Fajny golfik. A w sumie to to co zrobili z niego - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
TT twierdzi ze ma takie super hiper Slicki ze trakcja bedzie perfect
  
 
No i nie rozumiem. Czemu się żmiejesz. Z kąd wiesz, że nie ma??

Slicki tkaie jak ma koleś w vecie czarnej co była u was moim zdaniem mogły by wystarczyć.
  
 
Zio po prostu policz sobie liczbe tematów twin turbo do efektu i zobaczysz.....
pisze tutaj post który napsiałem rok temu na tuning.pl jak jeszcze nie miał tam bana.

TT jak rzeczywiscie te 600 koników da ci wysokie 10 na cwiartke to ci pogratuluje.....
Cos takiego ..... HEHE efekt jego 600 koni kazdy zna wtedy tez pisał o super slickach .....
  
 
To co twierdzisz, ze nie ma tych 600Koni?? Bo ja nie siedze w tych tematach za bardzo, ale nawet Piotrek napisał, ze miał kłopoty z trakja. Ja też tak słyszałem
  
 
Słuchaj ....
uwazam ze teraz bedzie miał 600 koni - moja opinia ......
TT sie placze czasami .....
ulubiony topic to ten w którym chcieli m usupre ukrasc i sma ząłatwił 2 - 3 osoby i na policje zawiózl.
  
 
Ej ale nie schodź z tematu i nie ośmieszaj go. Skoro nie miał 600 to z kąd jego problmey z trakcją? A moze ich wogóle nie było i wszędzie pisali tylko jego plote co?
  
 
po pierwsze turbolag'a nie zlikwiduje sie na starcie palujac silnik do 9tys obr, bo i tak cisnienie sie nie podniesie znaczaco, co innego system startow, als czy inne badziewie .O ile bylby to jakis system kontroli procesow silnikowych i odpowiednio je korygujacych to by sie supra odepchnela, ale z alsem pewnie drzenie nogi spowodowaloby spalenie kapcia na starcie i po zawodach. Co do samej osoby "lansera" to spotyka na swojej drodzie kiepskich doradcow (przez ktorych mial dziury w tlokach) a jako ze sam tez lubi cos spierd..lic eksperymentujac, za co mu chwala i chwala, ze ma sponsora, ktorego obsepia z kasy to sie dzieja takie niestworzone historie. Ogolnie wygra ten, kto bedzie najlepszy. Do zobaczenia na wietrznym lotnisku
  
 
Ja go nei osmieszam niecelowo ....
Nie lubie go ...... i tyle .
Ps. 350 konne auta tez miały problemy z trakcja ....
  
 
Byle wialo w dobrym kierunku bo inaczej slabe czasy beda
  
 
Oj Czuczu 350 Konne auto z napędem na tył przy masie supry napewno nie miało by problemów. Tylko umiejętnośc ruszanie w tym momencie się liczy. Wiadomo, ze moze zamileić, ale nie nazywa się to w tym momenice problemem z trakcją
  
 
no a jak bedzie bardzo wialo to mini i mini+ pod koniec dystansu beda odrywaly sie od nawierzchni a od nas ktos startuje?? mr. Adam ??zamierzasz skatowac niebieskiego "trupa"??
Ps. i tak oto TT wdarl sie na nasze lokalne, prowincjonalne forum lansujac sie po raz kolejny, nawet o tym nie wiedzac Jesli ktos ma spoilera to tam byl chyba wykres sjupry, ale ile tam paslo sie tych patatajow to nie pamietam. Na sr.pl kiedys byly skany ale nie chce mi sie szukac, stwierdzile, ze mnie to wali. Ahh jaki ja jestem odkrywczy
  
 
intercarsssss

Poczytajcie raz ma 600 tu 650 ehh .
mam nadzieje ze uda si tt zejsc na 9,999 i bedzie najlepszy w polsce...