Xxx [Asior] xxx - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam obcnie dylemat i stad moje pytanie, zakładać zderzak od mk4 rst czy zainwestować w przedni zderzak od rs 2000, przykładowe foto poniżej :



jak uważacie, ktora opcje wybrać ??
  
 
powiem Ci ze wyglada grubo..
Podoba mi sie. A czy nie ma duzo wydumy z montazem..?
Jak z szerokosca auta? Masz jakies foto jak to z boku wyglada , czy jest ladnie spasowane?
  
 
dla mnie bomba
z przodu jest przekozak

Jesli z boku nie razi w oczy to proboj z tym zderzakiem.
  
 
Cytat:
2007-05-04 20:33:11, open pisze:
powiem Ci ze wyglada grubo.. Podoba mi sie. A czy nie ma duzo wydumy z montazem..? Jak z szerokosca auta? Masz jakies foto jak to z boku wyglada , czy jest ladnie spasowane?



cholera zaczynam chorowac na ten zderzak

mam takie foto z boku:



  
 
zderzak z rst w sumie mam w garażu, tylko troche połatać, zrobić mocowania (wygładzic przetłoczenia) itd..........ale kusi mnie jednak ten z rs 2000, chociażby dlatego że ma halo, a wpasować inne halo do serii to rzeźby jednak troche
  
 
Bardzo mi sie podoba ale wersja wygladzona, bez listewki..
Super wyglada.
  
 
Ma ktos jakies pogladowe foto jak wyglądaja od srodka mocowania zderzaka z rs 2000 ?? ciekaw jestem ile jest rzeźby (pewnie trza przyspawac inne mocowania w przednim pasie) ale jak widac idze wykonać
  
 
up up, co inni sadza o tym pomysle ??
  
 
no powiem ze ciekawie to wyglada i na twoim meijscu pobawilbym sie zderzakiem od rs-a zreszta ZieleTDH tez w swoim gromiastym planuje to samo moze zagadaj do niego iw e dwoch cos zdzialacie no i oczywiscie by sie przydalo cale fotostory :p zycze powodzenia


[ wiadomość edytowana przez: szafa dnia 2007-05-05 08:39:27 ]
  
 
dzisiaj zagościły małe dodatki wewnątrz:









i na koniec małe foto z zewnątrz




ps. wiem wiem.......... gleba
  
 
naprawde ciekawie ta folia wyglada, ładny efekt ...co do zderzaka, to raczej RST... takie moje zdanko skromne
  
 
zebym widzial ze zakleisz srodek od kiery to bym sie z Toba wymienl

moj nie ma znaczka....
  
 
Cytat:
2007-05-29 22:30:42, Quattro pisze:
zebym widzial ze zakleisz srodek od kiery to bym sie z Toba wymienl moj nie ma znaczka....



u mnie znaczek był cały poodzierany z farby i zeszlifowany papierem na gładko wiec nie masz czego żałować
  
 
cieszko sie okleja? wyszło ci za pierwszym razem? jak sie poddaje ta folia?
  
 
Cytat:
2007-05-29 22:40:53, Daffy pisze:
cieszko sie okleja? wyszło ci za pierwszym razem? jak sie poddaje ta folia?



wszytko robione za 1szym razem, podgrzewasz suszarka i naciagasz na zagiecie, trzymasz az ostygnie, a to co zostało obcinasz nożykiem od tapet
  
 
ogolnie to nawet fajnie ale z zewnatrz okleilbym czarna folia jescze slupki i bylo by gitara
  
 
o glebie juz wiesz ale weź jeszcze i pomaluj te obramówki kierunków na czarno, albo zrób z foli czarnej jakas ramke na tym bo to okropnie wyglada.
  
 
Cytat:
2007-05-30 08:59:52, fryszard pisze:
o glebie juz wiesz ale weź jeszcze i pomaluj te obramówki kierunków na czarno, albo zrób z foli czarnej jakas ramke na tym bo to okropnie wyglada.



spoko, beda motipem potraktowane
  
 
przy okazji wymiany całego wydechu doszedł kolejny dodatek do essa w postaci nowej końcówki. Dodam, że potrafi ona świecic w opcji na niebiesko, ale ja sprawdzać tego nie bede





  
 
Moim zdaniem zderzaczek z RS2000 wyglada zajefajnie, montowal bym ten z RS2000.