdalej , "48" najbliżej , wiec albo gdzieś na Puławskiej np Statoil na wyscigach albo na miejscu, godzina hmmmm popołudniowa, dobrze by było tam zadzwonić i przybukować tor na 1 -2 przejazdy i umówić się póżniej na konkret godzine niewiem 16- 17??
  
 
Cytat:
2008-10-31 19:16:01, Kula69 pisze:
Jak zwykle przyjadą Ci co zawsze wieć moze odrazu spodkajmy sie na miejscu, Gacek ma najdalej , "48" najbliżej , wiec albo gdzieś na Puławskiej np Statoil na wyscigach albo na miejscu, godzina hmmmm popołudniowa, dobrze by było tam zadzwonić i przybukować tor na 1 -2 przejazdy i umówić się póżniej na konkret godzine niewiem 16- 17??


Mam rozumieć, że jesteś ochotnikiem na bukowanie toru?
  
 
Spoko Kuleczko, po chwili rozmowy mifci z...., mamy juz bardzo dobrego Kolegę, który zajmie się tą sprawą.
Szczegółki zostana ujawnione na forum w najbliższym czasie
  
 
To chyba czas zacząć listę:
1. Gacolot
2. ...