Ogólne Rozmowy Białostoczan - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Będę na 50%
  
 
Ja będę na 90 %. Trzeba szykować swoje sprzęty.
  
 
Panowie z Łomży.
Wasza obecność jest obowiązkowa!
Liczę przynajmniej na dwie Łady i jednego 125p. Mniej nie wchodzi w grę
Z niecierpliwością czekam też na Wejlantfa. Chciałbym w końcu spotkać jakiegoś właściciela 2106 w realu
Próbowałem też zmobilizować moich dwóch kolegów od Nysy i Fiata 131, ale chyba nic z tego nie będzie.
Po za tym próbuję się już od 2 tygodni skontaktować z właścicielem błękitnej 2106 z Polskiej Jazdy ale na razie nic nie wyszło.
  
 
Łomża pomału zbiera się do wyjazdu. Trzeba się ciepło ubrać bo w aucie nadal Syberia hehe.
  
 
ja już na nogach... czekam na odwiedziny nie zamarznijcie po drodze

[ wiadomość edytowana przez: latarenka dnia 2011-11-11 07:34:52 ]
  
 


[ wiadomość edytowana przez: latarenka dnia 2011-11-11 17:04:49 ]
  
 
No i stało się tak, jak tylko można było sobie wymarzyć!
Pogoda... trudno mi ją opisać...Taką zamawiałem - IDEALNA!!

Oraz w sumie sześć aut!!! 3 Łady i 3 auta z szeroko pojętej włoskiej rodziny
Oczywiście mogło być jeszcze lepiej i w zasadzie w zasięgu ręki były jeszcze przynajmniej 3 Łady, ale to już innym razem - na wiosnę
Dziękując ekipie z Łomży za przybycie, koledze Adamowi za odwiedziny.
OFICJALNIE ZAMYKAM SEZON na naszym Podlasiu.

p.s. O komentarz co, jak i kiedy... czyli o sklejenie jakiejś sensownej i ciekawej historyjki na temat przebiegu naszego mini zlotu proszę emde.

Białystok... spot pięknych aut (11 listopada 2011)
" target="_blank">zlot pięknych aut - Białystok 11 listopada 2011

Pozdrawiam.
latarenka


[ wiadomość edytowana przez: latarenka dnia 2011-11-11 17:07:34 ]
  
 
Coś pięknego widze że wszystko sie udało i pogoda była piękna
  
 
Już nie moge sie doczekac kiedy zrobie moje upragnione prawko i wpadne moją Ładną 2107
  
 
Fajnie że się organizujecie i coś fajnego z tego wychodzi, fotki też ciekawe.
Pozdrawiam.
  
 
Poznałem dzisiaj kolegę, który wozi się szóstką w kolorze czerwonym. Mam nadzieję, że odezwie się tutaj i napisze nieco więcej o swoim wozidełku. Mam nadzieję, że będzie również wbijał na spoty.
  
 
Kolega z Bielska czy B-stoku ?
  
 
Ład i ładziarzy jak grzybów po deszczu
...ale się ekipa zbiera!!!
  
 
Z Brańska. Podobno tu zagląda, może się ocknie i napisze. A może siedzi nad swoją szóstką, która wymaga dopieszczenia, ale na szczęście trafiła w odpowiednie ręce.
  
 
Na dniach zrobię i wrzucę projekt nowe koszulki klubowej. Zaczniemy dystrybucję od naszego regionu. Jak się uda (a na pewno się uda) to potem puścimy to w resztę Polski.
  
 
Latarenka - co z Tobą ? Żyjesz ?

Jesteś potrzebny w temacie o koszulkach na sezon 2012, wpisz się tam jeśli to czytasz w końcu dystrybucję chcę zacząć od naszego regionu.
  
 
Żyje... i już się włączam
  
 
Trzeba w marcu pogadać z Warszawą i zrobić większy zlot na rozpoczęcie sezonu. Pisalibyście się na to ?
  
 
Latarenka, daj do siebie nr. kom jak będziesz to czytał. Wcięło mi przy awarii telefonu.
  
 
nowy nr: 517630316
Wiosna rozpoczęta...