Apetyt na gaz - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
chce sobie zainstalowac LPG do 125p ale ponoc od maja ma zdrozec gaz i nie wiem czy sie w ta instalacje pchac, tym bardziej ze silnik nie jest pierwszej mlodosci i nie wiadomo czy na gazie dlugo pociagnie


[ wiadomość edytowana przez: Samael dnia 2004-02-20 16:36:45 ]
  
 
Może i gaz podrożeje,ale...benzyna również Ja załozylem gaz do silnika o przebiegu 135kkm i jakoś jeszcze "dycha" (mam 150kkm),tyle,że prawie od razu walnęła mi uszczelka pod głowicą...Oczywiście duzo lepiej jeżeli silnik jest w idealnym stanie,ale tym się nie przejmuje,padnie ten-włoże inny
  
 
o drożejącym gazie słysze już od 3 lat i nic wielkiego się nie dzieje

Kao dobrze mówi zrównanie ceny gazu z ceną w uni=zrównanie cen PB
W Włoszech PB95 kosztuje ok 1,05€ a gaz ok 0,50€, więc połowe i taka sytuacja może byc i u nas czyli cena gazu= 1/2 PB
  
 
Cytat:
2004-02-20 17:50:48, kaovietz pisze:
Ja załozylem gaz do silnika o przebiegu 135kkm i jakoś jeszcze "dycha" (mam 150kkm),tyle,że prawie od razu walnęła mi uszczelka pod głowicą


Zalozylem gaz przy tym samym przebiegu i tak jak do montazu instalacji nie musialem dolewac oleju do silnika tak zacząlem to robic. Skonczylo sie na remoncie
  
 
U mnie skończyło sie tylko na uszczelce
  
 
Mój na trasie 10 w mieście 11, nie zależnie od pory roku


Ostatnio na trasie Łódź-Warszwa-Łódź z pełnym bagarznikiem i pełną przyczepą, przy prędkościach ponad 100km/h i wyprzedzaniu z 3 biegu wciągnął 14
  
 
No to moj ma apetyt.... ostatnio pobil rekord jak byly mrozy i wzial w miescie 18l/100km (trasy glownie o dlugosci 6-8km). Na autostradzie Gliwice-Wroclaw, w lecie, przy 3 osobach na pokaldzie i predkosci 110-130km/godz zasysa 10l/100km... Mam przebieg prawie 100kkm wiec chyba niedlugo mu zafunduje lepszy remoncik... I pytanko. Czy slizgajace sie sprzeglo ma wplyw na spalanie? Pozdr