ŚWIĘTOKRZYSKIE --------- SPOTKANIA OKP - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wczoraj zacząłem przygotowania na X LOB Party. Troche trzeba fure doprowadzić do porządku. Zająłem się blachami: oczywiście nadkola tylnie po obudwóch stronach (reperaturka 50,- szt., lakier 300 ml czarna perła 60,-, i takie tam duperelki potrzebne do roboty za ok 100,-) , doszło jeszcze prostowanie alufelgi 60,- w Kielcach ul. Warszawska, wymiana sworznia prawego 50,- jeśli starczy czasu wstawie strumienice bo i tak wydech jest do roboty to można troche poeksperymentować. W międzyczasie w tygodniu trzba napisać mature i w piątek wyjazd. Pytanie do Adriana: wybierasz się na zlot LOB bo jeśli tak można jakoś razem się złączyc może jeszcze cmatt pojedzie? Pozdrowienia
  
 
cmatt to jedzie na bank. Ja ku... niestety mam odrazu ustne i trzaba sie przygotowac bo tu juz sie nie sciagnie. Taka imprezka mnie ominie ale poczekam cierpliwie do jesieni....
  
 
Siemano chcialem sie przywitac bo tak chyba trzeba moze kiedys spotkamy sie przy browarku na zlocie jak sie dostane narka
  
 
Poza tym jakies spotkania przewidujecie w najblizszym czasie z wszelkie odp. dziekowka z gory najo
  
 
Welcome Home
  
 
Witka Wszystkim i witam kolegę ziomala ze Skarżyska

Adriano kiedy kończysz tą Maturkę? może po niej by się jakiegoś małego Spotka zrobiło ??
Daj cynka.
Bo pogoda ma być od soboty zajebista )
  
 
I to jest dobry pomysł ze spotem pomaturalnym. Bo przecież trzeba będzie się pozbyć nadmiaru wiedzy Składajcie propozycje. Pozdrowienia
  
 
Panowie inaczej byc nie może
Jestam za a nawet za

Trzeba bedzie sie zrelaksować a przy okazji nowych przywitać

Matury kończe dopiero 25 ale napewno sie jakies SPOTA zrobi

Wszystkich zapraszam do zgłaszania propozycji (tylko tak ze każdy poda 10 km od siebie tylko trzeba zrobic tak mniej wiecej po równo) zreszta chyba nie musze tego tłumaczyć
  
 
No proszę, jaka szybka reakcja
dopiero rzuciłem propozycję a już odpowiedzi bravo

No to propozycja nr 1: Zalew na Mostkach
(miejsce spotkania - TAMA przepustowa)

Dawajcie dalej.....
Pozdrawiam Maturzystów )
  
 
ja juz po pisemnym polskim. Ma sie ku.... szczęście do losowania ( PIERWSZA ŁAWKA ) miejmy nadzieje że przy sprawdzzaniu zastosowany zostanie duży współczynnik litości
Pozostaje teraz jedynie czekać i być dobrej myśli
o spocie zaczne wypowiadac sie jak poziom emocji w moim organiźmie spadnie do normy...
  
 
13:27 zakończyłem mój egzamin dojrzałości z polskiego . Drugi temat o okupacji, ściąga podpasowała a jeszcze bardziej komisja, cała moja stara ekipa w składzie: wc dyrektorka, polonistka i baśka od matmy. Spoko luz był ósma ławka na korytarzu - marzenie szkoda że jutro będzie odwrotnie bliżej komisji. Ale jestem dobrej myśli. Pozdrowienia
  
 
No to gratulacje panowie
i czekamy na resztę wyników na 5.
Pzdr.
  
 
Damian jedziesz na Lob Party? jeśli tak to narób zdjęć...
  
 
No Panowie co jest.?!!!!
czemu nikt nie zgłasza miejsc na SPOTa ??
Ci co mają maturę, to rozumiem , a reszta ???
  
 
Niestety nie byłem na X LOB PARTY Odebrałemautood lakiernika w sobote popołudniumiałemsię wybrać jeszczewieczorem ale stwierdziłemże trochęza późno i dupa zbita.
Teraz trzeba pomyśleć oSPOCIE regionalnym podajcie propozycje. Ja mogę zaproponować poraz kolejnyZalew Chańcza,ale wszystko jest do uzgodnienia. Lubjak by ktoś chciałto możemy zrobić weekendową imprezkę u mojego kumpla na RANCHO fajne miejsce nikomu by chałas nie przeszkadzał. Teraz lece na wyniki matur ale już wiemże zdałem tylkonie wiemna co.Pozdrowienia
  
 
No to Gratulacje Maturzysto

Hmm, ja na Chańcze mam 75 km
i jak tam jechać to na 2 dni lepiej (na rybki np.. )
No ale jak zdecydujecie że jedziemy to przyjadę.
A co to za Rancho ???

No to mamy następujące propozycje:
1. Zalew Mostki
2. Zalew Chańcza
3. Ranczo

Czekam na dalsze.
  
 
mam wyniki pisemnych

polski 3
matma 4

teraz tylko przejść usty polski bo liczyc to ja umie

Co do SPOTu:
Podawajcie mniej wiecej lokalizacje (tzn ilosc km od wiekszego miasta) zeby wybrac wmiare dobre miejsce (nie tak ze jeden jedzie 30 km a drugi 80)

Ja narazie zyje maturami wiec sie nie wypowiadam ale spotkac sie trzeba (za długo sie nie widzieliśmy
  
 
Matura
Gratulacje Adrian
U mnie polski 4 a geografia 3 jest spox
dzis byl ustny polski, lanie wody ale o 21 sa wyniki wiec nastawiam si pozytywnie.
Co do spotu to chyba kazdy jest tego samego zdania ze mozna by go zorganizowac jak najszybcjej. ja podalem propozycje teraz wasza kolej. A to czy ktos ma daleko czy blisko to chyba nie o to tu chodzi. ja nie narzekam ostatnio na spot zrobilem ok 80 km i wcale mi to nie przeszkadzalo ze daleko. A na LOB nie pojechalem tylko dlatego ze robilem auto a nie ze wzgledu na odleglosc. Bo jesli ktos chce to przyjedzie i nie bedzie wymyslal ze to czy tamto. POZDROWIENIA
  
 
ja również gratuluje

Mi nie chodzi czy pojade tyle czy tyle. Ale nie wiem jak inni? Pytam o lokalizacje bo chce wiedziec jak dojechac wrazie czego

P.S.
Zaczął mi strzelać gaz Pytanie ile mnie wyniosą nowe świece i przewody? I jakie polecacie?
D zieki
  
 
ja proponuje a roczej kolego cmatt proponuje Borki pod Kielcami.
Jest miejsce na grill i jest lotnisko
Co wy na to ?

Ja jestem za