Naprawa - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tym bardzierj że do nisana jest turbina (podobno)
  
 
Hmmm!!! No ciekawa sprawa!! Ja osobiście w ten silnik z Nissana bym uwierzył bo już o takim polonezie słyszałem od pewnej osoby dość wiarygodnej!! Ale te koła 215 i to VR6 to już lekka przesada!!
  
 
no to jeszcze ja cos dodam do tej ciekawej dyskusji moim zdaniem silnik jest wiecej warty niz ten poldek z 92 roku wiec dziwei sie tej osobie chyba ze wszystko sama robi i kombinuje wiem bo rozmawialem z gosciem od poloneza&scorpio i wiem ile to go pracy kosztowalo i mi nikt nie powie ze by tak latwo od hopsa chcial nagle inny silnik tam wpychac
  
 
kurcze.
a co robisz w sobote albo w niedziele lub poniedziałek?
teraz w ten majowy weekend?

bo wziąłbym cyfrówkę i walnął kilka fotek auta i silnika i rzucił na forum to by się ludzie uspokoili i uwierzyli (w tym także ja... ) co ty na to dupcycar?

podaj godzinę i ulicę a przyjadę i porobię fotki...
  
 
ja się tymczasem tylko uśmiechnę
  
 
Dupcycar ma takie zawieszenie: "ja mam z tylu piora od stara! i lepiej byc nie moze troche zklepane i autko jest max twarde i nisko tez jest! z przodu track diesel obciete o 3zwoje wsadzone gumy miedzy wszystkei zwoje! i po 2 cm dystanu na kazdym kole!"!!!!!!!!!!!!11 Czy to normalne?Chyba nie!!!te resory z tyłu od stara,moze mogłbym i ówierzyc bo ich nigdy nie widziałem i nie wiem jak wyglądają ale przód?bez przesady,żadnego resorowania,jakby zespawał zawieszenie na sztywno,wystarczy jedna dziura i coś urwane i dotego te szerokie koła na dystansach nie wiem jak sie trzymają ale też chciałbym to zobaczyc bo jakoś niewierze!!!!!!!!
  
 
z tym zawieszeniem to kolo pomylił chyba żuka ze starem jak już..
po za tym.. mi sie już nie chce pisać
  
 
dla mnie koles jest fantastą.

jak on ma takiego poloneza to ja zjem 4x Dębica VIVO na śniadanie

Dupcycar,jak ty bys chcial dac 3 piora ze stara???tyje w zyciu widziales??jedno by cie nie weszlo ,a ty chcesz 3
  
 
No to jak kolega ma 3 pióra od stara to naprawde niezła musi być ta bryczka!! A może jeszcze ma z przodu dyszel od furmanki i na dodatek turbo z odkurzacza?? Ale ludzie potrafią mieć bujną wyobraźnie!!
  
 
  
 
a najlepsze są słowa że połączył silnik z nissana ze skrzynią od merola haha
a i chlopie nie twin turbo tylko TWIN CAM chyba...
wiesz ile jest wogóle pracy przy takiej zmianie silnika...??????
  
 
chccialem powiedziec tylko na koniec! bo niemam zamiaru gadac z tempakami! ze sam sobie robie bo jestem mchanikiem! a ten polonez kosztował mnie naprawde duzo! kupilem go 5 lat temu! i był zupelnie rozbity! mialem powyciagac bebechy i sprzedac a reszte oddac n azlom! ale zmienilem zdanie a ze silnik ju zsprzedalem wiec wsadzilem taki jaki akurat mialem w garazu! wyciągniety od rozbitego nissana! teraz mam vr6 i chce go wlozyc bo tamtego chce sprzedac bo mam kupca! co do 215 opon! to osobiscie widzialem na lotnisku w krakowie! poloneza na oponach 225! i jakos skrecał! co do trzech pior ze stara! to są one tak wymierzone ze wyjete jest odpowiedzniej dligosci i przerobine na polonezowskie mocowanie! a co do spręzyn z tracka! to chyba oto chodzi zeby było twardo! auto jest cale pospawane! zeby nie pękało! a codo skrzyni! to pryniols mi ja nie swiety mikolaj a kolega bo powiedzial ze lezy mu w piwnicy jakas skrzynia1 i najprawdopodomniejpochodziod 190! i to by bylo na tyle 1 to auto jest moim calym zyciem wiec wybaczcie ale nieche mi sie sluchac co wy na ten temat myslicie! sami chcieliscie zebym o nim napisał!
  
 
no toś nam poleciał... (żeby nie powiedzieć pofrunął)- i tak nie uwierze póki nie zobacze!! ale stary zastanów sie "czy to java czy sen..."
  
 
Sam bys w takie cos nie uwierzyl. Wiec postaw sie w naszej roli, bo takich marzycieli co pisali ze maja to i to wielu bylo. Dasz zdjecia to odszczekamy wszystko, ale narazie to nalerzy ten teamt przerzucic do watku "mity i legendy"
  
 
Ali-En zgadzam się z Tobą w zupełności!!!!Trzeba zobaczyć żeby ówieżyc że gość ma takiego potwora!!!!
  
 
Powiem krotko - nienawidze takich ludzi...unioslem sie czytajac jego ostatni post Co za burak Uwierzcie mi, ze ciezko jest mi teraz sie opanowac przed napisaniem, co najchetniej bym z takim ludzmi zrobil...Nie chce wyglaszac tu swoich ideologii...zreszta to zabronione... Sa dosc radykalne
  
 
no co by mu ie zarzucać to przypomniał mi dawne czasy i kłótnie z anymousami... ehhh aż mi sie łezka w oku zakręciła!!
  
 
Powiem tylko tyle!! I po co tyle nerwów?? Głupiemu trzeba ustąpić!! A jeżeli gość by miał rzeczywiście taką furke to by się napewno nią pochwalił w postaci fotek!! A jeżeli takowych niema to są chętni którzy by je wykonali!! ( ja też sobie niedługo do fiata wrzuce NOS i turbine z F-16!! ) Jak sie popieści to sie wszystko zmieści!!
  
 
Koles co sie ciepiesz.Cyprys jest chetny do spotkania z Toba.Jezeli jestes taki pewny swego,to czemu sie z nim nie ugadasz???on nam potwierdzi i wtedy ja wpierdalam te 4 kola na sniadanie i jest krotki kaszel,a nie robienie z siebie mąciwody
  
 
tego o kaszlu nie zajarzyłem..ale jak to było w Ani MRU MRU-"..pan mówi powoli a ja sie dużo domyślać "