Licznik wariuje... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i jush nie wariuje ... Jeszcze raz dzieki Kolber za zegarki. U mnie pomogla wymiana
  
 
Cytat:
2005-12-15 11:00:48, yankie pisze:
No i jush nie wariuje ... Jeszcze raz dzieki Kolber za zegarki. U mnie pomogla wymiana


Kiedyś nadejdzie taki czas, że u mnie na wszystkie psujące się urządzenia pomoze wymiana, ale całego esperaka.
  
 
Cytat:
2005-10-25 09:48:59, piotr_ek pisze:
O kurde... yankie jest z Olkusza... tak jak ja!



Piotrek
yankie jest z Olkusza, natomiast Ty z Olkósh'a

a to chyba nie to samo miasto
  
 
Cytat:
2006-05-31 18:08:14, ireneusz pisze:
Piotrek yankie jest z Olkusza, natomiast Ty z Olkósh'a a to chyba nie to samo miasto


I tylko po to odkopałeś wątek sprzed pół roku?

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 




Żółtodzioby dają rade......
  
 
Adam4302 nie tylko, akurat stało mi się to samo z licznikiem więc sam rozumiesz

krzychu_ch a żebyś wiedział
  
 
Po to jest archiwum.
Jak masz problem, to zanim założysz kolejnego posta szukasz odpowiedzi właśnie w archiwum.
Masz podobny problem, czytasz, szukasz, czytasz, szukasz, czytasz.... i znowu czytasz i jak już znalazłeś to jest OK.
Nie znalazłeś wtedy zakładasz nowy post.
A gdy już znalazłeś, to zrób sobie notatki i opuść temat ewentualnie dopisz jakieś inne sensowne rozwiązanie (którego użyłeś) dla potomności, a nie wykopuj trupa spod ziemi nie wnosząc żadnych pomocnych i sensownych rozwiązań....
  
 
krzychu_ch

troszkę luzu

EOT
  
 
U mnie jest takie cos ze jak jade to wskazowka mi lata z prawej strony na lewa jak szalona tzn. latała bo juz odpadła teraz tylko to koleczko lata ;] Co radzicie wymienic?
  
 
U mnie jest takie cos ze jak jade to wskazowka mi lata z prawej strony na lewa jak szalona tzn. latała bo juz odpadła teraz tylko to koleczko lata ;] Co radzicie wymienic?
  
 
co do zegarów to możesz mieć odkręconą linkę przy silniku lub pęknięte lub wytarte ząbki w których umiejscowiona jest linka od tyłu licznika co powoduje przy większej sile obrotu linki przeskok wskazówki do tyłu aż do dobrego ząbka i wskazówka buja się na powrót do przodu

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
a może licznik wariuje w tych autach co miały kręcony licznik?? czyli w prawie wszystkich hehe może tu leży przyczyna...bo u mnie licznik pracuje (odpukać!!) bez żadnych zarzutów ...nie był kombinowany bo mam auto od nowości a przebieg 178 tys.....
  
 
Cytat:
2007-03-07 18:20:47, andrzej197710 pisze:
a może licznik wariuje w tych autach co miały kręcony licznik?? czyli w prawie wszystkich hehe może tu leży przyczyna...bo u mnie licznik pracuje (odpukać!!) bez żadnych zarzutów ...nie był kombinowany bo mam auto od nowości a przebieg 178 tys.....

niewiem jaki sens miała by ta czynnosc


-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!

[ wiadomość edytowana przez: markon dnia 2007-03-08 18:00:03 ]
  
 
po prostu większość samochodzików ma kręcony licznik a właściciele o tym oczywiście nie wiedzą....oczywiste że nikt dla siebie nie kręci szafy ale dla kogoś jak najbardziej tak
  
 
Cytat:
2007-03-09 14:24:21, andrzej197710 pisze:
po prostu większość samochodzików ma kręcony licznik a właściciele o tym oczywiście nie wiedzą....oczywiste że nikt dla siebie nie kręci szafy ale dla kogoś jak najbardziej tak

chyba jesli auto było wczesniej taxi lub gdy ma 20latbo jaki sens przekrecac w espero np 9letnim mój ma 135tys jak kupiłem 120tys i byłem pierwszy który go rozkrecał jak by Espero miało przy kupnie np 90tys to ju by było podejrzane ze ok 10tys na rok ale to moja opinia bo ja odczułem twój post ze wszyscy przekrecajaliczniki tylko nie ty taki zarzut

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
Cytat:
2007-03-09 16:39:34, markon pisze:
chyba jesli auto było wczesniej taxi lub gdy ma 20latbo jaki sens przekrecac w espero np 9letnim mój ma 135tys jak kupiłem 120tys i byłem pierwszy który go rozkrecał jak by Espero miało przy kupnie np 90tys to ju by było podejrzane ze ok 10tys na rok ale to moja opinia bo ja odczułem twój post ze wszyscy przekrecajaliczniki tylko nie ty taki zarzut


żle mnie zrozumiałeś, w tym przypadku liczniki były "kręcone" przez osoby które były właścicielami przez klubowiczami .....np. przyszły klubowicz kupuje samochodzik z przebiegiem 90 tyś i się cieszy że niby mało ma a w rzeczywistości autko ma x2 i licznik wariuje
  
 
no i mnie prawdopodobnie padła linka prędkościomierza.
zima miałem objawy opisywane przez was - licznik sie wściekał i pokazywał 2 razy wiecej niż rzeczywiście jechałem. momentami gdy się przekroczyło 80kmh. w tym samym czasie słyszalne było specyficzne wycie linki zza licznika.
jak jechałem wolniej wszystko wracało do normy
przyszła wiosna usterka zanikła
trzy dni temu na autostradzie poznanskiej prędkościomierz umarł przy 130 i od tej pory ani prędkościomierz ani licznik kilometrów nie dziąłają
pewnie linka poszła. co Wy na to?
  
 
Chyba jo