Wymiana prawa jazdy - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2004-12-13 20:44:24, OLO pisze:
hm. do 30.VI.2006 bede miał pecha i zostanie mi ukradzione prawko oraz dowód os. Nie oddam - chce mieć oryginały.



bardzo sluszna koncepcja - tez bym tak zrobil
  
 
OLO, na pieszczotę to trzeba zasłużyć
Ja też nie wymieniam. Mogą mnie cmoknąć
  
 
Cytat:
2004-12-14 00:28:28, OLO pisze:
Niech mnie moja droga w DUPE pocałują!



o nie kochanienki na przyjemnosc trzeba zasluzyc...

swoja droga jak widze tych wszystkich debili co im sie przypomnialo 10 XII ze musza do konca roku prawko wymienic i sie wku... ze nie zdaza to bym im chyba te stare prawka wepchnal w dupe z taka sila ze by im uszami wyszly...

a rog obetna... inaczej nowego nie dostaniesz... do centrali i tak zostanie nadana informacja o uniewaznieniu dokumentow...

pozdr.
  
 
a jak mi ukradna portfel to co mi mogą obciać? Eee. nie odpowiadajcie na to.
Ja mam po prostu faze na stare papiery. Mam np w domu kenkartę mojego dziadka. Pokaże wnukom kiedyś jak wyglądał dowód osobisty w XX wieku. (Oni pewnie bedą mieli chipa pod paznokciem)

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
uciac musza... a zgloszenie zaginiecia... jak chcesz to jedyne wyjscie...
  
 
Cytat:
2004-12-13 22:40:43, daniel pisze:
zostawią ci na pamiątkę-z obciętym rogiem


Mi nie zostawili - Pani obcięła rzeczywiscie róg ale całość podpięła do teczki i schowała w czeluściach wielkiej szafy ...

kurde a gdzie teraz jest mój plasticzek - jakie to 5* małe, na bank je zgubię
  
 
Cytat:
2004-12-14 08:12:36, GDA pisze:
Mi nie zostawili - Pani obcięła rzeczywiscie róg ale całość podpięła do teczki i schowała w czeluściach wielkiej szafy ... kurde a gdzie teraz jest mój plasticzek - jakie to 5* małe, na bank je zgubię




Jak zgubisz to idż to tej Pani i powołaj się na FSOAK, a potem znajdzie ci ją na zawołanie
  
 
Napewno mnie zapamiętała bo wpadłem tam tuż przed zlotem, ubrany w barwy FSOAK - czapka, smycz
  
 
Cytat:
2004-12-14 13:00:56, GDA pisze:
Napewno mnie zapamiętała bo wpadłem tam tuż przed zlotem, ubrany w barwy FSOAK - czapka, smycz


Tyko w to? Nie dziwie sie - też bym zapamiętał

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
No to jest i dobra wiadomość dla spóźnialskich

Minister infrastruktury przedłużył do 30 kwietnia 2005 roku termin wymiany praw jazdy wydanych pomiędzy 1 stycznia 1984 r. a 30 kwietnia 1993 r. Według obowiązujących dotąd przepisów prawa jazdy trzeba było wymienić do końca tego roku.
  
 
Cytat:
2004-12-15 15:48:08, GDA pisze:
No to jest i dobra wiadomość dla spóźnialskich Minister infrastruktury przedłużył do 30 kwietnia 2005 roku termin wymiany praw jazdy wydanych pomiędzy 1 stycznia 1984 r. a 30 kwietnia 1993 r. Według obowiązujących dotąd przepisów prawa jazdy trzeba było wymienić do końca tego roku.





  
 
odebrał ja nowe prawo jazdy dzisiaj
stare zostawili mi na pamiątkę
  
 
o ja piernicze, wlasnie sie kapnalem ze musze wymien prawko do 30 czerwca...

kto mnie poratuje, co mam miec ze soba? ile fotek itp?
  
 
Cytat:
2006-06-02 15:27:24, SPAjK pisze:
o ja piernicze, wlasnie sie kapnalem ze musze wymien prawko do 30 czerwca... kto mnie poratuje, co mam miec ze soba? ile fotek itp?


W SKROCIE
Dokumenty:

1. Podanie o wymianę prawa jazdy

2. Dowód uiszczenia opłaty za wymianę prawa jazdy

3. Fotografia bez nakrycia głowy, nie podklejona, o wymiarach 3,5 x 4,5 cm

4. Kserokopia posiadanego prawa jazdy,

5. Dowód osobisty lub dowód tymczasowy albo paszport wraz z zaświadczeniem o aktualnym miejscu zameldowania,

  
 
Masz Spajki:
Image Hosted by ImageShack.us
Ja też muszę kurde...
  
 
A ja byłem cwany bo miałem ważne do 30 maja ze względu na to że miałem terminowe na 5 lat, w styczniu zrobiłem badanie, wymieniłem dokument i mam spokój do kolejnej zmiany wzoru bo wreście posiadam prawko bezterminowe. Za to mój brachol nadal zwleka a od prawa jazdy zalezy jego praca, ciekawe czy zdąży wymienić.
  
 
a ja za tydzien odbieram nowe prawko
  
 
wlasnie odebralem nowe prawko az 1,5 tygodnia robili

sluchajcie, a czy Ci ktorzy maja to prawko z PL w lewym gornym rogu zamiast PL w gwiazdkach to tez maja wymieniac prawko?

chodzi o to prawko miedzy ksiazeczka a tym najnowszym, czy je tez trza wymieniac?


[ wiadomość edytowana przez: SPAjK dnia 2006-06-28 16:05:38 ]
  
 
Cytat:
2006-06-28 16:05:08, SPAjK pisze:
wlasnie odebralem nowe prawko az 1,5 tygodnia robili sluchajcie, a czy Ci ktorzy maja to prawko z PL w lewym gornym rogu zamiast PL w gwiazdkach to tez maja wymieniac prawko? chodzi o to prawko miedzy ksiazeczka a tym najnowszym, czy je tez trza wymieniac? [ wiadomość edytowana przez: SPAjK dnia 2006-06-28 16:05:38 ]


Nie nie trzeba. Kiepsko Ci się starali, moje w czwartek poszło, w poniedziałek było do odbioru

EDIT: jutro idziem odbierać twardy dowód seledynka oraz nówka prawko jazdy


[ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2006-06-28 16:09:58 ]
 
 
robert, jestes pewien?