Łada mtx? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
i na mtx - czyli cos fabrycznego - mi to nie wyglada... nie znam sie moze, ale fabryka by tak brzydko chyba nie wybrala z tlokow...
po prostu podrasowana lada...
  
 
Tak, jak pisałem, BUJDA. i nie pozłości to pisze, tylko właśnie te 160KM, w to nie wierzyłem. Kiedyś rozmawiałem z 3zeRem i powiedział mi krotko, żeby mieć powyżej 150KM, trzeba mieć w portfelu około 20 000zl, oczywiście w wolnossącym silniku.
  
 
Szanowny kolego, ten wałek rozrządu nadaje się do regeneracji (ma wytarte krzywki), tłoki są takie same jak w moim (byłym) silniku (od Estonii):

Niskim kosztem to za dużo nie zwojujesz tutaj... nawet jeśli chce się mieć poprawioną serię na dobrych częściach ,a nie Ukraińskich czy Białoruskich podróbach to trzeba wydać 2-3 tys. zł



Czekam z niecierpliwością na fotke "bebechów" skrzyni

[ wiadomość edytowana przez: Tomek2107 dnia 2011-06-14 23:50:54 ]
  
 
Zobaczymy co z tego wyjdzie, trochę fabrykę poprawimy, i na hamownię.... , mój budżet to jakieś 2-3 tyś, będę robił foto na bieżąco, i szanownych kolegów informował o przebiegu zdarzeń. Na pewno zwrócę się nie raz do was z radą co z czym
Pozdrawiam
  
 
Ależ pesymizmem wieje w tym wątku. Kolego sobeckiracing: powodzenia.
  
 
Też życzę powodzenia
Wal śmiało z pytaniami.
  
 
jak by co to szukam takiego silnika do oryginalnego mtx więc może jednak na sprzedaż powstał by niezły komplet 100% oryginał