ZLOT OGÓLNOPOLSKI 15-17 CZERWIEC 2007 IŁKI - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Coby nie dostać razów od Szanownego Klubowego Grona, pojawię się jutro, wprawdzie dopiero kole 13.00 ale zawsze coś
  
 
Meldujemy się w trójkę po powrocie
Foto

Rozpoczął się zlot takiego klubu
Esperaki po tuningu

Espero Kini na dwóch kołach

Już za chwilę z naklejką na blendzie

Znajome twarze




Esperak pitbull'a

I jego opona

W sobotę pojawił się Tomek - furka WIELKI RESPEKT !!!!

Porównanie wielkości tarczy w BMW i w Leganzie


Najbrudniejsze auto na zlocie - nasza Żabanza

No i jak zwykle nasz mod wszystkich ustawiał.
"Mówiłem ci, żebyś nie srał na murawę !!!! Co to jest ???? "

"nie no nie mogę.... Nie ogarniam już tego burdelu...."

Dobra, zejdźmy z moda bo będą problemy z zalogowaniem się na motonews... Wejdźmy na pakera z Auschwitz - oto DeeJay w żółtej koszulce


Żaba prezentuje swoje nagłośnienie

DeeJay w pełnej krasie



Panorama z naszego okna


Fotorelacja by


Kolejny zlot już 14 września w Iłkach.
Super było Was wszystkich zobaczyć
Nie mogę już doczekać się września
  
 

Termin wrześniowego zlota jest już pewny czy będą jakieś przekładki?
14 września jest good datą.
To już tylko 89 dni
  
 
ja tez sie melduje! cały, na lekkim kacu dojechałem do łodzi było super!!! Pozdrawiam wszystkich! PSTRYK! PSTRYK! PSTRYK!
  
 
Kiniusia na swoim dwukółkim esperaku po specjalnym tjjjuningu melduje się cała i zdrowa. Choć przyznać musze, iż jechało sie mi nie najlepiej ze względu na mocny boczny wiatra to raz, a dwa atakowały mnie skutecznie wszelkiego rodzaju gady fruwające i to było bolesne,,,,,hihihihi,,,,ale byłam twarda nie miętka i siemmmmm nie dałam. Motorek zaparkował się już w garażu i czeka na kolejne przejażdżki.

Miło było Was wszystkich Ludziska widzieć,,,,,,do wrzesnia


[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2007-06-17 17:34:47 ]
  
 
My również już w domu.
Dzięki za 2, mile spędzone, dni w Iłkach i do zobaczenia w połowie września.

Ania i Tomek
  
 
Cytat:
2007-06-17 15:40:51, grzesiu85 pisze:
PSTRYK! PSTRYK! PSTRYK!




Jak tam mixy ?
  
 
Mixy spoko! podobaja mi sie. Deejay jak myslisz czy zdjecia naszego wodza powinny sie byc na forum?
I jeszcze raz dzieki za nagrode jest super!


[ wiadomość edytowana przez: grzesiu85 dnia 2007-06-17 19:03:04 ]
  
 
Dajesz, dajesz te zdjęcia czem prędzej !!!!!!!!!!!!!
Na moją odpowiedzialność
  
 
My też meldujemy się w po zlocie w jednym kawałku.Miło było znowu zobaczyć wasze gemby*. Fotorelacja później








*-błąd jak najbardzie zamierzony
  
 
Lublin tez dojechal ale z przygodami
ci co jeszcze buli wiedza ze padl mi altek
pitbulowi za radomiem kolo i jechal na dojazdowce
mnie sie na koniec altek usmazyl calkowice
wiec jechalismy od 15,30 do 21
  
 
tu miały byź fotki, ale jak zwykle mam z tym kłopot by je umieścić,,,,,,,,,,,wrrrrr.

[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2007-06-17 22:03:59 ]

[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2007-06-17 22:04:31 ]
  
 


tu zdjęcie Kiniusiu:



.....no chyba, że ja też nie umiem he hee
  
 
Cytat:
2007-06-17 21:45:04, cezariusz pisze:
Lublin tez dojechal ale z przygodami ci co jeszcze buli wiedza ze padl mi altek pitbulowi za radomiem kolo i jechal na dojazdowce mnie sie na koniec altek usmazyl calkowice wiec jechalismy od 15,30 do 21



To jakieś pieprzone fatum pod czas tych ogólnopolskich zlotów panuje nad naszymi gablotami
Cezary , Pitbull, ja miałem problem ze srubą od jażma podczas powrotu z weselicha a dziś tuz przed wypadem na Iłki padła kostka stacyjki, Mifim coś z zaworami
Naszczęście Klubowy Assistance działa bez zazutów

Melduje posłusznie ze wróciłem do domciu
  
 
my tez sie meldujemy

-----------------
Miałem kiedyś ESPERO z silnikiem od Jawy gdy go rdza zeżarła zrobiłem z silnika kosiarkę do trawy. Teraz gdy mnie nachodzą wspomnienia, wspominam przeszłość kosiarki do trawy strzyżenia!
  
 
Cytat:
2007-06-17 22:11:29, plump pisze:
tu zdjęcie Kiniusiu: .....no chyba, że ja też nie umiem he hee



kiniu a ty niewiesz ze mandat ci grozi?? musisz miec wszystkie takie same opony na osi a tam widze rozne biezniki
  
 
Katowice na miejscu od ok. godz. 22:00

....ciągle cieszymy się świetnymi Iłko-wspomnieniami...i nie dajemy się rzeczywistości !!

Wszystkim obecnym na Zlocie PL...

Dziękujemy za Wyborne Towarzystwo, za nieustające uśmiechy na buziach , sympatię i takie tam....naprawdę chce się potem żyć !
  
 
No dobra też się zamekdujemy: melduję posłusznie, że klan mifi`ego dotarł szczęśliwie do domku.
Właśnie po kolejnej degustacji w zakładzie produkcyjnym mif-ber odjechali od nas ostatni niedopici klubowicze.

Pozdrawiamy serdecznie Tych co byli i Tych ci niebyli z nami na zajefajnym zlociku. Miejmy nadzieję, że we wrześniu pojawią się Ci którzy próbowali wyrobu mifi`ego, a Tych co go jeszcze nie próbowali serdecznie zapraszamy na degustację....
Jak większość orzekła - WARTO
  
 
eeeh...Grzegorz85 się widzę męczy , męczy i nie potrafi jakoś foty konkretnie (pewnie jeszcze paruje )

..więc w międzyczasie....
wkleję unikalny materiał dokumentujący powstawanie opisywanego ZLOTU PL :

Czwartek ..14.06.2007..ok godz. 19:00...Jak tu pusto. jak tu cicho, jak tu spokojnie..



Ale już kilka minut później...
Atak na wysokości....czyli Grupa śląska...znaczy terytorium..pod Zlot



Uff....JEST!
/Dodam, że Adamowi ..w całości i dobrym zdrowiu udało się na dół powrócić /


  
 
I ja się melduję, wprawdzie krótko ale zaliczyłam Iłki A to,że późno wróciłam to inksza sprawa Fajnie było znów spotkać te buźki znajome