[126] resor - odwrocone pioro glowne - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no dzisiaj po malym upalanku resor znowu sie usmiechnal ja juz ku**a nie mam sily do tego gowna teraz mam 5 pior z czego czwarte jest od zuka i jak widac nie przeszkadza mu to w siadaniu, a jak bylo 6 pior to stal jak terenowka ja juz nic nie kumam chyba go wyjebie w cholere kupie nowy resor sklepie na plasko z nowym piorem bo juz nie wyrabiam
  
 
bo to trza zrobic tak....
nowy resor..zadne rzemioslo..tylko orginal fiat/lancia
i sklepac go na ok 15cm...(+/- 1cm)
jesli bedzie za miekko...lub nie masz bilsteinow na przedzie...to dodac 1 maluchowskie pioro...i tez wsio sklepac na te ok 14-15cm...
nie ma bata..zeby to siadalo...
no chyba ze wozisz babciu kartofle w bagazniku pakowane po 50kg
..albo plyty chodnikowe skad "kradniesz"...lub poprostu traktujesz malca jak "tranportera" typu "KAMAZ"
  
 
w bagazniku nic nie woze to raz. druga sprawa teraz jak zmierzylem resor przed w zalozeniem stal na 13,5cm a teraz juz jest spoooro usmiechniety wiec chyba ten resor to padaczka straszna zakupie jakis inny i wtedy obadam. amory z przodu twarde jak bile mam jak nie twardsze.
  
 
tu nie chodzi o to ze bile sa twarde..tylko o to ze sa dwustronnego dzialania...
przy bilach resor nalezy bardziej sklepac...
bo na 15 cm..to z bilami bedzie auto stalo jak seryjne..
pozatym od wszech dawna wiadomo...ze powino sie klepac nowe resory...
  
 
ja mam seryjne utwardzane... powinno sie nowe mowisz tak samo powinno sie jezdzic na oponach z bieznikiem co nie znaczy ze kazdy tego przestrzega
  
 
twoja sprawa Krzychoo, ale gdybyś posłuchał rad, miałbyś to wszystko już za sobą (wiem, że to kasa, ale w błoto jej nie wyrzucasz)
  
 
gdyby byla to moze by w bloto nie poszla, mam inne wydatki a miec resor za 30zl a za 130zl to troche roznica.... zreszta teraz straszna fuche odwalaja lepszy resor mozna ze szrotu wyrwac niz nowki, jak kupowalem nowe pioro do tego co mam teraz to pare dni temu kowal stwierdzil ze jest tak wyruchane ze do niczego sie nie nada... a bylo nowe, caly resor stary.... chyba o czyms to swiadczy?
  
 
mnie kowal załatwił resor z hurtowni (fabryki?) i kosztował bodajże 80 zł
  
 
wiesz..wydales 30zł...teraz wydasz pewnie kolejne 30...i tak wreszcie dojdziesz do tych 130..i stwierdzisz..ze moze jednak ten za 130 bedzie trzeba..no i juz masz 260...
no ale to tfuj cyrk..i tfoje maupy
  
 
widze nie czytasz co pisze totalnie. teraz produkuja gowno dlatego nie kupie nowego! pewnie sie wywinie za 2 miechy przy mojej jezdzie...
  
 
bo sie kupuje orginalny resor FIAT`a..a nie rzemioslo...
ja mialem jakos dwa malce...i jak tylko padal resor..zakladalem nowiutki fiat/lancia i jezdzil az do konca malucha..albo jego sprzedazy...w obu przypadkach ponad 1,5 roku bez zadnych problemow..
teraz mam 3 macla..i niedlugo bede znowu wstawial nowy resor..bo ten co jest juz sie zaczal usmiechac...pewnie poprzedni wlasciciel zrobil tak jak ty...trza bedzie go poprawic...
  
 
u mnie tak wygląda wysokość auta z przodu:

mam wrażenie, że po bilach trochę się podniósł, teraz chcę odjąć dodatkowe pióro i być może trochę go doklepać
  
 
Cytat:
2004-09-19 13:38:24, widynek pisze:
u mnie tak wygląda wysokość auta z przodu:

mam wrażenie, że po bilach trochę się podniósł, teraz chcę odjąć dodatkowe pióro i być może trochę go doklepać



niezly offroad
  
 
tam wyskosc to jeszcze nic...przy bilach norma ze sie podnosi...
ale jak fajnie masz szeroko otwierane drzwi widynek
  
 
a tu moj przod na bilku.... wcale nie jest wysoki

  
 
ale na kyb byl jeszcze nizej
  
 
Cytat:
2004-09-19 13:54:38, Madcar pisze:
ale na kyb byl jeszcze nizej



jop na kyb'ach byla mega-hiper gleba
  
 
u mnie stal tak na resorze juz troche usmiechnietym ze 2 miechy temu:



i nizej stac nie moze, nie wiem czego to wina, podkladki sciete resor sie ju wygina a moglby stac nizej

[ wiadomość edytowana przez: Krzyh00 dnia 2004-09-19 14:54:53 ]
  
 
dziwne masz...
u mnie jak tak stal to byl resor usmiechniety w dol...czyli pewnie plakal
jak zaczal sie usmiechac to kola porzadnie zaczely sie chowac w nadkolach...
  
 
co do drzwi, to poprzedniej właścicielce wiatr zamknął drzwi od garażu...kierując je na biednego karmazyna na szczęście już niebawem ta skaza zniknie
co do zawiasu to ja mam ten sam problem co Krzychoo, zarówno w tym jak i w poprzednim malaczu resor na aucie jest "płaski", a gleby jak nie było tak nie ma a resor mam na 13 cm, nie na 15....może odjęcie lagi coś poprawi bo już mnie szlak trafia - chciałbym mieć przód ciut niżej niż tył i nie da się